ועכשיו זה רשמי

אפילו בוואלה wow יש את הטריילר..... http://hitchhikers.movies.go.com/main.html יש שם אפילו אפשרות להוריד את הטרילוגייה(???) של המדריך ב-pdf

למרבה השמחה זה כבר מזמן "רשמי"

כל שנותר הוא לחכות ולראות מה הכינו לנו. אגב, ההומור של הספר הזה הוא משהו מיוחד, או שצוחקים ממנו או שבכל בדיחה שעוברת הגבה רק ממשיכה להתרומם.

למדריך לטרמפיסט ...

בעבר כבר ה-BBC יצרה מיני סידרה (6 פרקים כמדומני) שמגוללת את הספר כהילכתו (יש כאלה שאהבו ,ויש כאלה שלו) כמובן שעוד לפני המיני סידרה , ל-BBC היתה תוכנית רדיו (אני חושב שזה של ה-BBC) והקריאו את הסיפור ברדיו ,עם המון אפקטים קוליים, ושחקנים שונים שמילאו תפקידים שונים, זה בהחלט מצחיק ומבדר. בכל מקרה - אשמח לראות את הסרט כשייצא. אסף

לא לשכוח להביא מגבת להקרנה

אבל בסדרה של ה- bbc האפקטים היו ממש..או לא היו.. אך לא ניתן להאשים אותם בזה. למשל להמחשת זפהוד בעל שני הראשים תקעו ראש בובתי על כתפו של השחקן... התוכנית "ננס אדום" למי שראה מזכירה את רוח הסדרה... נקווה רק שהסרט יהיה אמין לספר בדומה לשר הטבעות.

תגיד לי

קראת עוד ספרים מה"סדרה" (אם אפשר לקרוא לזה סדרה) של דוגלאס אדמס?

I beg to differ...

just a side note, LOTR the movie was not so reliable to the source, it was rather, an adapted version that may suits this times better than the times it was written at... but that's just me being bitter about LOTR p.s. hi people! ;)

תגיד לי

קראת עוד ספרים מה"סדרה" (אם אפשר לקרוא לזה סדרה) של דוגלאס אדמס?

I did

I read all 5 books of this serise and another one... I can't remember it's name now, it was about a man investigating his own death. I recommend it, it's a very good book.

ספרים נוספים

ישנם עוד שני ספרים שקשורים לעלילות הבלש דירק ג'נטלי: 1.dirk gently's holistic detective agency 2.the long and dark tea time of the soul יש לו עוד שני ספרים שלא הצלחתי לשים עליהם את ידי: - the deeper meaning of liff נכתב יחד עם ג'ון לויד -last chance to see נכתב יחד עם מארק קאוורדין את דאגלס אדאמס יצא להכיר בזכות דו"ח קריאה שהיה צריך לעשות בשיעורי אנגלית בתיכון.נראה לי שאני בין היחידים שממש קראו ספר ולא צפו בסרטים שמבוססים על ספרים.

LOL ....דוחות קריאה

את שלי (כמעט את כולם) עשיתי על ספרים של רומח הדרקון שלא היו בעברית.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר