טוב, אתם מפספסים

נראה לי שמה שעובר לעמוד הקודם בשל הוספת הודעות חדשות פשוט מתפספס, אז אוסיף כאן את מה שהוספתי שם, בערך. מישהו כאן הלך לפסטיבל הרנסאנס? מה נסגר בסוף עם מפגש? ומשהו חדש: אני מחפשת אנשים באזור ב"ש שמעוניינים להצטרף למשחק עם שחקנים חסרי ניסיון (ז"א משחק לדמויות ברמה 1-2). אחפש בגילדה מן הסתם, אבל אם יש כאן מישהו אשמח לדעת. יום טוב.

האם את יכולה לתת פרטים על פסטיבל הרנסנס

אם כבר הזכרת את הפסטיבל , אשמח אם תתני קצת יותר פרטים עליו , אני לא יודע אם יש כאן אנשים ששמעו עליו ,ומכאן אם לא שמעו , איך הם יגיעו? אסף פובונזק

פרטים?

טוב, זה קצת קשה כי אני לא בדיוק יודעת, מה גם שהוא נמשך שלושה ימים (יום חמישי-שישי-שבת) ובשל המצאותנו ביום ראשון משמע הוא הסתיים... הוא התקיים ביערות לרוב, בהם התקיימו טיולים לצלילי מוזיקה אירית בחינם, והיו גם קונצרטים. סתם רציתי לדעת אם מישהו הלך ואיך היה.

טוב, אתם מפספסים

נראה לי שמה שעובר לעמוד הקודם בשל הוספת הודעות חדשות פשוט מתפספס, אז אוסיף כאן את מה שהוספתי שם, בערך. מישהו כאן הלך לפסטיבל הרנסאנס? מה נסגר בסוף עם מפגש? ומשהו חדש: אני מחפשת אנשים באזור ב"ש שמעוניינים להצטרף למשחק עם שחקנים חסרי ניסיון (ז"א משחק לדמויות ברמה 1-2). אחפש בגילדה מן הסתם, אבל אם יש כאן מישהו אשמח לדעת. יום טוב.

אך....

אם רק היו לי הספרים והציוד לשחק הייתי מצתרף...

איזה מזל שיש לי ציוד...

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר