להשאר ביחד למען הילדים?

שלום. יש לי שאלה. כשקבוצה לא מסתדרת בינהם בתור אנשים, לא שחקנים, האם נשארים יחד למען צמיחת הדמויות? זה הרי אחרי הכל רק משחק, ואם אינך נהנה מהחברה אז מה הטעם? אז-להשאר ביחד למען הדמויות, או להפרד טרם תהפוך החוצפה לזעם?

שאלה טובה...

כמובן שעבור כולנו מדובר ביותר ממשחק, והדמויות עבורנו הן הרבה יותר ממיניטורה ורישומים. אבל צריך לדעת מתי לשים את הגבול. אחרי הכל זה כן משחק...וככזה הוא אמור לגרום לנו הנאה. זאת לא חובה ולכן אסור להמשיך אם אתם לא נהנים מזה אבל אני מניח שאם התחלתם לשחק זה עם זה, היה לכם משהו משותף...צריך לבדוק מתי זה הפך להיות לא כיף ולמה...

השחקנים חשובים מהדמויות...

בעיקרון במשחק קטן משתתפים חשוב שתהיה כימיה בין כולם, בקבוצה קטנה - זה פשוט לא כיף אם יש אי נעימות בין שני שחקנים, אם אתם כלכך אוהבים משחקי תפקידים ואין לכם אופציה אחרת ואתם מוכנים להמשיך לשחק למרות זאת - אז סבבה -אולי אם הזמן תתגברו על זה . אבל אם זה לא קח - פרקו את הקבוצה ומצאו אנשים מתאימים יותר , לא פעם ולא פעמים שאני מזמין חבר חדש לקבוצה ,קודם כל אני מבהיר לשחקן החדש, כי הוא על בסיס ניסיון ואני רואה האם הוא משתלב בקבוצה חברתית ,האם הם מקבלים אותו ,האם הוא נישאר בודד מאחור (ואני לא מתכוון אל הדמות שלו) במקביל כמובן אני בוחן את כושר משחק הדמות שלו וכמה הוא מוסיף ומשפיע על הקבוצה. אם יש קליק בין השחקן לקבוצה וגם אני רואה שהוא יודע לשחק ומוסיף נפח לקבוצה - הוא מצטרף קבוע, אם לא מתאים - אז אנו מודיעים לו כי זה לא ימשיך ומסייםים זאת - לעיתים לוקח לנו להחליט יותר מפגישה אחת,לפעמים אפילו מספר מפגשים -ולעיתים הרפתקה שלמה (שזה בערך 4-5 מפגשים בממוצע). במקומות בהם אין צורך ממש באהבה לכל השחקנים , קבוצות גדולות של מעל 7-8 שחקנים, הקבוצה שלי בעבר היתה 11 שחקנים (לא כולל מנחה) ,ולא כולם הכי סימפטו את כולם ,אבל מספיק שהיו להם 2-3 אחרים שהם כן, וזה גישר בין כולם. אז צריכים לראות באיזה מצב אתם נימצאים ואז להחליט מה טוב. מקווה שעזרתי אסף פובונזק מנהל פורום מד"ב,פנטסיה ומשחקי-תפקידים

ללא כל שמץ של ספק...

אם אתה לא נהנה, מה הטעם לשחק? משחק זה לא משהו שאתה מורכח לעשות, זהו רק תחביב. הייתי מרחיב, אבל זה כזה פשוט שאין כ"כ מה להרחיב.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר