לוח התמונות שלנו עודכן...

לצערי בשל תקלה אבדו תמונות רבות ישנות שהיו בלוח התמונות של הפורום , אני אשתדל לשקם אותו כמה שיותר מהר -עבורכם, עם יש תמונה שהיתה ולא נימצאת עכשיו ,אתם מוזמנים לשלוח לי למייל (בבקשה תשתדלו לקווץ את התמונות ) בכלל כל דבר שניראה לכם מתאים תשלחו לי למייל. תדאגו לכתוב כותרת שמבהירה את נושא המכתב . שיהיה לכם יום טוב שלכם אסף פובונזק מנהל פורום מד"ב,פנטסיה ומשחקי-תפקידים

טוב זהו לבינתיים -הוספתי עוד תמונות ממה שהיה קודם

תהנו מהמבחר החדש ,בשבוע הבא אני אוסיף עוד. צ'או - שיהיה לכם כל טוב שלכם אסף פובונזק מנהל פורום מד"ב,פנטסיה ומשחקי-תפקידים

תגיד אסף התמונות של אקסמן הורדת או סרקת מהאוסף שלך? (בהנחה שיש לך)

ממ...

טוב מצאתי אותם ברשת אצל אנשים אחרים שסרקו את הקומיקסים והקלפים שלהם . אסף.

טוב זהו לבינתיים -הוספתי עוד תמונות ממה שהיה קודם

תהנו מהמבחר החדש ,בשבוע הבא אני אוסיף עוד. צ'או - שיהיה לכם כל טוב שלכם אסף פובונזק מנהל פורום מד"ב,פנטסיה ומשחקי-תפקידים

אחלה תמונות, אבל..

יש שם 3 תמונות של כריכת הספר "לקראת המוסד" של אסימוב אז אפשר להוריד 2 לא? אני הכי אוהבת את הפיות! הן ממש יפות.

כן ,תודה....

לא שמתי לב שיש תמונות חוזרות -ברור שלא התכוונתי לכך. תיקנתי את זה:) אסף פובונזק מנהל פורום מד"ב,פנטסיה ומשחקי-תפקידים

לוח התמונות שלנו עודכן...

לצערי בשל תקלה אבדו תמונות רבות ישנות שהיו בלוח התמונות של הפורום , אני אשתדל לשקם אותו כמה שיותר מהר -עבורכם, עם יש תמונה שהיתה ולא נימצאת עכשיו ,אתם מוזמנים לשלוח לי למייל (בבקשה תשתדלו לקווץ את התמונות ) בכלל כל דבר שניראה לכם מתאים תשלחו לי למייל. תדאגו לכתוב כותרת שמבהירה את נושא המכתב . שיהיה לכם יום טוב שלכם אסף פובונזק מנהל פורום מד"ב,פנטסיה ומשחקי-תפקידים

הההממממ.... אני אהבתי במיוחד...

אני אהבתי במיוחד את התמונות מ- WARCRAFT ואת ה"אלפית לוחמת" שהלא היא האחת והיחידה LADY ARYBETH מהמשחק NWN ויש עוד כמה תמונות יפות שמאוד אהבתי.... הייתי מביא להם כמובן שמות יותר מדוייקים אבל לא משנה... הוספתי את אלה שאהבתי לאוסף הפרטי שלי במחשב.... תודה רבה לאסף! תמשיך ככה!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר