תגידו מה אתם חושבים...

I can feel the magic - it's close to me, I feel it running thrugh my veins joind with my blood, chainging the course of my mortal life - showing me my destiny, leading me to my oun doom - the fait of all my kind! There is no life without magic! Igor Half-Elven The Last Child Of Twilight. words of a mad men? or perhaps a new born poet?

תת רמה

ודי כבר עם שטויות רומח הדרקון.

למה רומח הדרקון?? מה הקשר???

זה סתם משהו שעלה לי לראש בזמן נסיעה הביתה... בלי כל קשר לרומח!

ממש יפה, איך שאתה מתיחס לאנשים...

אפשר לומר בדיוק אותו דבר בנימה מזלזלת הרבה פחות, הבן אדם השקיע ורוצה לשמוע חוות דעת- אבל לא בגסות! תום.

אני חושב דווקא שזה היה חמוד מאוד השיר,(וכמה מילים לבחור גס הרוח)

שיר מאוד נחמד שאפשר בקלות לשלבו לתוך סיפור כשלהו ,הרפתקה כלשהי, השיר היה נחמד ,אומנם אולי לא יצירת מופת ,אבל בהחלט לא משהו כמו שאתה (אתה יודע למי אני מתכוון) אמרת . הייתי מוחק את ההודעה הבוטה הזו - אם לא היו לה תגובה משורשרת. לכן אני אומר את זה כאן ,אתה רוצה להשתתף בפורום שלנו -יופי - תתנהג בנימוס או שאל תבוא בכלל, אם לא תשמע להוראות הללו - הודעותיך ימחקו , ואני לא חושב שצריך להוסיף הזהרות חמורות יותר, חוץ מזה אף אחד לא מכיר אותך בכלל , לפני שאתה פוסל משהו על הסף - תביא הסבר תביא דוגמא, וזה שאתה לא אוהב את רומח הדרקון (שלא קשור לנושא בכלל) זה בעיה שלך לגמרי ,וזאת זכותך לגמרי, דבר לעיניין ,ודבר בנימוס ,שמור על כללי הפורום והכל יהיה טוב, הערה, חצי-אלף אם תבקש ממני אני אמחוק את ההודעה הבוטה הזו -אך היא גם תמחוק את ההודעות המשורשרות מתחתיה. אסף פובונזק מנהל פורום מד"ב,פנטסיה ומשחקי-תפקידים

למה רומח הדרקון?? מה הקשר???

זה סתם משהו שעלה לי לראש בזמן נסיעה הביתה... בלי כל קשר לרומח!

you go half elf!! רק שכחת להוסיף תילתן כדי שידאו שההודעה שלך

תגידו מה אתם חושבים...

I can feel the magic - it's close to me, I feel it running thrugh my veins joind with my blood, chainging the course of my mortal life - showing me my destiny, leading me to my oun doom - the fait of all my kind! There is no life without magic! Igor Half-Elven The Last Child Of Twilight. words of a mad men? or perhaps a new born poet?

אני אוהבת דברים כאלה...

אם הם כתובים בצורה סוחפת מספיק, אני תמיד נהנית לקרוא אותם, לא משנה אם קראתי דברים דומים. ולדעתי זה כתוב ממש נחמד :)

תודה לכל מי שהגיב ותמך

אולי ציפיתי שאנשים יגידו שזה לא יפה ושהם לא אהבו ואני אשמח לשמוע גם תגובות כאלה אבל לא כמו תת רמה ושטויות רומח הדרקון! כאשר זה לא קשור בכלל! אני עדיין לא הבנתי את הקשר לרומח הדרקון... אבל תודה לכולם :-)

לכל מי שתמך הייתה סיבה לעשות זאת

ולאותו עלוב נפש, אותו אדם עגום וחסר חיים, אותו יצור מעוות ואדיוטי, שכתב את התגובה המטופשת שאני אפילו לא מתכוונת לכבד בחזרה עליה, אני ממליצה לך לפתוח מילון ולחפש בו מילים שבאמת יגידו משהו בצורה שלאנשים יהיה אכפת, בגלל שאם אתה באמת רוצה להעביר ביקורת, זו לא הדרך. אנשים שכותבים ביקורות כמוך גורמים לי תחושת בחילה עזה... קצת תרבות, באמת. טוב, אולי נסחפתי קצת, אבל בכל זאת...

תגידו מה אתם חושבים...

בואנה אתה יודע, ספר בשם "ילד אחרון של סתיו" זה שם ממש טוב

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר