קיוב 2- ביקורת (זהירות...מכיל ספויילרים)

בימים אלו יוצא למסכים בארץ, באיחור של כשנה, סרט ההמשך לסרטו הגאוני של וינסנזו נטלי (אני מקווה שאני כותב את זה נכון :) ), קיוב. אני אישית חושב שהסרט הזה גרוע בהרבה מקודמו, ושיוצרי הסרט השני בכלל לא הבינו את הרעיון שהסרט הראשון ניסה להעביר (ואכן מדובר ביוצרים שונים בשני הסרטים). אחת הטעויות הגדולות של הסרט השני היא שהם מנסים לענות על השאלות, שהסרט הראשון בכוונה השאיר פתוחות (כמו זהות מתכנני הקוביה), ולמעשה קיוב 2 איבד כל קשר לקיוב 1. הקוביה היא כעת בעלת ארבעה ממדים, מין שער בין ממדי כזה, ששורץ באין סוף כפילים. אני אישית ממליץ לכם להתרחק מהסרט הזה. אני חושב שעדיף היה שהם היו פורשים בשיא, לאחר שהסרט הראשון הצליח כל כך ולא היו יוצרים עוד סרט נוסף, שבכלל לא מנסה להשתוות לקודמו. מי שלא רוצה להרוס לעצמו את הסרט הראשון כדאי שלא יראה את השני :)

אני ראיתי את שניהם..

קודם את השני, ואח"כ את הראשון, ודווקא אהבתי את שניהם. השני הוא פחות אפל, אבל יותר מותח. הראשוןיותר מתוחכם מבחינת בניית הדמויות והשני יותר מתוחכם מבחינת אפקטים ובניית ה"קוביה". בקיצר, אני חושבת שאפשר להנות מאוד משניהם. (:

קיוב1 יותר טוב מ-2 ,אך עם זאת קיוב2 עדיין חביב

נהנתי ממנו ברמה מסויימת, הרעיון שם היה שוב נחמד, מימדים וכו.... אהבתי את הרעיון ,אפילו אהבתי את הסוף -אתם יודעים למה כי הסוף טרגי :) לא סוף הוליוודי סטנדרטי :) והכי מעצבן הוא בכלל שבתי הקולנוע מביאים לנו סרטים ישנים -שאני כבר ראיתי לפני חצי שנה. במחיר מופקע ,ולרוב גם בלי איכות סאונד מובטחת (זה לא דולבי ,לפעמים אפילו זה לא גם סטריאו) אסף פובונזק מנהל פורום מד"ב,פנטסיה ומשחקי-תפקידים
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר