מישהו מכיר מישחק MMORPG

מישהו מכיר מישחק MMORPG טוב???

טוב יש כמה משחקים

אפשר לראות את Never winter night ככזה ,אם משחקים בו און-ליין ,מאפשר לשחק הרפתקה של מו"ד און ליין ,עם מנחה משחק, קבוצת הרפקתנים וכו... יש משחק ישן וטוב everquest שהוא בעיקרון מומלץ ,אבל למה בעיקרון - כי כבר יש משחקים חדשים יותר וטובים יותר, יש את משחק dragon empires שככל הניראה ייצא בחודשים האחרונים , בצע חיפוש בפורום אני חושב שתגלה הרבה מידע על המשחק הזה - שמאפשר לך להיות ולעשות כמעט הכל - ככה הם אומרים ,והביקורת של הטסטרים בינתיים מחמיאות. יש כמובן את ה- MUD's ברובם הם משחקים עתיקים מרובי משתתפים ,בסביבת טלנט ודומה, משחקי טקסט, אבל כשמתרגלים -הם סוחפים אותך , אני לא סתם נימנע מהמשחקים האלה -כי אחרי שאני ניכנס אליהם ,אני תקוע בהם עד אשר המחשב שלי קורס ואז אני מצליח להתנתק מהם שוב. המלצות? אני יכול להפנות את מי שמעוניין למשחק שכזה אל אדם שמריץ שרת מיוחד למשחק הזה . משחקי MUD ברובם חינמים, המשחק dragon empires יעלה תשלום חודשי מסויים -עוד לא ניקבע. מקווה שעזרתי. אסף פובונזק מנהל פורום מד"ב,פנטסיה ומשחקי-תפקידים

לגבי התשלום...

אני התעניינתי ונכנסתי לצ'ט של DRAGON EMPIRES במירק ושאלתי את אחד המפעילים שם כמה יעלה המשחק לחודש והוא אמר בסביבות 8-10 דולר לחודש שזה 34 עד 43 דולר לחודש בערך בהנחה שהדולר הוא 4.3.... לדעתי לא כל כך יקר...

מישהו מכיר מישחק MMORPG

מישהו מכיר מישחק MMORPG טוב???

אמור לצאת "WORLD OF WARCRAFT"...

ואני בטוח שבליזארד לא יאכזבו אותנו. תום.

לגבי התשלום...

אני התעניינתי ונכנסתי לצ'ט של DRAGON EMPIRES במירק ושאלתי את אחד המפעילים שם כמה יעלה המשחק לחודש והוא אמר בסביבות 8-10 דולר לחודש שזה 34 עד 43 דולר לחודש בערך בהנחה שהדולר הוא 4.3.... לדעתי לא כל כך יקר...

אכן מחיר סביר בהחלט ולא יקר

ואני שמח לראות שהתענינת בנושא וביררת לעומק. אסף פובונזק מנהל פורום מד"ב,פנטסיה ומשחקי-תפקידים

אמור לצאת "WORLD OF WARCRAFT"...

ואני בטוח שבליזארד לא יאכזבו אותנו. תום.

בהחלט -לפי מה ששמעתי על המשחק -הוא הולך להיות פצצות

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר