טוב .מכיוון שהעץ ירד למטה אני פותח עוד אחד. עץ האופליי של משחק הפורום!

שאלה ראשונה... למה אמברון ובונד לא כותבים מה קורה איתנו??? אני לא יכול להמשיך לכתוב כי נפרדנו לשתי קבוצות והלחימה מתרחשת בשתי חזיתות שונות! שימשיכו לכתוב... שאלה שניה... למה אמברון לא מגיבה על התמונת שפירסמתי??? (בטח היא נעלבה מזה שהתמונה שלה זאת התמונה המציאותית היחידה... יעני אישה אמיתי ולא ציור... סורי...) שאלה שלישית... לא אמרנו שסיליסטיירה (ככה קוראים לה???) - ליהי איתנו? מה היא תוקפת את תום??? לא יפה ליהי.....! (עכשיו היא תגיד.. "זאת לא אני!!!") אז מי זה?? אין פה עוד לוחמת שהופכת לציפור חוץ ממך!

גם ליהי לא כל כך מבינה מה קרה שם על הגג

תשאל את תום 007 לא נראה לי שהוא מתחבר למשחק, ואילו הדר הפכה להיות בוגדת בפורום- מה לעשות.. שי

אבל זו באמת לא אני!:)

זו ההודעה של תום. אני לא הייתי עושה דבר כזה:) וחוץ מזה, הוא התחיל!:)

תשאל את תום 007 לא נראה לי שהוא מתחבר למשחק, ואילו הדר הפכה להיות בוגדת בפורום- מה לעשות.. שי

???huh

בוגדת בפורום?!?!? למה??? קרה משהו??

לא, היא פשוט כבר לא ממש פעילה זה הכל :)

\=.... באסה איתה...

טוב .מכיוון שהעץ ירד למטה אני פותח עוד אחד. עץ האופליי של משחק הפורום!

שאלה ראשונה... למה אמברון ובונד לא כותבים מה קורה איתנו??? אני לא יכול להמשיך לכתוב כי נפרדנו לשתי קבוצות והלחימה מתרחשת בשתי חזיתות שונות! שימשיכו לכתוב... שאלה שניה... למה אמברון לא מגיבה על התמונת שפירסמתי??? (בטח היא נעלבה מזה שהתמונה שלה זאת התמונה המציאותית היחידה... יעני אישה אמיתי ולא ציור... סורי...) שאלה שלישית... לא אמרנו שסיליסטיירה (ככה קוראים לה???) - ליהי איתנו? מה היא תוקפת את תום??? לא יפה ליהי.....! (עכשיו היא תגיד.. "זאת לא אני!!!") אז מי זה?? אין פה עוד לוחמת שהופכת לציפור חוץ ממך!

מישהו בבקשה יכול לעזור? אני פשוט צריכה מישהו שישלוף את הסכין מגבי....

בושה לכם! א. כן כתבתי תגובה, רק שנכון לעכשיו אני פצועה ומחכה, ולכן אין לי מה לעשות. ב. סליחה שלא הגבתי על התמונה... זה דוגרי מגניב ביותר. אבל לוקח לי שעות לשלוח תגובה ושעות להיכנס לכל הודעה בנפרד ובזמן האחרון פשוט אין לי זמן. ג. זה לא שאני פחות פעילה מבחירה, עיין סעיף ב'. הבאמת חשבתם שאלך סתם כך? (אם אתם ממש רוצים...)

אני חושב

שאולי כדאי כבר להתחיל לארגן פרק 3 למשחק, כדי שכולנו נוכל להגיב שוב, אלא אם כן עוד מישהו רוצה להגיב לפרק הנוכחי.. מה אתם אומרים? שי

מה לא ברור?

עברתי על אחד החוקים (לא לשחק בשביל אחרים) מכיון שזה נראה לי ספין קטלני (וגם איך שאתם סגרתם את הקרב הנאה שיצרתי שבו הופיע לסטר בעצמו!!) מה שכרגע יוצא הוא שבהודעה של אסף הוא מדבר בעצם עם ליהי שהיא אנימורפית שמשום מה (תשאלו אותה) החליטה לחדור לקבוצה. "החוקים הם יותר כמו קוים מנחים" (שודי הקאריבים) תום. נ.ב כן, נראה לי שתפתח פרק ג'+תקציר פרק ב' מה לעשות שכשהעץ שוקע הוא שוקע לנצח...

כן, זה בדיוק מה שהנחנו שהתכוונת

אבל לא היינו בטוחים שלזה התכוונת. אני אפתח פרק נוסף בימים הקרובים שי

מישהו בבקשה יכול לעזור? אני פשוט צריכה מישהו שישלוף את הסכין מגבי....

בושה לכם! א. כן כתבתי תגובה, רק שנכון לעכשיו אני פצועה ומחכה, ולכן אין לי מה לעשות. ב. סליחה שלא הגבתי על התמונה... זה דוגרי מגניב ביותר. אבל לוקח לי שעות לשלוח תגובה ושעות להיכנס לכל הודעה בנפרד ובזמן האחרון פשוט אין לי זמן. ג. זה לא שאני פחות פעילה מבחירה, עיין סעיף ב'. הבאמת חשבתם שאלך סתם כך? (אם אתם ממש רוצים...)

הלו הלו!

א. טוב נו... ב. פסדר.. (אהבת את הדמות שלך?) ג. קיבלנו =) סורי... תהני. ונקווה שתיכנסי יותר!!! חחחחח אין לי מה לכתוב... חחחחח

"חחחח...אין לי מה לכתוב....חחחחח"?????

יציאה 'מענינת'

נו אל תרד עליי...

חחחחחחחחחחחחח מה לעשות.. לא היה לי מה לכתוב אבל רציתי להגיב על זה... פשוט לא היה לי מה לכתוב... (נראה לי שהבנת את זה כבר...) חפיייייייייייף...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר