כרית? מה נסגר איתך?!?!?!? פובו?

ממש מזמן שלחת לי אי מייל והודעה כאן בפורום שאתה וחברים שלך רוצים מישהו שיצייר לכם דמויות או משהו כזה....... אבל בצייר ולא בפוטושופ ותוכנות דומות... מה קורה עם זה?!?!? פובו... מה התאריך לסיום התחרות? - תחרות הכשרונות שדיברת עליה...?

לגבי התאריך -ולגבי תחרות כשרונות

דיברנו על ציור יצירה או משהו כזה ,משהו שיכול להיות מדליק ,הומוריסטי ,חביב ,רק שיהיה קשור לנושאי הפורום, לא משנה איך תיצרו אותו עם זה בצייר ,בפוטו-שופ, בפיינט-שופ - במאיה :) בכל מה שבא לכם ,בכל מה שאתם יודעים להשתמש. הסיבה היחידה שלא קבעתי תאריך סיום לזה - מאחר ובשבוע ומשהו האחרונים כל סדר היום שלי השתבש, אח שלי חזר מחו"ל אחרי שנה וחודשיים ,וביליתי איתו דיי הרבה ,וכך הזנחתי תחום אחר חשוב שלי ,הלימודים שלי, עכשיו אני מנסה להתאפס חזרה על הלימודים -להשלים עבודה שהייתי צריך לעשות כבר לפני שבועיים. אז אם אני קובע תאריך לדוגמא לעוד חודש -אז אני לא בטוח שיהיה לי מספיק זמן לשבת על תוכנה כלשהי, אין לי כרגע זמן אפילו לשחק מעט במחשב - . אוקי להלן תאריך סיום לתחרות הכישרונות הראשונה שלנו כאן התאריך הוא ה-15.01.04 את התמונות לעלות לפורום וגם לשלוח לי במייל במקביל povonzek@walla.co.il ולזכור לרשום שורה מבהירה בנושא הממכתב. אני מקווה שרבים ממכם ישתתפו - בהצלחה , אם התחרות הזו תגרור השתתפות טובה שלכם אני אעלה אותו ללוח המאמרים עם כל תיאור כל המשתתפים וכמובן הזוכה . כל טוב אסף פובונזק מנהל פורום מד"ב,פנטסיה ומשחקי-תפקידים

וואלה? עד ה15? שישה ימים לפני היומולדת שלי ;-)

ודרך אגב..... אפשר לתת כמה הצעות?

כרית? מה נסגר איתך?!?!?!? פובו?

ממש מזמן שלחת לי אי מייל והודעה כאן בפורום שאתה וחברים שלך רוצים מישהו שיצייר לכם דמויות או משהו כזה....... אבל בצייר ולא בפוטושופ ותוכנות דומות... מה קורה עם זה?!?!? פובו... מה התאריך לסיום התחרות? - תחרות הכשרונות שדיברת עליה...?

אז ככה...

הפרויקט די שבק חיים מאז החופש הגדול, ואני חושב שכתבתי לך את זה לאימייל ואפילו אמרתי לך את זה פה בפורום...מצטער שנטיתי תיקוות שווא שלא התגשמו...הן לא התגשמו גם בשבילנו
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר