רגע רגע רגע.... למרות שהשרשור למטה הזוי ואפילו משעשע טיפה, משהו חסר...

מפגש פורום! בברכת "למה אף אחד לא עונה לעניין?" - ambaron.

לעניין

אני לא יכול להתחייב להגיע למפגש חי. כן כן, אני מנהל והכל אבל לא, אני לא יכול להתחייב, אני בכלל לא יודע איפה אני יהיה בסוכות, כ"ש אם אני אבוא בכלל לאייקון וכ"ש בן בנו של הכ"שנים מתי אני אבוא לאייקון. חוצ"מ אני ראיתי שבמשך חודשיים (!) לא הצלחנו לקבוע להפגש חצי שעה (!) בצ'אט כך שזה בכלל נראה לי מוזר. אבל אתם מוזמנים להפגש זה נשמע לי אחלה ואולי אפילו מאסטר אסף יוכל להגיע? sorry :-(

לגבי המפגש

אפשר בהחלט , ואני מוכן להגיע , אם זה יקבע לפחות מינימום כמה ימים מראש , ויהיו לפחות 3-4 אנשים ש-100% יגיעו. המפגש יהיה בין 30 שעה ומעלה תלוי בנו, שעת המפגש לא לפני 16:30/17:00 כי אני עובד עד השאות האלו, ולא הרבה יותר מאוחר , כי אני על הרגלים מ- 5 בבוקר, אז אני קורס בשעה מוקדמת יחסית של הערב . מי שמעוניין שיגיב וניראה כבר, אסף

אני כנראה אהיה באייקון

תנו לי שעה ואם זה לא נופל על משהו שאני רוצה להיות בו, אז אין לי בעייה בכלל

באיזה תאריכים זה יוצא הבייקון הזה?

בייקון? בייקון?!

בושה. זה יוצא מהשלישי עד החמישי. חול המועד סוכות.

:) נא להרגע

אני יודע שלא קוראים לזה בייקון, זה היה בהומור. ולגבי אם אני אגיע לפגוש בכם- זה בשמחה, אבל אני צריך לבדוק שזה לא משתלב אם פסטיבל בראשית, כי אולי אני איהיה שם. שי

תמיד מישהו חייב לקלקל

וגם הפעם זו אני. כבודה טסה לחו"ל (להולנד) ואני חוזרת רק ב-4.10 אני בספק אם אוכל להגיע ליום האחרון כי אני עובדת בבקרים ואני גם מחליפה עבודה בתאריכים האלה כך שיש לי המון על הראש... צר לי :(

הבנתי שהבנת :) זאת הייתה תגובה מתבקשת, זה הכל (ל"ת)

תמיד מישהו חייב לקלקל

וגם הפעם זו אני. כבודה טסה לחו"ל (להולנד) ואני חוזרת רק ב-4.10 אני בספק אם אוכל להגיע ליום האחרון כי אני עובדת בבקרים ואני גם מחליפה עבודה בתאריכים האלה כך שיש לי המון על הראש... צר לי :(

אז נבצע זאת (ננסה לבצע יותר נכון) במועד אחר

לאאאא...

אל תדחו מפגש בגללי. אם ייצא לכם להפגש אני אשמח (ותשימו תמונות כדי שאני אקנא ואלמד לקח) ;-) והעיקר שיהיה שמיייח

בוא פשוט נקבע מקום וזמן לכל מי שכן יהיה שם...

אחרי הכל, יש הפסקות בין משחקים וכזה אז זה לא צריך להיות קשה למצוא זמן. אז שכל מי שבא שיגיד באיזה ימים ושעות הוא יהיה שם. אני יהיה שם כל הימים.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר