סקיי קפטן (ועולם המחר)

בזמן האחרון ראיתי כרזות של הסרט שאמור לצאת ב-17 לספטמבר. עניין אותי, בדקתי באינטרנט ואני כבר מצפה לראות. הסרט כולו צולם באולפנים עם מסכים כחולים וכל הרקע הוא עריכה ממוחשבת- נראה ממש יפה מבחינה ויזואלית. אין לי מושג על מה הסרט ממש- אני יודע שהוא מד"ב ומדבר על שנת 1939 ועל איזו מתקפה של רובוטים על האנושות, אבל נראה ממש טוב וגם אחלה צוות של שחקנים. אני מתכוון לפשפש באתר עוד קצת, וגם אתם מוזמנים- אז הנה מצורף קישור לאתר הבית של הסרט- קודם כל לכו לראות את הטריילר- פשוט יפה! תהנו שי

נראה נחמד

גם aliens VS predators או איך שכותבים את זה נכון נראה סבבה. השאלה האם אלה סרטים מיוחדים באמת או סתם עוד סרט פעולה מלא אפקטים ונטול כל דבר אחר...

ואתה קורא לעצמך מנהל פורום מש"ת ופנטזיה?

ילד,אתה מבייש את עצמך ואת הפורום הזה בכך שאתה מדבר על מינוחים בלי לבדוק אותם זה מראה על חוסר מקצועיות גדולה וחבל. הסרט alien vs. predator *ביחיד* זה סרט המבוסס על קומיקס באותו השם. לקחו את היצור מהסרט "הטורף" שאגב,זה היה ואן-דאם תחת החליפה בראשון. ואת החייזר מ"הנוסע השמיני" והם נכנסים אחד בשני. חזק. גרסה חייזרית-מד"ב לפרדי נגד ג'ייסון ") אגב,הסרט הוקרן בהקרנת טרום-טרום-בכורה בקונלוע רב חן דיזינגוף במרתון לילי אתמול בלילה. ויוקרן בהקרנת טרום-בכורה ב"פסטיבל" אייקון. ר.

ואני מניח שאתה טוען שעברת בהצלחה מבחני הבנת-הניקרא ?????????

שגיאת כתיב שתום בשוגג הוסיף "S" ל-ALIEN = ברור שצריך עכשיו לחסל אותו (NOT) טעויות כתיב הן אפשריות אצל כולנו. ולגבי מה שנאמר על ידי תום - לא נאמר דבר וחצי דבר מצידו של תום על מה מבוסס אותו סרט (הטורף נגד הנוסע ה-8) הוא פשוט ציין כמו שכולנו יודעים - שמפיקים הוליוודים לוקחים ספר/קומיקס ומעבירים אותו למסך הגדול, הורסים את הסיפור ואת הכל - בגלל שהם יותר מידי מתמקדים באפקטים ופחות ומאבדים מהסיפור עצמו ,או שמבקביל הם משנים את העלילה קצת והורסים לנו את הקומיקס/הספר. הוא אמר את זה במילים קצרות מאוד - וכניראה הייתה להוט מידי למצוא כשלים , שפשוט המצאת כמה, אני בהחלט מודה לך על שבאת ושיתפת את חברי הפורום בקצת אינפו לגבי מאיפה הנושא של הסרט נישאב ומבוסס, אבל אני בהחלט לא מסכים לטענות החסרות כל ביסוס והעוקצנות המיותרת והמבזה הזו יש לך תלונה על מקצועיות של מנהל הפורום - אתה יכול בקלות לשלוח אלי או אליו למייל והביא את הנושא לידעתנו להפנות את תשומת ליבנו לנקודות חלשות, אולי נשפר אותן , במקרה זה אין שום נקודה חלשה - ותשובתו של תום ואחריה תשובתך חסרת כל הפרופורציה - פשוט לא מתאים ולא לעניין. ועוד דבר כן יתכן מאוד ואנו מנהלי הפורום , לא נישלוט ב-100% בכל נושא ונושא , וזכותנו להיות בני-אדם. אתם חברי הפורום תמיד רשאים לבוא ולכתוב בפורום ולהעשיר אותנו ואת כולנו במידע נוסף נ.ב כמעט מחקתי את ההודעה הזו מרוב כעס - על צורת הכתיבה - לכל דבר יש דרך, ומי שלא יודע את הדרך כניראה לא יודע מהן כללי הנימוס - וגם דברי ביקורת אפשר להעביר בצורה יפה ומתורבתת, הודעות שכאלו ימחקו בפעמים הבאות , יש לך ביקורת על ניהול הפורום - למייל. אתה כמובן רשאי -ומעבר לכך נישמח לשמוע דעותיך וידעותיך לגבי נושאים הקשורים לנושא הפורום שלנו. אסף פובונזק מנהל פורום פנטסיה ומשחקי-תפקידים

זה הכעיס אותי באותה מידה

ראיתי את התגובה הזאת קודם, ופשוט העדפתי לא להגיב כי הייתי משוכנע שההודעה תימחק. שי

ילד,אתה מבייש את עצמך ואת הפורום הזה בכך שאתה מדבר על מינוחים בלי לבדוק אותם זה מראה על חוסר מקצועיות גדולה וחבל. הסרט alien vs. predator *ביחיד* זה סרט המבוסס על קומיקס באותו השם. לקחו את היצור מהסרט "הטורף" שאגב,זה היה ואן-דאם תחת החליפה בראשון. ואת החייזר מ"הנוסע השמיני" והם נכנסים אחד בשני. חזק. גרסה חייזרית-מד"ב לפרדי נגד ג'ייסון ") אגב,הסרט הוקרן בהקרנת טרום-טרום-בכורה בקונלוע רב חן דיזינגוף במרתון לילי אתמול בלילה. ויוקרן בהקרנת טרום-בכורה ב"פסטיבל" אייקון. ר.

מה אני יכול לומר?

אני רק יכול להביע צער על כך שאתה משתמש באינטרנט ובידע שלך בשביל לפגוע, אפשר למתוח ביקורת מרומזת או ישירה בדרכים הרבה יותר מכובדות. "ילד,אתה מבייש את עצמך ואת הפורום הזה" (ציטוט שלך) אני לא יודע בן כמה אתה ואתה לא יודע בן כמה אני, אבל ברור לי שמביננו ,לא אני הוא זה שמבייש את עצמו או את הפורום. אני מקוה שתסיק לקחים מן המקרה ואולי בפעם הבאה, גם בחייך הלא וירטואלים, תדע להתנהג כמו אדם מכובד ובוגר, ולא כמו ילד פרא מחוצף. תום מרילין. מנהל פורום פנטזיה ומשחקי תפקידים.

היייי תום, מה הפרצוף העצוב עושה שם?!

העם איתך, תתעודד! לא הייתי מחליף אותך ואת אסף בשום מנהל פורום אחר. שניכם עזרתם לי עם מידע לגבי הרבה דברים, ויותר מזה אתם ואנשי הפורום קיבלתם אותי בברכה אוני מרגיש כאן כמו בבית. שי

אם כבר רוצים לדייק...

אז למעשה הסרט נעשה בעקבות הצלחתו המסחררת של משחק המחשב Alien VS Preadetor. ושל אחיו השני.

מה אני יכול לומר?

אני רק יכול להביע צער על כך שאתה משתמש באינטרנט ובידע שלך בשביל לפגוע, אפשר למתוח ביקורת מרומזת או ישירה בדרכים הרבה יותר מכובדות. "ילד,אתה מבייש את עצמך ואת הפורום הזה" (ציטוט שלך) אני לא יודע בן כמה אתה ואתה לא יודע בן כמה אני, אבל ברור לי שמביננו ,לא אני הוא זה שמבייש את עצמו או את הפורום. אני מקוה שתסיק לקחים מן המקרה ואולי בפעם הבאה, גם בחייך הלא וירטואלים, תדע להתנהג כמו אדם מכובד ובוגר, ולא כמו ילד פרא מחוצף. תום מרילין. מנהל פורום פנטזיה ומשחקי תפקידים.

שום מנהל פורום שאני יודעת עליו מת, יחי מנהלי הפורום בכל זאת!

יאללה בוא נהפוך את הת'רד לדיון שבחים למנהל הפורום הנערץ

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר