לפני מספר ימים יצא ספר חדש המהווה המשך לטרילוגיית האלף האפל...

אופוס הוציאו לאור תרגום לספר ההמשך של טרילוגיית האלף האפל. במקור, קיימים יותר מ-3 ספרים בלבד (נדמה לי ש-9 אבל זה לא נתון ודאי). שם הספר הוא "רסיס הקריסטל" והוא נמצא בחנויות החל מלפני כמה ימים. בדקתי בסטימצקי וניתן לרכוש אותו ב 30% הנחה, כלומר ב- 55 ש"ח במקום 78..... 007

*סומן*

ראיתי ספר שעסק באלף האפל אבל הבנתי שהוא לא המשך של הטרלוגיה, אבל אם אתה אומר... תום.

ובכן....

הספר הוא מאת אותו סופר שכתב את האלף האפל ועוסק באותה דמות בדיוק (דריזט דו'אורדן) ומתחיל בדיוק היכן שהסתיים הספר שהות.... אני רואה קשר בין הדברים :)))) 007

אתה בטוח? זה נראה לי כראיות נסיבתיות :)

לא מדויק...

אם אתם לא זוכרים יש הפרש גדול בין גלות לשהות מבחינת הזמנים, ומוזכר בספר שהות כבדרך אגב על ההרפתקאות שהיו לו עם אחד בשם וולפגר. אז אני חושבת (עד כמה הבנתי מהכריכה) שהסידרה החדשה/ישנה היא בזמן שבין גלות לשהות. אני צריכה להגיד לספרנית שלי לקנות את הספר... :-)

אתה בטוח? זה נראה לי כראיות נסיבתיות :)

בדקתי...

לא זכור לי שום וולפגאר מהטרילוגיה המקורית.. מצד שני, דפדפתי בספר ומופיעים שם השמות "ברונור" וכן "קטי-ברי" שהם שמות של דמויות מתוך 50 העמודים האחרונים של שהות..... 007 מתעתד לקרוא את הספר בקרוב

אני יודע מה הייתה הבעיה+ תאור הספר

מועתק מהאתר של אופוס: " תאור הספר: הכפרים של עשר-קרתות ניצבים מבודדים בשטחים רחבי הידיים והשוממים של בקעת רוח-כפור, ונתונים להתקפות מצד של שבטים ברבריים. וולפגר, ברברי צעיר, נקלע במהלך קרב למצב המחייב אותו להבטיח חמש שנים מחייו לגמד רטנן. בעזרתו של דריזט, אלף אפל שערק, מנסה הגמד להפוך את הברברי ללוחם חזק, משכיל ומנוסה. בינתיים, לאנשי עשר-קרתות אין מנוח. שבטי הברברים מוסיפים להוות איום, וייתכן שוולפגר הוא תקוותם היחידה. אבל סכנה גדולה עוד יותר מתגלה כששוליה חלש רצון של מג נתקל ברסיס קריסטל קסום. הרסיס המרושע מכוון את המג חסר הישע לנתיב הרס שייתכן שכל בקעת רוח-כפור לא תוכל לעצור. ספרו הראשון של ר.א. סלבטורה היה רסיס הקריסטל. סלבטורה ידוע יותר מכול כיוצרו של האלף האפל דריזט, אחת מהדמויות הפופולריות ביותר בז'אנר הפנטסיה. סדרת האלף האפל הכוללת את מולדת, גלות ושהות היא המשך ישיר של מאורעות בקעת רוח כפור. חובבי הסדרה יהנו מהסיפור שקדם לה אשר שופך אור חדש על דריזט וחבורתו, ואלו שעדיין לא הספיקו לקרוא את הסדרה המצליחה יוכלו להתחיל את המסע בנקודה בה החל סיפורם של דריזט ווולפגר. ר.א סלבטורה כתב עשרות ספרים שזכו להצלחה מסחרית מסחררת, רובם מתרחשים בעולם ממלכות נשכחות. הוא נולד ומתגורר במסצוסטס עם אשתו דיאן, שלושת ילדיהם בריאן, גנו וקייטלין, כלב וחתול. עד כאן תאור הספר. אי ההבנה נבעה מן הסתם מזה שכתוב שזה הספר הראשון שכתב סלבטורה- דבר שיצר בלבול אצלי. או שבאמת ראיתי עוד ספר שלו בעברית. תום.

לפני מספר ימים יצא ספר חדש המהווה המשך לטרילוגיית האלף האפל...

אופוס הוציאו לאור תרגום לספר ההמשך של טרילוגיית האלף האפל. במקור, קיימים יותר מ-3 ספרים בלבד (נדמה לי ש-9 אבל זה לא נתון ודאי). שם הספר הוא "רסיס הקריסטל" והוא נמצא בחנויות החל מלפני כמה ימים. בדקתי בסטימצקי וניתן לרכוש אותו ב 30% הנחה, כלומר ב- 55 ש"ח במקום 78..... 007

או באנגלית crystal shard - קראתי אותו בזמנו עוד באנגלית

הספר המדובר מהווה למעשה המשך עלילות האלף האפל - בטרילוגיה נוספת ואיכותית. למעשה יש יותר מ-9 ספרים לאלף האפל - אך כן היא מבוססת על 3 טרילוגיות מרכזיות ומספר ספרים בודדים נוספים. יתכן שב- 8 שנים האחרונות הצטרפו ספרים נוספים לרשימה- אבל זה היה המצב בזמנו. א ס פובונזק
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר