קבוצת יוצרי פנטזיה

אז התלבטתי אם לפרסם בנושא, אבל קרמו השתעמם אז אני עושה את זה בכל זאת.

פתחתי בגוגל קבוצות קבוצה עבור יוצרים הנוטים לז'אנר הפנטזיה (קרי, יוצרי פנטזיה).

מי שמעוניין לפרסם יצירות, לקבל ביקורת עליהן או סתם לקבל יצירות למייל מוזמן לבקש להצטרף לקבוצה כאן:

http://groups.google.com/group/fantasy_creators?hl=iw

הקבוצה פועלת במקביל לכאן, פשוט לא מצאתי כאן כל כך מקום ליצירה כמו שהיה בפורום הקודם. (אפשר לחשוב על זה ככה - הפייסבוק יהיה פטפטת, הפורום יהיה פנטזיה והקבוצה תיהיה יוצרים. או שלא. זה לא משנה במיוחד.)

מקווים לראותכם.

ואגב, אפשר לדבר על מה אתם חושבים על הרעיון של הקבוצה, האם זה באמת נחוץ, האם יש דרך טובה יותר או מקום טוב יותר ומה שבא לכם.

יאי! תירשמו!

שד הספאם-אדום זה קול emo_25.png

אגה לבנהאבל מתי הייתי הגיוני?האנשים ההגיוניים היחידים שפגשתי היו כל כך משעממים עד שיכולת להירדם רק מהתבוננות בהם

The best way to a man's heart is to saw his breast plate open

Remember-everyone seems normal until you get to know them

ושוב, אני חושב שעדיף להעלות דברים לכאן...כי לקבוצה שפתחת יכנסו רק אנשים שרוצים גם לפרס דברים. כאן לעומת זאת תוכל לקבל ביקורת נוספת מאנשים שלא רוצים לפרסם בעצמם.

"פחד חותך עמוק מחרבות"

"עד שלא יהיה עוד צל, עד שלא יהיו עוד מים, אל תוך האופל בשיניים חשופות,

צורחים בהתרסה עם הנשימה האחרונה, לירוק בעיניו של מסמא-עין ביום האחרון"

אפשר לפרסם גם כאן, בכל מקרה. פשוט בקבוצה זה גם מגיע ישירות למייל, ואנשים שרוצים לפרסם נוטים גם להגיב לאנשים שמפרסמים כסוג של יחס הוגן. בנוסף, כאן אני מעלה את כל היצירות שלי לנושא אחד ואז היצירות הראשונות לא מקבלות את היחס אחרי שחדשות מתפרסמות, בקבוצה אין לי בעיה לפתוח שרשור לכל יצירה בנפרד.

ושוב, אני חושב שעדיף להעלות דברים לכאן...כי לקבוצה שפתחת יכנסו רק אנשים שרוצים גם לפרס דברים. כאן לעומת זאת תוכל לקבל ביקורת נוספת מאנשים שלא רוצים לפרסם בעצמם.

המממ אני הצטרפתי מזמן אבל עוד שלחתי כלום...

"אין לנו ברירה, זה עניין של כבוד"

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר