ספר חדש "כחול באדום" המחבר: מני הרפז

ספר חדש שכתבתי: "כחול באדום" - יצא לאור כספר אלקטרוני בהוצאת מנדלי  [ מתאים לטבלט,קינדל,מחשב וכו'] 

וכן בכריכה רכה בהוצאה פרטית שלי

הספר מתאר קבוצת מתיישבים חלוצים שמחפשים מים במעמקי המאדים. גיבורי הסיפור עוברים הרפתקאות מסמרות שיער, דרכים רצופות סכנות.

תקציר גב הספר כחול באדום

ינואר 2030,  מקס מק'אליסטר מהנדס מכרות מסקוטלנד, מגשים את חלום חייו וטס עם מאתיים חמישים ושישה חלוצים להקים את מושבת  'אלפא'.  המושבה הראשונה שנבנית על ה"מאדים."

מקס אחראי על  צוותי הכורים,  שעובדים ללא לאות שלוש שנים  תמימות בחיפושיהם אחרי מים שפירים  במעמקי הפלנטה האדומה.

הבוקר של חמישה עשר במאי שנת 2033  הפר את שלוותם של תושבי 'אלפא' בפיצוץ עז שגבה קורבנות אדם.

מרגע זה ואילך- מקס וחבריו מוצאים את עצמם במרכזן של הרפתקאות מסמרות שיער המאיימות על חייהם ועל חיי המתיישבים.

לצידן של סכנות הבאות ומתרגשות על תושבי 'אלפא',  נרקמת אהבה אמיצה בין מקס לבין ד"ר אנה אריקסון רופאת המושבה .

עתיד תושבי כדור הארץ ותושבי 'אלפא' תלוי במאבקים המתחוללים מעל ומתחת לאדמת הכדור האדום.  עד לסוף המפתיע בדפיו האחרונים של הספר לא נדע מה יחרוץ הגורל המתעתע בקורא.

הספר "כחול באדום" :  יושק באירוע שיתקיים בקיבוץ גן שמואל במועדון בית אורי ביום חמישי 9.5.13 בשעה 20:00 באירוע : כיבוד קל, הופעת אומנים, ומכירת הספר כולל הקדשה של המחבר. 100 ספרים ראשונים בסך של 50 שח בלבד.

פרטים נוספים בפייסבוק של  meni harpaz

אשמח לראותכם

מני הרפז

הנושא נעול

אם כבר ספר חדש, יש מצב לקצת יותר תיאור (יותר מאשר 'הרפתקאות מסמרות שיער') ?

"אין לנו ברירה, זה עניין של כבוד"

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

חבריי לפורום. אני מזמין אתכם להכנס לדף הפייסבוק שלי  meni harpaz  להצטרף לקבוצה שהקמתי הקרויה  "כחול באדום"  ולראות את פרסום הספר בצורה ברורה יותר.

מני הרפז - מחבר הספר

שלום לכולם, אני מקווה שתקציר הספר מספק את תוכן הדברים. אפשר לקרוא פרק ראשון בספר האלקטרוני "כחול באדום" הוצאת ספרים -"מנדלי".

מקווה שתהנו

מני הרפז

שיהיה בהצלחה

בבקשה לא לפתוח יותר הודעות בנושא.

~~ננעל~~

מוריין, שומרת הרשומות במגדל הלבן, משברת העולמות, המרשעת הקהילתית.
הצטרפו לפורום מדע-בדיוני ופנטזיה

הומר,עליך להקשיב ללב שלך, ולא לקולות שבתוך הראש שלך! 
מה שלא הורג אותך-עושה אותך מוזר יותר.. emo_26.png
סרטים לא הופכים אנשים לפסיכופטים, אלא הופכים אותם ליותר יצירתיים.

מנהל הפורום
250+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר