כמה דברים (ועוד שאלה לאסף)

ראיתי את דף הקשר, ומסתבר שהייתי רשומה בו עוד טרם נכנסתי לפורום. לא ידעתי שגם הרשימות של הגילדה מגיעות לכאן. אסף, אתה לא מוכר את הגרסה העברית של אימה על הגבעה כי יש לה ערך רגשי (כי זאת הראשונה ששיחקת או משהו שכזה?) ואם כבר את אסף שאלתי, אשאל את כולכם (או את כל מי שקורא את ההודעה הזאת): איך התחלתם? מה הספר הראשון שקראתם, מה ההרפתקה הראשונה ששיחקתם, ומי הכניס אתכם לזה? יום טוב (כמעט ויצא לי יחום טוב... אופס)

תשובות ועוד...

אם את רשומה כאן בפורום ,אז יש שתי אופציות איך זה קרה בלי שתדעי על זה. נירשמת בעבר ושכחת מזה , או משהו רשם אותך והתחזה לך:) אני יותר מאמין כי זה האופציה הראשונה. מאחר ואני זה שמקליד את הנתונים פנימה :) , אני יודע שאין קשר ביננו לבין הגילדה, הגילדה זה מצבור כלל שחקני ישראל שמעונינים להיות רשומים. דף הקשר שלנו הוא כלל חברי הפורום שלנו בוואלה שרצו להיות רשומים :) אני מכניס לדף רק מי ששלח לי את הפרטים שלו, אז אין לי מושג איך הפרטים שלך הצליחו להגיע אליו בלי ידיעתך ובלי שאני שמתי לב:) (קצת בעייתי אני חושב) בכל מקרה אם מדברים על דף קשר ,כל חבר פורום שמצרף גם תמונה למידע עליו - הפרטים שלו יופיעו לפני כל מי שעוד לא שלח תמונתו. ולגבי חלק 2 של השאלה - לגבי אימה על הגבעה בעיברית -אני לא מוכר אותה בגלל שהיא בעיברית והיא נדירה , האמת אני מוכן למכור אותה -אבל אני לא מאמין שמשהו יסכים לשלם בין 80-150 ש"ח עליה ,ו80 זה בערך סכום המינימום שאני אוכל להסכים לקבל ואוכל להתגבר על רגשי החרטה שלי:) כן יש לי ערך סטימנטלי אליה כמו אל עשרות הספרים והחוברות האחרות שלי :) זאת היתה למיטב זכרוני ההרפתקה מו"ד הראשונה שלי ואני עדיין זוכר בראשי סצינות ממנה :) למרות ששיחקנו הרפתקאות אחרות נוספות לפינה ,לרבות ההרפתקה המובנת בתוך הערכה לשחקן המתחיל (הערכה האדומה למתחיל -למי שזוכר). הספר הראשון שקראתי? אם זה בתחום ספר ספרות -סיפור, אז הספר היה שר הטבעות אחוות הטבעת - קראתי אותו בסביבות כיתה ב' או ג' -אני כבר לא זוכר. ספר המשחק הראשון שקראתי -היה את החוברת לשחקן המתחיל מתוך הערכה למתחיל (הערכה האדומה) מתי זה היה? אני מעריך שזה היה איפשהו בסביבות שנת 1988 בערך אולי שנה פחות שהייתי בערך בכיתה ד' אני חושב שזה היה ,אני כבר לא הכי זוכר היה ממש מזמן. איך הגעתי לזה? טוב אני זוכר שהייתי ממש קטן וקראתי כתבה בעיתון -כן גם אני כילד קטן בסביבות כיתה ג' קראתי עיתון ,אומנם לא את הכל או את הרוב אבל התעמקתי על חדשות מענינות וקראתי את הכותרות, והיתה כתבה על משחק מסויים שקראו לו מבוכים ודרקונים - הדבר הלהיב אותי מאוד ,לא רק זה שאני גם זוכר שתקופה לא ארוכה אחרי זה גם כתבו על משחקי תפקידים חיים שהיו משחקים בחולות של ראשון בחצות, אבל אני הייתי קטן אז וגם לא הכרתי אף אחד. אבל מאוד התלהבתי ,הספרים עדיין לא היו נפוצים ממש בארץ (הם החלו להיות נפוצים כ 2-3 שנים לאחר מכן) באותו זמן אני ואח שלי המצאנו שיטה עצמאית עוד לפני שממש קראנו ושמענו על מבוכים ודרקונים, ושיחקנו בה יחד עם עוד שתי חברים, עד אשר חבר לכיתה שלי -גיליתי שהוא משחק והוא הקים קבוצה ,זה היה בכיתה ד' למיטב זכרוני, והצרפנו איזה 6 חברים ושיקחנו התלהבתי מאוד מאוד ,אבל הקבוצה עצמה שרדה רק חודשים מספר ,אבל זה הספיק לי בשביל ללמוד ,לאחר מכן חבר אחר שלי הקים קבוצה -שגם גיליתי במקרה , הייתי בכיתה ה' ולקבוצה צירפתי את אח שלי, שיחקנו ובמקביל פתחתנו קבוצה משלנו , הקבוצה של החבר הזה שלי שרדה איזה חצי שנה. הקבוצה שפתחנו אני ואח שלי ,היתה למעשה הקבוצה הישנה שלנו ששיחקנו כל הזמן הזה בשיטה שהיתה שונה מדי אנ די ,אל מזכירה אותה - אנו המצאנו אותה ,אבל לקחנו הכל והפכנו אותה לדי אנ די , המשכנו לשחק - אפשר בהחלט לומר שהקבוצה הנוכחית הזו קיימת עד היום ,והסיבה היחידה שאנו לא משחקים עכשיו היא -אח שלי בחו"ל כבר מעל שנה :), ...סיפור חיי ומשחקי תפקיידם ארוך ... ועוד הרבה קרה השתנה , בחטיבה הצטרפתי לקבוצה נוספת במקביל, ולמדתי מעט גם את השיטה החדשה מבוכים ודרקונים מורחב ,בתיכון אני הכרתי לחבר שלי את הדי אנ די וצירפתי אותו לקבוצה שלי ושל אח שלי, חודשים ספורים עברו ,והחלטנו אני והחבר לפתוח קבוצה ניפרדת למו"ד מורחב ... טוב אני לא אמשיך :) כל טוב אסף פובונזק מנהל פורום מד"ב,פנטסיה ומשחקי-תפקידים

התחלות עתיקות....

כשעוד הייתי ערפד צעיר ופעור.... התחלתי בשנת 1987 כאשר קיבלתי במתנה את הקופסה האדומה של המבוכים ודרקונים הראשונה בעברית שרק יצאה אז, קנו לי אותה כי הייתי "המוזר הזה שאוהב קוסמים". ההרפתקאה הראשונה ששיחקנו הייתה "פסטיבל המלך" באנגלית ולאחר מכן "המסע אל הסלע", שניהם עם הפסים האדומים. לאחר מכן החבורה התפתחה והיינו צריכים לקנות את החוברות הכחולות ושיחקנו ב"אי האימה" ו"טירת אמבר" ובשלושת ההרפתקאות של "שליט המדבר" ו"ביצה!". אח היו אלו ימים טובים, עד אשר הגענו אל בלקמור... אבל זה סיפור אחר.

איזה יופי

כנראה שהייתי כאן בעבר ושכחתי. לא נורא. גם אני התחלתי בערך ככה. שיחקתי את ההרפתקה מהקופסה האדומה. עד היום אני זוכרת קטעים ממנה. כמה חבל שנעלמה לי הערכה האדומה. עליה הייתי בכיף משלמת 150 שקל (רמז למי שיש לו אותה). הספרות הראשון שלי היה ההוביט, והקבוצה הראשונה הייתה עם אחי ואחותי. אחי חזר מאנגליה כשהייתי ממש קטנה (כיתה ג' או ד'), והוא גר שם בדירה שמישהו השאיר במרתף עשרות חוברות, אז הוא הביא כמה, וככה זה התחיל. ועכשיו שיר הפייטן (הוא מאוד ארוך, נא לסלוח: "When I was a lad I was gloomy and sad As I was from the day I was born. When other lads giggled and gargled and wiggled I proudly was loudly forlorn My friends and my family Looked at me clamily Thought there was something amiss When others found various Antics hillarious All I could manage was this Or this, Or this (Insert crying sound here...) So they sent for a witch With a terrible twitch To ask how my future impressed her She took one look at me And said "Hee-hee-hee What else could he be but a jester?" A jester? A jester? A funny idea, a jester No butcher, no baker No candlestick maker And me with the look of a fine undertaker-invester As a jester? Now where could I learn any comical term That was not in a book on the shelf? No teacher to take me To mold me and make me A merryman fool or an elf But I'm proud to recall That in no time at all With no other recourses But my own resources With firm aplication And determination I made a fool of myself. I started to travel To try to unravel My mind and to find A new chance When I got to spain It was suddenly plain That the field that's up here Was the dance The spanish were clanish But I wouldn't banish I learned every step they had planned The first step of all Isn't hard to recall, Then the first step of all Is to stand And stand, and stand, and stand, and stand, and... Well, sometimes they stand like that for days. And then they get very mad at the floor, And start to stomp on it. After all of my practice The terrible fact is I made a fool of myself! I was on the ground Till I finally found That in Venice I was to appear I nervously purchased A gondola lurch Before the king's palazzo As I started my song My voice it was strong! But my stomach I fear Was nutso. When I fell overboard I was majestly roard And before a siesta He made me his jester And I found that soon That to be a bafoon Was a serious thing as A rule: FOR A JESTER'S CHIEF EMPLOYMENT IS TO KILL HIMSELF FOR YOUR ENJOIMENT AND A JESTER UNIMPLOYED IS NOBODY'S FOOL מצטערת שזה נורא ארוך, אולי הייתי צריכה לצנזר יותר מזה. מקווה שלא הטרחתי יותר מדיי. לילה מקסים

אחלה שיר (פואמה)

לא מפריע לי שזה ארוך ההפך. הרעיון יפה והשיר משעשע. יש אולי כמה מקומות לעריכה (כמו כל דבר) (עדיף לא לחרוז מיה עם עצמה וכו) אבל נהנתי וזה העיקר

.

טוב לגבי הערכה האדומה , טוב ברור שיש לי אותה ,גם בעיברית וגם באנגלית :) 150 ש"ח זה אולי הסכום שאני מוכן עבור הערכה באנגלית - למרות שאני יותר חושב על כיוון ה- 200, מאחר והקופסה שמורה כמעט כמו חדש ,והכל שמור. לעומת זאת הגירסה העיברית - שאומנמ שמורה הרבה הרבה פחות ואין כבר שרידים לקופסא ורק לחוברות שלה, זה שווה יותר -כי זה פי אלף נדיר יותר :) אם באמת יש כאלה מכם שרציניים וממש רוצים , אז תרגישו חופשי להציע לי הצעות מחיר הגיוניות :) יתכן ואני מפריז במחיר -אבל כרגע זה הסכום שאני חושב שלא יכאב לי לשחרר אותה מידי ,ואני לא אוהב כאבים :) ולגבי השיר :) ארוך כן , דורש סבלנות קצת כן ,אבל נחמד מאוד. אסף פובונזק מנהל פורום מד"ב,פנטסיה ומשחקי-תפקידים

התחלות עתיקות....

כשעוד הייתי ערפד צעיר ופעור.... התחלתי בשנת 1987 כאשר קיבלתי במתנה את הקופסה האדומה של המבוכים ודרקונים הראשונה בעברית שרק יצאה אז, קנו לי אותה כי הייתי "המוזר הזה שאוהב קוסמים". ההרפתקאה הראשונה ששיחקנו הייתה "פסטיבל המלך" באנגלית ולאחר מכן "המסע אל הסלע", שניהם עם הפסים האדומים. לאחר מכן החבורה התפתחה והיינו צריכים לקנות את החוברות הכחולות ושיחקנו ב"אי האימה" ו"טירת אמבר" ובשלושת ההרפתקאות של "שליט המדבר" ו"ביצה!". אח היו אלו ימים טובים, עד אשר הגענו אל בלקמור... אבל זה סיפור אחר.

אוייש נכון שכחתי מפסטיבל המלך

זאת הרפקתקה ששיחקתי בקבוצה אחרת ,האמת לא הכי אהבתי אותה :) ...נוסטלגיה , בהחלט עברתי את כל ההפרתקאות שציינת ,והרבה אחרות ,הרבה שלא תורגמו , מי שיעיף מבט בפורום מכירות ויחפש את הדף הראשון והקובץ של הספרים שלי , יוכל למצוא שם את כל ההרפתקאות שקיימות אצלי - מרביתם הגדול שיחקנו :) חלקים לא הספקנו או לא הסתדר וכו... אסף פובונזק מנהל פורום מד"ב,פנטסיה ומשחקי-תפקידים
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר