כמה שאלות לאסף

לילה טוב תגיד, מה ההבדל בין הרשומים בדף הקשר לבלתי רשומים? כמו כן, האם אפשר גם? אם כן, איך עושים זאת? לילה נאמן

כמה תשובות

אוקי לשאלתך , דף הקשר נוצר בשביל לאפשר לכם חברי הפורום ליצור קשר ולמצוא ולתקשר עם חברי הפורום בקלות , ההרשמה לדף הקשר היא רשות בלבד , ויש כאלה שמעדיפים להיות מוכרים לנו רק על גבי הפורום , אם את רוצה להצטרף לדף הקשר (ואני מברך על כך) כל מה שאת צריכה זה, לשלוח לי מייל מסודר עם הפרטים שלך ,הפרטים שאת רוצה שיידעו עליך , המינימלי הוא ניק ואי-מייל המומלץ הוא כמובן ניק ,שם אמיתי, מייל, מספר אייסיקיו או תוכנה דומה, טלפון, איזור(עיר) מגורים תאריך לידה וזהו בערך ,תסתכלי בדף הקשר ותיראי איך הנוסח. אם תרצי לספר על עצמך בכמה שורות נהדר ,כרצונך :) אני מקווה שזה עונה לשאלותיך ,ואם יש לך עוד את מוזמנת לשאול. כל טוב אסף פובונזק מנהל פורום מד"ב,פנטסיה ומשחקי-תפקידים

טוב אז עוד שאלה

איך דף הקשר עובר לחברי הפורום? ז"א, האם רק הרשומים בדף הקשר רואים אותו, או שכל חברי הפורום רואים אותו, ואם כן, איך? אה, כן, ומה עם המפגש?

עוד תשובה

אני מניח ששאלת את השאלה הזו כי לא מצאת את דף הקשר? להלן לינק לדף הקשר: http://community.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=/f/article/index&forum_id=2506&b=1&cat_id=316&id=155691&board=1 כולם יכולים לראות ,לא רק אלא שרשומים :) זה לא כזה מורכב. ולגבי המפגש : לגבי המפגש פנים אל פנים - טב זה רק תלוי במשהו שמוכן לתרום את ביתו , או אם תרצו אפשר להפגש באיזה קניון ולשבת שם ולדבר (אולי דיזנגוב סנטר וכו...) לגבי מפגש צ'אט -אם תרצו מפגש צ'אט אפשר לארגן אותו לשבוע הבא אולי ,אבל רק בחופשה אני אארגן משחק בצ'אט. בלי קשר אתם מוזמנים להרגיל את עצמכם כשאתם מגיעים לפורום לפתוח בחלון אחד את הצ'אט של הפורום, וכל זמן שאתם בפורום להיות בצאט ,כך אם משהו מהחבר'ה יכנס לפורום וגם יכנס לצ'אט תוכלו להפגש, וזה גם סוג של מפגש קהילתי בצ'אט . עוד שאלות? אסף פובונזק מנהל פורום מד"ב,פנטסיה ומשחקי-תפקידים
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר