תודה! אני הולך לברר.

אפשר גם לנסות בחנויות ספרי יד שנייה...

שלג! אל תהיה ממזר, חיי זקנו של מרלין! אתה לא יכול להינות מכל העולמות תמיד!!! 

בשעה טובה- עושה מעבר על כרך ב של מגדלי חצות...

מנהל הפורום
250+

אני יודע שהרבה זמן לא שאלו אתכם את זה ואני אולי הבן אדם הראשון ששואל את השאלה הזאת אבל....

יש צפי??? :)

לא, העריכה תתחיל בקרוב....

מנהל הפורום
250+

חברים, צפויה בקרוב הודעה מרגשת (לפחות אותי)....

מנהל הפורום
250+

מחכים :)

Hear Me Roar

הנה ההודעה שפורסמה אתמול, אבל הנה היא שוב עבור מי שאינו מנוי בפייסבוק:

יש לפעמים רגעים שקשה להביע במילים. רגעים שאתה מחכה להם יותר מעשרים שנה. זהו רגע של התחלה ורגע של סוף. סדרת "כישור הזמן" התחילה את חייה עבורי בשנת 1993, כשקראתי את הספר הראשון. הוא היה אחד מהספרים הגדולים שקראתי עד אז. אני זוכר שחשבתי לעצמי אם אני מסוגל לעמוד לא רק בספר כזה גדול. אבל עשיתי את זה, ומאז התמכרתי והכרתי סדרה שהייתה עמוקה יותר מכל סדרות הפנטזיה שקראתי עד אז. לאחר מספר שנים היא גם תורגמה לעברית וזכתה מצד אחד להערכה רבה ומצד שני לבוז גדול, נקראה "כיור הזמן", ואנשים התלוננו על גודלה המנופח של הסדרה. אמת, בערך בספר השביעי, העלילה התחילה להיעצר ולחרוק. הסופר איבד את הכיוון, אבל בדיוק כשנראה שהוא חוזר לנתיב המנצח, הוא נפטר. רוברט ג'ורדן הייתה אבדה אמיתית. אך למזלנו, ברנדון סנדרסון המוכשר לקח את המושכות, ולא רק שהצליח להכניס חיים חדשים בסדרה, אלא העלה אותה לדרגה מופלאה והביא אותה לכדי סיום.

יש לי את הכבוד, וזה הרבה כבוד, לתרגם את החלק האחרון של כישור הזמן, "זיכרון האור". הנה הוא לפניכם, בכל הדרו, וזהו ספר גדול. 910 עמודים בכריכה קשה, שזה בערך משהו כמו 1300 בכריכה רכה. זה ספר ענק ורובו מלחמה אחת גדולה, הקרב האחרון שחיכיתי לו קרוב לעשרים שנה. הספר "מגדלי חצות" כבר בשלבי עריכה והספר האחרון ייצא ממש אחריו, כדי שהמעריצים לא יצטרכו להמתין שנים בין ספר לספר, אלא מספר חודשים קטן. אני ניגש למלאכה בחרדת קודש, מלווה את הגיבורים שלי רנד, מאט, פרין, אגווין (טוב, גם את נינאב) בדרך למלחמה האחרונה נגד אדון האופל בשאיול גאל.
נתראה בצד השני.

בשעה טובה!!! גם אם לי מישהו היה אומר ב-1997 שיום יבוא ולא רק שהסדרה תסתיים- אלא שיהיה לי חלק בהוצאת הספר בעברית- הייתי חושב שהוא הוזה(אם כי מקווה שההזיות יתקיימו emo_01.png)

מנהל הפורום
250+

איך אומר צביקה פיק. לפעמים חלומות מתגשמים. אם היית אומר לי בשנות ה-90 שאני הולך לתרגם לא רק את הספר האחרון של רוברט ג'ורדן אלא גם את ג'ורג' מרטין, הייתי צוחק עליך.

אני חושב שבאותה תקופה אם היו אומרים לך שתתרגם ספרים של מרגרט וייס וטרייסי היקמן, ג'יימס לאודר וכריס פירסון- גם היית צוחק...

מנהל הפורום
250+

מחכים בכליון אוזניים

איך יכול להיות שזכרון האור יצא ממש אחרי מגדלי חצות? גם הוא כבר בשלבי תרגום?

Hear Me Roar

כן, התרגום החל!!!

מנהל הפורום
250+

סוף סוף אחרי 13 שנים אני יצליח לסיים את הסדרה הזאת..

עבור לעמוד
, , , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר