ערכתי בדיקה קצרה: בשרשור הזה שעסק בספר "עם בא הסער", עברו כ-3 שבועות מהרגע שאייל הודיע שהתחיל לעבור על הספר עד להופעתו באתר ההוצאה לאור. בשרשור הנוכחי, הספר אצל אייל כבר יותר מחודש ועדיין...

לא שאני מתלונן, פשוט אין לי עוד ציפורניים שאני יכול לכסוס, ורציתי לדעת אצטרך להשתמש גם בכליון העיניים emo_16.png (יתרגמו את זה גם לברייל?emo_05.png)

כוססים מקצועיים מספרים שכססו את הצפורניים עד למרפקים...

מצטער על הבלבול, קודם כל- כבר סיימתי עם מגדלי חצות.

אני עושה שני מעברים על הספר- פעם אחת אחרי שהתרגום מסתיים (שזה המצב של מגדלי חצות) - ופעם שנייה- אחרי כל בעריכות וההגהה (שזה היה המצב עם "עם בוא הסער")- בגלל זה אז זה לקח שלושה שבועות- ופה ייקח יותר.

מנהל הפורום
250+

דרך אגב- ל"דרך המלכים" כבר עשיתי מעבר אחרון- ואני בהחלט מצפה שהספר ייצא תוך מספר שבועות.

מנהל הפורום
250+

עדכון קטן לזיכרון האור. אני יודע שכולם מחכים למגדלי חצות, ובצדק, אבל הוא כרגע בעריכה אז יש להמתין כמה חודשים. כשיהיה משהו ספציפי יותר, נעדכן.

בנוגע לזיכרון האור, אני שמח לבשר כי הגעתי לנקודת החצי. כן. כל-כך מהר. ולמה זה? ובכן, הספר פשוט נהדר וזורם ולא מעניין אותי שיש 1236 עמודים, זה פשוט זורם. אז נכון, הספר לא בדיוק נמצא בנקודת החצי. החלק השני יהיה קצת ארוך יותר, אבל הנקודה שבה הספר עוצר... לאחר מכן, הספר פונה לנקודה אחרת, אז זאת הנקודה הטבעית לעצור בה, כך שבאמת יש הרגשה שמדובר בשני ספרים נפרדים.

עכשיו אני מתקדם לעבר האימה הגדולה מכולן, הידועה בשם פרק 37. למה אימה? זה כבר בפוסט הבא.

הקרב האחרון ?
200 עמודים ?

• "אפשר לדבר על רציפי נמל. אפשר לדבר על שום. אפשר לדבר על צרפת. אפשר לדבר ולדבר ולדבר, אבל כל עוד לא מריחים את אנק-מורפורק ביום לוהט, לא יודעים סרחון אמיתי מהו."

מנהל הפורום
250+

דמבל צודק בהחלט. והיום הגעתי לשם.

פרק 37. הידוע גם בפרק בעל השם "הקרב האחרון". הפרק עצמו יכול להיות ספר שלם. הוא בן 200 עמודים בערך וזה הפרק שמתאר את השלב האחרון של הקרב האחרון. הספר כולו הוא הקרב האחרון, אבל אלו המהלכים האחרונים והמכריעים, שבהם כל-כך הרבה אנשים טובים מוצאים את מותם. 

אחרי שאני מסיים את הפרק הזה, זה בערך שבועיים-שלושה לסיים את הספר. אני צולל לשם היום ונתראה בצד השני.

ממתין בקוצר רוח....

מנהל הפורום
250+

כדי לתת לכם אומדן קצת על הפרק הזה, הוא מכיל 72 נקודות מבט על קרב ענק. כעת סיימתי בדיוק חמש מהן. אמשיך לדווח היכן אני נמצא בפרק ההוא.

יש חדש?

עדיין באותו הפרק. כשיהיו חדשות אני אפרסם. באמת.

סומכים עליך  :)

ו....

אני מוציא את הראש מהמים ונושם עמוק.

זהו, הסתיים פרק 37. זה נגמר. המהלך הגדול של הקרב האחרון. לא נורמלי. לא שהקרב מסתיים במובן כלשהו, אבל השם ישמור, מה שהולך שם. הגודל שלו הוא 114 עמודי וורד. זה ספר שלם. הוא תופס קרוב לחצי ספר, יותר נכון שלוש שמיניות, אבל מי סופר. זה פשוט מטורף. אבל מה שהולך שם...

טוב, ממשיך עם פרק 38 ומקווה לסיים את התרגום עד סוף החודש.

ביקשתם עדכון... וקיבלתם.

זהו. סיימתי בשעה מוצלחת את הספר. אלך לנוח קצת וארשום מחר כמה פרטים מעניינים על הספר.

עבור לעמוד
, , , , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר