עזרה בבקשה!!

אז ככה.... אני ושתי חברות (בכיתה ט') הקמנו קבוצת D&D. אחת מהם היא המנחה, והיא גם שחקנית מנוסה. אני והחברה השניה רק מתחילות. אנחנו צריכות עוד אנשים דחוף!! אחרת לא נוכל להמשיך לקיים את הקבוצה... אנחנו עדיין לא התחלנו ת'הרפתקאה, ואם יש לכם (או למישהו שאתם מכירים) אפשרות לבוא לישוב חמש דקות מעפולה זה יהיה ממש מעולה!! אם תוכלו ליצור איתי קשר באימייל onlylilme@walla.co.il זה יהיה סבבה. כל הבאים מבורכים!

יש הרפתקה מאוד מומלצת להתחלה של די אנ די היא קרויה - אימה על הגבעה

זאת הרפקתה מתורגמת ,ומאוד מומלצת , יש לי אותה למכירה בגירסה האנגלית שלה , בגלל שהיא עברה הרבה -אבל עדיין כל הדפים קיימים ומסודרים ,היא במצב בינוני מינוס (בלי החסדרה של שום דף) אני מוכן למכור אותה ב-35 ש"ח. את העיברי אני לא מוכן למכור. אני גר בראשון לציון -אם זה משנה. ולגבי שחקנים - אני אישית משחק רק באיזור המרכז -ראשון/ת"א/רמת-גן/גבעתיים זה בערך התחום שלי ואני חוצה אותו במצבים חד פעמיים. אך יתכן ויש כאן עוד שחקנים שישמחו ונימצאים באיזור ,המלצה חפשי בגילדה , תוכלי למצוא לינק בלוח הקישורים של הפורום. כל שאלות וכו... את מוזמנת כל טוב אסף פובונזק מנהל פורום מד"ב,פנטסיה ומשחקי-תפקידים

תודה.... (:

אבל זה בסדר. המנחה שלנו (שהיא ב-מ-ק-ר-ה חברה שלי) היא דווקא טיפוס מאוד יצריתי, פלוס שהיא בהנחיה של השה"מ שלה, שלפי מה שהבנתי הוא האחד מהשה"מים הטובים ביותר שאפשר למצוא. (: אני מאווווווד מקווה שאנשים יתחילו ליצור איתי קשר.... אחרת הכל אבוד )):

עזרה בבקשה!!

אז ככה.... אני ושתי חברות (בכיתה ט') הקמנו קבוצת D&D. אחת מהם היא המנחה, והיא גם שחקנית מנוסה. אני והחברה השניה רק מתחילות. אנחנו צריכות עוד אנשים דחוף!! אחרת לא נוכל להמשיך לקיים את הקבוצה... אנחנו עדיין לא התחלנו ת'הרפתקאה, ואם יש לכם (או למישהו שאתם מכירים) אפשרות לבוא לישוב חמש דקות מעפולה זה יהיה ממש מעולה!! אם תוכלו ליצור איתי קשר באימייל onlylilme@walla.co.il זה יהיה סבבה. כל הבאים מבורכים!

מגניב!

גם אני גרה בישוב 5 דקות מעפולה שלחתי לך אימייל!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר