שאלות על הייליין :

בוקר טוב. רציתי לדעת מה רשימת הספרים של היינלין שיצאו בעברית (רצוי לפי סדר הוצאתם). מהם הספרים שיצאו ב"טרילוגיית" בני מתושלח, (אני מניח שקראתי את כולם או רובם) ולא פחות חשוב, מה הסדר בו הם יצאו, מה הסדר התרחשותם הכרונולוגי (אני מניח שזה בלתי אפשרי - עם המסע בזמן ;)) ומה הסדר הממולץ לקראתם.האם יש ספר בסדרה שלא תורגם לעברית? על איזה ספר שלו בעברית לא הייתם מוותרים; ועל איזה כן? יהאם יש סופרים אחרים באותו סגנון או באותו ראש ששווים קריאה? זה הכל לכרגע, אני מקווה שיהיה לי זמן להיכנס בהקדם כי אני מניח שיהיו לי עוד שאלות וגם מה להגיד בעיניינו.... ;) תודה מראש, לעונים, Jafar

כמה תשובות

אני ד צרך לישון כרגע אז אני יענה בקצרה,עם תרצה הרחבה תגיד לי ואני ירחיב. לגבי רשימת הספרים בעיברית: 1 השליטים 2 גר בארץ נוכריה 2 בני מתושלח * 3 הדלת המובילה אל הקייץ 4 המפלצת מן הכוכבים 5 מנהרה בשחקים 6 הגבעות הירוקות של הארץ * 7 אל המאה ה 21 8 דרך התהילה * (הגיבורים מוזכרים במספר החיה) 9 אל בן הכוכבים (אני חושב שזה השם יש לי אותו באנגלית) 10 לוחמי החלל 11 צוערי החלל 11 עריצה היא הלבנה * (מתחבר בחתול העובר דרך קירות) 12 האבן המתגלגלת *(ממשיך את סיפורה של הייזל סטון) 12 די זמן לאהבה * 13 מספר החיה 666 * 14 החתול העובר דרך קירות * (מחסר את סיפורם של לזארוס והייזל סטון) 15 איוב 16 אזרח הגלקסיה 17 עולמות חדשים 18 לשוט לעבר השקיעה *(הספר האחרון שלו, קשור לסדרת לזארוס לונג) (מספר על מורין אימו של לזרוס) הספרים שלידם * קשורים ל"טרילוגיה" יש איזכורים גם לספרים אחרים שלו וגם לסיפורים של אייזיק אסימוב (גם הוא סופר מד"ב מצוין אם כי בסיגנון שונה ). טוב זה מה שאני זוכר בשעת לילה מאוחרת זו. אני לא ממש מתחיב לגבי הסדר עבור כל הספרים אבל לפחות זה סדר הקריאה של ה"טרילוגיה". חן מומחה היינלין של הפורם
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר