ץכניץ טלויזיה ישנה

פעם בערוץ 6 של הילדים הייתה תכנית מצויירת... אני לא זוכראיך קראו לה זה היה בתקוה של התכנית מפורסמת חתולי הרעם...התכנית שאני מדבר עליה זה תכנית מצויירת עם אנשים שלכל איש יש חיה מסויימת שלו שמאפיינת אותו וכשהם היו נלחמים עם הרעים הם היו הופכים לחיות האלו ואני לא מתכוון לרובוטריקים...

אבירי האור הקסום !!!!!!!!!!!!!!!!!!

אחת הסדרות!!!!!! איך אהבתי " כשף הרשע מנסה לשלוט בגורל....... אבירי האור הקסום! אבירי.."

כנסו תהנו :)

אם כבר הצלחתם לזהות משהו, הנה אתגר...

היה הייתה תוכנית מצוירת נגיד לפני משהו כמו 10 שנים, בתוכנית היה מכשף רשע בשם מורגן, הוא הטיל לחש על מישהו חשוב והפך אותו לאבן או הרדים אותו או משהו בסגנון. הGOOD GUYS היו קוסם מוזר לבן וכל מיני מפלצות משונות עד מאד (אולי גם היו אנשים לא זוכר) והיה להם מפקדה סודית.. אולי בתוך עץ? אקיצר הסדרה הזו הייתה "אחת הסדרות שלי" והתחרתה בסדרות מופת כמו "חבורת הצב המעופף" אבל אני פשוט לא מצליח להזכר בפרטים עליה. HELP? אני יודע שאין הרבה פרטים אבל אולי... תום.

ץכניץ טלויזיה ישנה

פעם בערוץ 6 של הילדים הייתה תכנית מצויירת... אני לא זוכראיך קראו לה זה היה בתקוה של התכנית מפורסמת חתולי הרעם...התכנית שאני מדבר עליה זה תכנית מצויירת עם אנשים שלכל איש יש חיה מסויימת שלו שמאפיינת אותו וכשהם היו נלחמים עם הרעים הם היו הופכים לחיות האלו ואני לא מתכוון לרובוטריקים...

אני דווקא אהבתי את הסרט שעשו על "חתולי הרעם"

העלילה היתה מעניינת וראיתי את זה איזה 3 פעמים וכל פעם התלהבתי מחדש מהדמויות ובמיוחד מהמכשף "ממרא" והדמות שנקראת Snow-miau :)

וואלה.... יש לכם מושג מאיפה אפשר להשיג פרקים של הסדרות האלה??

וגם את הסרט של חתולי הרעם, אחת הסדרות האהובות עלי שי

היה הייתה תוכנית מצוירת נגיד לפני משהו כמו 10 שנים, בתוכנית היה מכשף רשע בשם מורגן, הוא הטיל לחש על מישהו חשוב והפך אותו לאבן או הרדים אותו או משהו בסגנון. הGOOD GUYS היו קוסם מוזר לבן וכל מיני מפלצות משונות עד מאד (אולי גם היו אנשים לא זוכר) והיה להם מפקדה סודית.. אולי בתוך עץ? אקיצר הסדרה הזו הייתה "אחת הסדרות שלי" והתחרתה בסדרות מופת כמו "חבורת הצב המעופף" אבל אני פשוט לא מצליח להזכר בפרטים עליה. HELP? אני יודע שאין הרבה פרטים אבל אולי... תום.

קונאן הסדרה המצויירת ??????

אחת הסדרות!!!!!! איך אהבתי " כשף הרשע מנסה לשלוט בגורל....... אבירי האור הקסום! אבירי.."

כנסו תהנו :)

למעשה לא הוזכר באף מקום שכשף הוא רשע...... אלא רק שהוא שולט בגורל....

קונאן הסדרה המצויירת ??????

no man

את קונאן אני זוכר הייטב, זו הייתה סדרה יותר מוזרה, רוב הגיבורים בכלל לא היו בני אדם.

ואתגר משלי...

טוב, זה כבר ממש ממש הזוי, כי אין לי כמעט שום פרטים, אבל יש לי זיכרון מעומעם עד אימה של זה, וזה מטריף אותי כבר שנים. הייתה שם בחורה\ילדה והיא הייתה צריכה לטפס על צוק גבוה באמצע ליקוי חמה ולהיכנס לשמש. זה מה שיש לי. שווה לנסות... יש לי נטייה כזאת שדברים קטנים מעבר ממש מרוחק נתקעים לי בראש. זה אחד מהם...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר