בואו נקים גילדה ל Drak And Light

קראתי על המשחק הזה ומה שהוא הולך להיות ונראה לי שזו הולכת להיות אקסטרווגנזה שלמה. אין אחד שלא מתלהב ממה שהמשחק מציע וגילדות מתחילות כבר לקום כמו פטריות אחרי הגשם. כולם רק מחכים באופן פורמלי שהמשחק יצא. מעניין כמה הם יגבו לחודש וכמה דיסקים נצטרך להתקין בשביל 40,000 קמ"ר והם עוד מתכוונים להרחיב את השטח מעבר לזה. זה אומר ללכת מכיוון אחד לאחר במשך ימים מאחר וזה קנה מידה אמיתי כמו שהם אומרים. מדהים !!! אולי נקים גילדה ישראלית ?

כמה מילים ,ועוד משחק ששווה לחשוב עליו

אוקי -לגבי כמה דיסקים ,לא צריך להלחץ - כי כמו כל משחק און-ליין, 90 אחוז ממנו נימצא על השרת של המשחק ,ז"א כל אותם ק"מ של עולם זה גרפיקה שנימצאת על השרת ולא אצלך במחשב ,אתה רק תתקין את ההכנה :) שזה אני מניח שיקח משהו בין דיסק אחד למקסימום שתים, זה אם הם רוצים לשמור על הוצאות נורמאליות. עכשיו לגבי המשחק - תעיפו מבט ב במשחק נוסף שדיברתי עליו בעבר -גם הוא בשלבים מתקדמים של הבטא, שמו Dragon Empires ואני עדיין לא הצלחתי להחליט מי טוב יותר הוא או המשחק שעכשיו מדברים עליו, כנסו ללינק של המשחק תוכלו גם להרשם לבטא , וגם לקרוא על המשחק ולהוריד תמונות מהמשחק ולקרוא עליו בכלל. http://www.codemasters.com/dragonempires/uk/aboutgame.php?PHPSESSID=d73cc989c1a3aa2d92434a3b96e568b7 גם במשחק הזה יש עשרות קבוצות שונות שקיימות ואפשר כבר להרשם אליהם. אסף פובונזק מנהל פורום מד"ב,פנטסיה ומשחקי-תפקידים

יש לי שאלה בנוגע למשחקי הרשת האלה....

יש לכם מושג מה יהיו הדרישות של המשחקים מהמחשב? מודם מהיר יש לי, אבל המחשב עצמו טיפה מיושן (פנטיום 3) תודה. תום.

תיראה

בעיקרון גם עם מעבד יחסית חלש (פנטיון 3) עם יש לך כרטיס מסך חזק והרבה זיכרון פנימי , אתה בקלות יכול להתגבר על כל משחק. לרוב משחקי און-ליין -יוצאים מתוך נקודת הנחה שהמשחק צריך לרוץ במהירות וללא תקלות על קווי האינטרנט, לכן גם מחשבים לא חזקים מסוגלים להריץ אותם (בניגוד למשחקי מחשב רגילים חדשים שלרוב דורשים הרבה דרישות מערכת) לידע כללי למערכת הקונסולה של PS2 יש אך כרטיס מסך ג'יפורס2 (למיטב זכרוני) ותיראו איזה ביצועים _טוב זה ממש לא קשור לנושא ,אבל הרגשתי צורך להשחיל זאת כאן. עוד שאלות? ספציפית למשחקים המדוברים -איני יודע עדיין -ומאחר וזה עדיין בבטא -זה אומר שיתכנו שינויים בדרישות. מקווה שעזרתי אסף פובונזק מנהל פורום מד"ב,פנטסיה ומשחקי-תפקידים

בואו נקים גילדה ל Drak And Light

קראתי על המשחק הזה ומה שהוא הולך להיות ונראה לי שזו הולכת להיות אקסטרווגנזה שלמה. אין אחד שלא מתלהב ממה שהמשחק מציע וגילדות מתחילות כבר לקום כמו פטריות אחרי הגשם. כולם רק מחכים באופן פורמלי שהמשחק יצא. מעניין כמה הם יגבו לחודש וכמה דיסקים נצטרך להתקין בשביל 40,000 קמ"ר והם עוד מתכוונים להרחיב את השטח מעבר לזה. זה אומר ללכת מכיוון אחד לאחר במשך ימים מאחר וזה קנה מידה אמיתי כמו שהם אומרים. מדהים !!! אולי נקים גילדה ישראלית ?

אני בעד

אפשר גם להקים גילדה בשני המשחקים. אבל יש בעיה קטנה- אני לא בטוח כמה זמן יש לכל אחד מאיתנו להקדיש למשחק מחשב כרגע. אבל עדיין אני בעד.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר