שנה טובה לכולם

היי אנשים אני עדין חיי (אולי זקן בשנה אבל חיי) שנה טובה לכולכם אני אשתדל לבקר יותר אבל בין שיפוצים לפומפה(הכלבה שלי) ל MU לאיזה ספר הזוי של פרנק הרברט שהוא כלכך ישן (שלחולית מתיחסים כאל טרילוגיה בביקורות שמצורפות)Dosadi Experiment אם מישהו קרא אז סבבה אבל ממה שאני קורא עכשיו הוא ממולץ LIGHT שנה טוב לכם

שתהיה שנה מצויינת לכולנו - שנה טובה

אני מאחל לכם חברים וחברות הפורום הנחמדים שלי - שנה טובה לכולכם, לחדשים לוותיקים, לאלו שכמעט ולא רואים אותם ולאלו שכל הזמן רואים אותם :) אנו פותחים את השנה הזו עם הודעה שיכולה להיות משמחת, לאחר חופשת ראש השנה - יאוחד מחדש פורום מד"ב עם פורום פנטסיה ומשחקי-תפקידים האיחוד יהיה רשמי רק בעוד מספר ימים ,אך אתם יכולים להרגיש בנוח להעביר את כל הדיונים הנוגעים למד"ב מפורום מד"ב לפורום שלנו. אז שתהיה לנו שנה טובה ,ניפלאה , בלי צרות ,בלי בלאגנים והכי הכי חשוב , שניזכה לעוד הרבה הרבה הרבה שנים טובות נוספות :) שלכם אסף פובונזק מנהל קטגוריית מד"ב ופנטסיה

שנה טובה!

שלכולנו תיהיה שנה טובה ומלאת דיונים פוריים! :) שי

שנה טובה לכולם

היי אנשים אני עדין חיי (אולי זקן בשנה אבל חיי) שנה טובה לכולכם אני אשתדל לבקר יותר אבל בין שיפוצים לפומפה(הכלבה שלי) ל MU לאיזה ספר הזוי של פרנק הרברט שהוא כלכך ישן (שלחולית מתיחסים כאל טרילוגיה בביקורות שמצורפות)Dosadi Experiment אם מישהו קרא אז סבבה אבל ממה שאני קורא עכשיו הוא ממולץ LIGHT שנה טוב לכם

שנה טובה!

שנה טובה לכולם!

שנת שלום ובריאות ושכל משאלות ליבכם יתגשמו! קראתי את ניסוי דוסאדי, החבר שלי דואג להשכלה ההרברטית שלי. זה אכן ספר חזק. הידעת שיש ספר שמקדים אותו? הוא נקרא משהו עם whipping stars. לא קראתי. אני אגנוב אותו מהחבר שלי :)

שנה טובה!

המון שמחה וששון המון אהבה ללא זדון המון אושר ועושר לרוב ושיהיה רק טוב (הייתי יכול להיות משורר, טניסון קטן עליי)

שא-אנה טובה, שא-אנה טובה!

שתהיה שנה אדירה ,טובה מקודמתה. סתם ככה אני שמח לראות הרבה חברים מגיבים בת'רד אחד ;-) תום מרילין מנהל

שנה מצויינת!!!

שנה טובה ומאושרת !

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר