כל הכבוד, אבל אנחנו עדיין מחכים ל-12 :)

"פחד חותך עמוק מחרבות"

"עד שלא יהיה עוד צל, עד שלא יהיו עוד מים, אל תוך האופל בשיניים חשופות,

צורחים בהתרסה עם הנשימה האחרונה, לירוק בעיניו של מסמא-עין ביום האחרון"

אתה מתכוון ל-13?

מנהל הפורום
250+

כן, התכוונתי ל-13 XD

אז... מה יהיה איתו? בזמן שצפריר סיים לתרגם את 14 הייתי מצפה שיספיקו לסיים את העבודות על 13...הגהה, עריכה, עימוד ושאר ירקות לוקחים כל כך הרבה זמן?

"פחד חותך עמוק מחרבות"

כשמוציאים ספר ויש בו בעיות של שגיאות כתיב ועריכה גרועה, אז כולם קופצים ואומרים למה זה כזה גרוע. כשאתה משקיע בספר ונותן לו את הזמן לעריכה מסודרת, לכמה אנשים לעבור עליו, אז כן, זה לוקח זמן.

אני לא דגם מייצג. מהירות התרגום שלי היא לא המהירות של כולם. נכון, יש עוד כמה מתרגמים שאני מכיר שיש להם קצב כמו שלי, אבל צריך לזכור שיש עורכת שעוברת על הספר, שזה חודשיים ומשהו ואז יש עוד הגהה ואז יש גם את אייל, שהוא קורא יותר מהר ממה שאני אי פעם אוכל לתרגם, אז הוא לא פונקצייה, אבל בעיקרון, מגדלי חצות נמצא בתהליכים. זה לא ייצא בחודש-חודשיים הקרובים, אבל החזיקו אצבעות. אתם מקבלים את המוצר הטוב ביותר, את הספר הכי מצוין שאפשר ולא חוסכים עליכם, למרות כל החוקים שמחוקקים כאן.

היי, החוקים האלו הם לטובתכם...אנחנו הקוראים צריכים להתלונן עליהם, לא אתם.

האמת שאני מחכה יותר ל-14 מאשר ל-13, כי את 13 קראתי כבר באנגלית ואת 14 אני לא בטוח שאני אקרא באנגלית (תלוי כמה זמן יעבור עד שתוציאו אותו) אז...מה סדר גודל מוערך של זמן עד שתוציאו את 14? יותר משנה? חצי שנה? שנתיים? (לא!)

"פחד חותך עמוק מחרבות"

האמת שהייתי מעדיף הוצאה מהירה יותר, עם כמה טעויות מאשר לחכות כמה חודשים בשביל לסיים עם כול התיקונים הקטנים. אף אחד לא אוהב שיש לו טעויות קטנות בספר, אבל כמה כבר אפשר לחכות? =\

Hear Me Roar

אני מאמין ששני הספרים יצאו ב-2014 בהפרשים לא גדולים זה מזה.

חברים יקרים,

אנחנו ישראלים טיפוסיים, כשמשהו לוקח הרבה זמן אנחנו מתלוננים שלוקח הרבה זמן וכשיש טעויות אנחנו מתלוננים שיש טעויות. אנחנו אף פעם לא מרוצים.

תנו לבעלי המלאכה לעשות את עבודתם על הצד הטוב ביותר על מנת שאנחנו הקוראים נקבל באמת מוצר טוב ולא "חאפר". המתרגמים עובדים מספיק קשה כדי שנקבל תמורה לכסף שלנו אז אנא מכם.... תנו להם לעבוד בשקט...

תודה

סיימתי את המעבר הראשון על "זכרון האור", מקווה שבקרוב עורכת התרגום תסיים את "מגדלי חצות", ותתחיל ישר עם "זכרון האור"....

מנהל הפורום
250+

עשיתי מעבר על ההערות של אייל ל"זיכרון האור". סיימתי והעברתי את הספר לאופוס. 

זהו... תם סדר כישור הזמן כהלכתו. כמו שאומרים, משנכנס אדר מרבין בשמחה, ואנחנו בראש חודש אדר ב', האדר האמיתי שלנו. אז חודש טוב לכולם ושמח.

מדהים!!! 

כל הכבוד!!

אז מתי יוצאים הספרים לאור?

"מגדלי חצות" ייצא, בעזרת השם, בשבוע הספר. סיימנו עריכות ראשוניות ומקווים להגיע בזמן.

"זיכרון האור" עדיין לא ידוע. נאלצנו להפנות משאבים כדי להוציא גם את "החוק הראשון 2", אבל כמה חודשים אחרי "מגדלי חצות", זה לא יהיה עניין של שנים.

תודה רבה 

האמת היא שאני מהסס לקנות את הסדרה החדשה כדי לא להמתין שנים שוב...

סנדרסון ינסה להאיץ את הכתיבה, חסר לו שלושה ספרים כדי לסגור את החמישייה.

מנהל הפורום
250+

סנדרסון ינסה להאיץ את הכתיבה, חסר לו שלושה ספרים כדי לסגור את החמישייה.

פספסתי משהו? על איזה סדרה חדשה מדובר? ומה פשר המשפט "סנדרסון ינסה להאיץ את הכתיבה"? איזה שלושה ספרים מתוך חמישייה? יש פה איזו בדיחה שפספסתי?

Hear Me Roar

עבור לעמוד
... , , , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר