היי חברה... אני צריך המלצה על MMORPG טוב...

אם מישהו מכיר ומשחק או לפחות שיחק באיזה משחק MMORPG חינמי ונחמד שימליץ לי ויאמר לי מה הוא אהב במשחק הזה... תודה לכל העונים...

לבינתיים הייתי ממליץ על MU אבל שווה לחכות ל Dark&Light

ניתן להרשם בחינם ל MU ב: http://www.muonline.com המשחק שבאמת שווה לחכות לו זה Dark&Light. משחק פנטזיה שמשתרע על שטח של 40,000 קמ"ר בקנה מידה אמיתי. זהו לא רק ה MMORPG הכי גדול שיהיה ברשת אל יש בו גם פריצת דרך טכנולוגית שאין בשאר המשחקים. הנה האתר, כנס לגלריות תמונות וקבל הלם: http://www.darkandlight.com/eng/index.php

למעשה אני ניסיתי ונכותי (או: למה אני לא סובל MMORPG)...

אני ניסיתי את ז'אנר הMMORPG אבל פשוט לא אהבתי, אני אסביר. נקח משחק פעולה ברשת, למשל COUNTER STRIKE הפופולרי (70000 אנשים למשחק די ישן) כשאתה נכנס ומתחיל לשחק אין שום דבר בעולם שימנע ממך לגבור על מתחיריך, הם לא מתחילים מעמדה נוחה יותר או עם נשקים טובים יותר- מצבם שוה לשלך ולכן כל סיבוב וסיבוב מתחיל (בערך) בסיכויים שוים לכל המשתתפים. אז למה יש טובים יותר ויש טובים פחות? פה נכנס העניין שהופך את משחקי הפעולה לכ"כ אהובים, ככל שתשחק יותר כך תכיר טוב יותר את המשחק, היכולות שלך ישתפרו ואיתם גם ההשגים,עד גבול מסוים שהוא קורדינציה בסיסית שיש לכל אדם ואדם (ותאמינו לי שקורדינציה יכולה להשתפר עם אימונים), לאחר תקופה מסוימת כבר מכירים את המשחק לחלוטין ואין מה לחדש בתחום הזה- מה שנשאר הוא פשוט מי יותר מהיר\מדויק\מתוחכם (הסדר לא מחייב) מה הבעיה בMMORPG? אין מצב של יכולת אישית כמעט לחלוטין, הקרבות כוללים בד"כ לחיצות מהירות על דמות היריב ותו לא. אז נשאל שוב: למה יש טובים יותר ויש טובים פחות? בפשטות- הם שיחקו יותר, בזבזו יותר זמן בהקלקות תכופות מה שגרר אוצרות, נשקים, קסמים, דרגות ועוד ועוד תוספות שפשוט הפכו את השחקן השני לא לטוב ממך (תואר חסר ערך במשחקים כאלה) אלא לחזק ממך. בשביל ליצור את האפקט שיגרום לאנשים לשחק (בדומה להשתפרות במשחקי הפעולה) נוצר המצב הזה שככל שתשחק יותר כך הדמות שלך תהיה חזקה יותר. אני נכנסתי לMU בדרגה 1, בלגן והכל ואז מתחילים להבין מה הולך, אתה רואה ליד הדמות העלובה שלך דמויות חזקות פי שישים ריבוא של ילדים מטומטים שמשחקים 4 שנים במשחק- לי זה הוציא את החשק לשחק לחלוטין. זה לא שאחרי תקופת הסתגלות תהיה בסיכויים שוים אלא אתה חייב לשחק המון (ה מ ו ן) זמן בשביל ליצור דמות חזקה באמת שתוכל לעמוד בכבוד. (אותו דבר יכולתי לנאום על משחקי אסטרטגיה\ספורט) אז מה- אתה לא אוהב משחקי תפקידים? שטויות! המשחק האהוב עלי הוא "בלדורס גייט2"- משחק תפקידים מושלם לדעתי- במחשקי תפקידים אני לא רואה אפקט תחרותי כלשהו אלא דרך לקבל חויה וכיף מהשתתפות בהרפתקה, צפיה בדמויות שלך משתפרות וכו'. לסיכום: בשבילי משחקי תפקידים זה לא ברשת (לפחות במתכונת של MU). תום. נ.ב ואם בכל זאת אתה רוצה- עומד לצאת WORLD OF WARCRAFT של BLIZZARD שאף פעם לא מאכזבת- אבל זה לא בחינם.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר