למי שרוצה יש כאן קישור לאתר העוצמה נגד הוצאת סארומן מהחלר השלישי, ואפשר לחתום כל המעוניין

הנה האתר

http://www.petitiononline.com/smanrotk/petition.html

מניסיון של שנים של חתימה על אלפי עצומות אני יכול להעיד שאף פעם לא ממש עוזר

אני מצטער אבל לא נראה לי שיש לכך סיכוי

בעיקר מכיוון שהסרט כבר בתהליך ההפצה, מה שאומר שהחזרתו לעריכה מחדש תדחה את הבכורה לפחות בחודש אם לא יותר, ושהמפיקים יצטרכו להוציא עוד כמה עשרות אלפי דולרים מכיוון שמכונות העריכה שמשתמשים בהן שם עולות הון תועפות, אם הסרט כבר שוכפל זה אומר שיצטרכו או לזרוק את כל העותקים המושכפלים לפח או להחזיר את כולם ואחד אחד להחזיר את הסצינות, אם זה לא קרה עד עכשיו אז לא סביר שיקרה.

זה לא מדוייק

בסרטי שר הטבעות השתמשו בטכנולגיה הכי חדישה שיש חעריכת סרטים. יש להם תוכנה שהם יכולים דרכה לשנות מה שהם רוצים וכמה, ולא נראה לי שזה עולה להם הרבה כסף. בכל אופן אני גם לא בטוח כמה זה יעזור, אבל ההודעה היא בשביל מי שזה ממש מעיק לו השינוי הזה (אני למשל), אז זה סתם נחמד לדעת שאנשים ניסו (כבר חתמו למעלה מ-40,000 בכל העולם)

לא חשוב, התזמון הוא גם גרוע מכיוון שאם הסרט לא יופץ בחג המולד זה אומר הפסד כלכלי

יכול להיות שכל העניין הזה הוא גם קצת קידום מכירות כי הרי יש הרבה אנשים שילכו לראות את הסרט רק כדי לדעת אם הסצינות נמצאות שם. אני מקווה מאוד שהסצינות יהיו שם כי אלו הקטעים האהובים עלי ביותר )-:
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר