לילה טוב לחברי הפורום - חוויות וסיפורי דמויות

שלום חברות חברים , אני סתם שוב פעם לא יושן בלילה , מסיבה כלשהי :) אני חושב כבר זמן מה על משהו , מה דעתכם כל אחד מכם ששיחקן או משחק משחקי תפקידים, יכתוב מאמר קצר / ארוך על אחת הדמויות שהוא שיחק, כמה כללים מנחים: תיאור הדמות פיזית תיאור הדמות חיצונית ותיאור סגנון חיים ואישיות תיאור חייו היום וגילו ועיסוקו (היום ז"א הזמן האחרון בו הפסקתם לשחק אותו ,או הזמן היום אם הייתם ממשיכים לשחק באותו עולם או עם אותה דמות איפה הוא/היא היתה נימצאת) חווית הרפתקאות אחת או מספר , ארועים ששינו את אישיותו אם קיימים , כל דבר , ואם אפשר לכתוב את זה בצורה סיפורית יותר מאשר נתונים יבשים - אעדיף . אני אצרף בקרוב את המאמר שלי על הדמות הוותיקה ביותר שלי, קאלדיוס הרקון אשר נולד בעיירה נידחת בשם לולן ,לא רחוק משטחי ברונות הנץ השחור ,בתוך איזורי הספר סמוך לגבולות של הדוכסות הגדולה של קארמאיקוס. זאת רק הפתיח על הדמות שלי שאספר לכם מאוחר יותר עוד עליה , אתם מוזמנים לספר גם אתם ,הקדישו בבקשה יותר מכמה שורות בודדות בבקשה, שלכם אסף פובונזק מנהל פורום מד"ב,פנטסיה ומשחקי-תפקידים

הדמות החדשה שאני משחק כעת - סאנדרין טמפסטוייל

את סיפור חייה המפורט ניתן למצוא כאן. האמת היא, שאחת הדמויות הראשיות של "יורשת הקרדינל" - גייל אוסטירלין, החלה את דרכה כדמות ששיחקתי - אבל אין לי סיפור "רשמי" שלה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר