בנוגע לערפדים...

אופס שכחתי שלום לכולם לאחר היעדרותי הממושכת. למיטב ידיעתי ערפדים יכולים להיוולד אם אמא שלו ננשכה בזמן הסופי של ההריון ואז הוא נולד ערפד (ובבלייד אמא שלו ננשכה ממש לפני הלידה ולכן הוא קיבל קצת דם ערפדי אבל לא מספיק כדי להפוך אותו לערפד מלא)

אוקי אז ככה

תלוי באיזה שיטה ובאיזה עולם , באופן עקרוני ,לערפדים אין יכולת להביא ילדים. אם כבר קורה מקרה שכזה - זהו נס אחד גדול ,וגם דורש מקרה יוצא דופן. מה שהזכרת אכן קרה וכך נוצר בלייד , אבל בלייד הקומיקס/הסרט אינו הולך על פי החוקים של הקבוצות שהזכרתי קודם, והם הקבוצות המוכרות . בן שנולד לערפד מאהבה של ערפד לבת אנוש - ניקרא Dhampire מי שראה או מכיר את 2 סרטי המנגה Vampire Hunter D ,יבין ויראה על מה אני מתכוון, בעולם של אן רייס = בעולם VTM הדבר אינו קיים , למרות שיצא מאין תוספת לשיטה המשחק שמכונה Dhampire איני משוכנע כי זו תוספת חוקית, ויתר מאשר תוספת רעיונית שהיה לשחקנים מספר . אוקי אבל כדי שזה יקרא - זה דורש הערפד זכר - ובת זוגתו האנושית כי חייבים גוף חיי כדי לגדל את הילד. דאמפייר , למעשה הוא שילוב בין ערפד לבן תמותה , יש לו את כוח אל טבעי מקביל כמעט לכוחו של ערפד ,הוא מסוגל ללכת באור יום למרות רגישותו לשמש, הוא ירש גם את התאבון לדם. מכאן יש הרבה גירסאות שונות על כוחות אחרים שיש לו וכו...וזה כבר תלוי ברצון הסופר/התסריטאי. מה שכן הוא חיי המון שנים ,אך לא לנצח ,הוא חיי משהו כמו פי-3 פי 4 מבן אדם לפחות , ויש סברות הגורסות כי הוא מסוגל לחיות אפילו יותר מכך . טוב אני חייב לברוח ,אני אמשיך אולי מאוחר יותר צ'או אסף פובונזק

כמה תיקונים - VTM

לפי המטהפלוט של VTM וכל שאר השיטות שלWW הערפדים מהדורות הנמוכים ביותר (15) יכולים להביא ילדים. באמת קוראים להם דאמפירים וזו גם תוספת חוקית לחלוטין. בלי קשר כל הסיפור של הערפדים שמביאים ילדים וכל שאר הבעיות של ערפדים עם דם מדולל מדי מסופרות בתוספת לVTM שנקראת: "Time of thin Blood" זה ד"א אחד הדברים שאמורים לבשר על סוף העולם של VTM לפי השיטה

בנוגע לערפדים...

אופס שכחתי שלום לכולם לאחר היעדרותי הממושכת. למיטב ידיעתי ערפדים יכולים להיוולד אם אמא שלו ננשכה בזמן הסופי של ההריון ואז הוא נולד ערפד (ובבלייד אמא שלו ננשכה ממש לפני הלידה ולכן הוא קיבל קצת דם ערפדי אבל לא מספיק כדי להפוך אותו לערפד מלא)

ועוד בנושא...

ביום שלישי בערוץ הסרטים בשעה 22:00 ישודר הסרט "צילו של הערפד" תהנו אורלי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר