הקשיבו הקשיבו...

חברים חברות , כמה הבהרות וחזרה על כללי התנהגות בפורום, יש לכתוב את ההודעות ולדאוג שאינן בעלי שורות או מילים העשויות לפגוע או לגרום אי נוחות לחבר פורום אחר. אין לרשום מילות גידוף לא נאותות וקללות ומילים לא יפות , אפשר לומר כמעט כל דבר בשפה העיברית גם ללא שימוש במילים שעשויות לגרום לאי-נוחות לאחרים, ובלי קשר לכך ,אנו לא רוצים להוריד ברמה את הדיונים שלנו כאן ושימוש במילות גנאי ,גם אם אין הם מכוונות למשהו ספציפי - עשויות להוריד אותו. אם אין אתם משוכנעים עם מילה כלשהי אפשר להתשמש בה או לא ,כיתבו לי במייל - וכפי שאתם בוודאי הכרתם כבר - אני משתדל לענות דיי מהר על כל מייל שאתם שולחים אלי. כל הודעה שתיכתב בצורה לא ראויה - תימחק ברגע שאני אקלוט אותה ברדאר שלי:) ולא משנה לי שזאת היתה הודעה רצינית ארוכה -אבל בסוף ניזרקה הערה לא ראויה. כל מי שרואה בהודעה כלשהי או בתוכן שלה כפוגע - ואני לא מחקתי אותה, מוזמן לשלוח לי הודעה במייל עם הלינק להודעה המדוברת ,ואני מבטיח שאני אטפל בדבר. שיהיה לכם כל טוב ושבוע טוב, אסף פובונזק מנהל פורום מד"ב,פנטסיה ומשחקי-תפקידים

SIR YES SIR!

וברצינות, אני חושב שאכיפה טובה של החוקים תעשה טוב לכולנו. בציפיה לישועה ולידה מחדש. תום.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר