שלום אני וחבר מתערבים---כשמסתכלים בשמים וסופרים כוכבים ויש מיליונים זה כדורים של אבן או נצנצים בשביל החלב? אפשר לעבור דרכם?

כי הוא טוען שזה כדורים כמו כדור בארץ בכל מיני גדלים? בבקשה תנו תשובה יש פה התערבות. מצטער עם השאלה אידיוטית

טוב, אז ככה...

טוב, חלק ממה שאתה רואה בשמים זה שמשות(כמו השמש שלנו, שמאירות חזק מאוד ורק ככה אתה יכול לראות אותם מכזה מרחק) חלקם ככובי לכת כמו צדק, שבתאי וכן הלאה. עד כמה שזכור לי כוכב הלכת שהכי קרוב אלינו שלא נמצא במערכת שלנו הוא אלפא קנטאורי(או סיריוס, אני לא זוכרת) ואחרון חביב, קראתי פעם באנציקלופדיה שרוב מה שאנחנו רואים בשמים זה... ענני גז ענקיים שנראים מרחוק כמו נקודות בשמיים ככה שצר לי להפריע לכל ההתערבות הזאת אבל מיסתבר ששניכם צדקתם חצי :-) אה, ומצטערת על השיעור הארוך באסטרונומיה :-)

תודה על התשובה!!! אבל כל המיליוני כוכבים שאנחנו רואים בשמים הם לא פיזיים דברים הם כמו ערפל? או שאני טועה? כי עדיין לא הבנתי

הבהרה

החלל כולו לא מורכב רק מדבר אחד. יש הרבה סוגים של דברים בחלל. יש את ענני הגז, ויש את כוכבי הלכת שהם כמו כדור הארץ(אבל בגדלים שונים ובלי אטמוספירה)ויש גם את השמשות שהן כדורי גז בוער.

תודה עכשיו זה מובן תודה לך.......

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר