היי

היי

שלום הצטרפתי הרגע וזה בעצם כל מה שרציתי להגיד! :)

שלום!

אני לא מכיר אותך אבל תמיד נחמד לקבל אנשים חדשים לפורום;)

ברוך\כה הבא\ה...ספר\י קצת על עצמך...

אהלן!

ברוכה הבאה לפורום שלנו! תהני! תום.

ברוך\כה הבא\ה...ספר\י קצת על עצמך...

הנה קצת על עצמי...

קוראים לי ליהי, אני בת 17, ב-יב'. אני אוהבת לקרוא(במפתיע...), מוזיקה, אומנות וחיות. יש לי עכשיו שלוש כלבות (אחת מהן גורה) ששמותיהן: טקילה, גודזילה וסאקורה, ושני חתולים- קרלוס ופיתגורס. אני אוהבת לדבר על החיות שלי, אז הכנסתי אותם לכאן...:)

ברוכה הבאה אלינו ,אני מאוד מקווה שתרגישי כאן כמו בבית

כומ שציינתי ברוכה הבאה אלינו, הרגישי חופשי לכתוב תגובות ,הודעות לשאול שאלות ולשתף אותנו בידיעותיך ,בכל כמובן בנושאי הפורום, במקביל יש לנו את פורום מועדון החברים- שמיועד לדיבורים של הא ודע ...בין החברים על כל נושא שבעולם בלי קשר לפורום -כאשר הגורם היחיד שמקשר אותו לפורום הוא אתם חברי הפורום שלו:) במקביל יש לנו לוח קישורים מומלץ , לוח תמונות , יש לנו תשובות נפוצות שמתדעכנות אחת לכמה זמן וכמובן לוח המאמרים שלנו - בו תימצאי אפילו מאמרים וכתבות של חברי פורום שכתבו בפורום ,וההודעה שלהם היתה מספיק טובה כדי להתפרסם לנצח בלוח המאמרים שלנו , כמו כן תימצאי בלוח המאמרים גם את דף הקשר שלנו . שוב אומר ברוכה הבאה ,ושיהיה לך יום טוב אסף פובונזק מנהל פורום מד"ב,פנטסיה ומשחקי-תפקידים

ברוכה הבאה :)

חחח גודזילה...שם מגניב לכלב (במיוחד אם הוא קטן ומתוק כזה) מקווה שתהני פה...יש פה אחלה אנשים :)

ברוכה הבאה!

היי

שלום הצטרפתי הרגע וזה בעצם כל מה שרציתי להגיד! :)

שלום שלום וברוכה הבאה.

זה כל מה שיש לי לומר.

חחח גודזילה...שם מגניב לכלב (במיוחד אם הוא קטן ומתוק כזה) מקווה שתהני פה...יש פה אחלה אנשים :)

האמת שהיא....

לא כל כך קטנה... היא גם קצת מטורפת... :) ואגב, תודה על כל הברוכה הבאה:)

אין בעד מה...אה ויש לי עוד משהו להגיד...

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר