חולצת מפגשים

אז עלה הרעיון לעשות לעצמנו חולצת מפגשים בשביל הפטריוטיות וכדי שיכירו אותנו ויצטרפו אלינו.

יש כמה דברים שכדאי לדון עליהם (וכמה דברים שלא)

שקד הציע לעצב את החולצה בשבילנו. והבנו שדפוס משי זה ממש מגניב ויכול לצאת יותר זול בכמויות גדולות. הצענו שנוסיף QR שיקשר אל הפורום שלנו (או אל קבוצת הפייסבוק) ואני הופקדתי על הכנתו (זה אומר שהחולצה שלנו תיהיה שחורה והגלופה לבנה)

אבל לא החלטנו מה ייצג אותנו ואיך זה יראה.

כמה דברים כללים:

כדאי שזה יהיה טי-שירט כי הכנסים בדרך כלל בעונות חמות.

אנחנו לא רוצים לכלול תאריך או שם מפגש בשביל שזה יהיה כללי.

לא חייבים לכלול את הלוגו של וואלה אבל אפשר.

מה לדעתכם ייצג אותנו? ומה ימנע ממכם לקחת חולצה? איזה מחיר אתם מוכנים לשלם? והאם יש לכם הצעות נוספות?

בתקווה שתיהיה לנו חולצה מהר, ואם לא, אז שלפחות נהנה מלתכנן אותה P:

כל הכבוד על היוזמה של אילו אנשים...

אני אישית מוכן לקנות את החולצה תמורת סכום לא מבוטל (30 שקל נחשב נכון?) - כל עוד כמובן יהיה מישהו שיהיה מוכן לייצר גלופה יפה - תזכור ששקד הבטיח לדאוג בעיקר להכנת החולצה ולא לגלופה..

לדעתי זה רעיון טוב לא להכניס שם של מפגש ולהכניס את הלוגו של וואלה זה סתם חוסר קשר. כמובן שQR הוא רעיון גאוני גם ללא החולצה.

"אין לנו ברירה, זה עניין של כבוד"

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

גם אני מוכן לקנות תמורת סכום באזור 30-40. אני חושב ששקד הציע לעצב את החולצה. אבל אם לא, גם אני יודע לעבוד סבבה עם תוכנות לעיצוב גרפי. השאלה העיקרית היא מה אתם חושבים שייצג אותנו בתור גלופה.
גם אני מוכן לקנות תמורת סכום באזור 30-40. אני חושב ששקד הציע לעצב את החולצה. אבל אם לא, גם אני יודע לעבוד סבבה עם תוכנות לעיצוב גרפי. השאלה העיקרית היא מה אתם חושבים שייצג אותנו בתור גלופה.

רעיון מעולה. רקע שחור גלופה לבנה- זו גם הבחירה הראשונה שלי. לא יודע אם דווקא את הלוגו של וואלה, אבל כדאי איזשהו דבר שיקשר אלינו (ואולי זה גם הזמן להכין לוגו לקהילה P:) ואני מניח שרקע פנטסטי כלשהו. אולי גם איזשהו ספר כמו הזה באמצע התמונה של הפורום כאן למעלה?

אגב היו בקהילה כמה אנשים מוכשרים שהעלו בזמנו תמונות לפורום יוצרים- אולי אפשר לאתר אותם. רק הצעה.

וכן, ברור שאשמח לשלם עליה 30-40.

"פחד חותך עמוק מחרבות"

"עד שלא יהיה עוד צל, עד שלא יהיו עוד מים, אל תוך האופל בשיניים חשופות,

צורחים בהתרסה עם הנשימה האחרונה, לירוק בעיניו של מסמא-עין ביום האחרון"

שלג... שיטה שעבדה טוב בצבא... כל אחד מביא חולצת \ גופיית טי שירט לבנה, או בצבע אחר שמוחלט על כולם\ לפי בחירתו .
מביאים מספריים ,כמה זוגות של כפפות חד פעמיות , קונים ספריי או צבע , אפילו כאלו שמשתמשים בהם בפורים. גוזרים גלופה מקרטון, עם עיצוב שנבחר בנוכחות חברי הפורום\ קהילה שלוקחים חלק בכנס.
אם רוצים עיצוב או חלק קבוע, אפשר להכין גלופה קבועה, שמישהו יצטרך להדפיס לנייר ואח"כ לגזור לקרטון או פוליגל.
חשוב שיהיה קרטון גדול יותר מהגלופה, מתחת לחולצה על מנת שהספרי לא יעבור לצד השני...

מכינים את הגלופה, שמים על הצד הרצוי של החולצה, שמים את הקרטון באמצע שהצבע לא יעבור גם לצד השני. (מי שמרסס, ומי שמחזיק את הגלופה על החולצות, שמים בכפפות על מנת שלא להתלכלך). מרססים וממלאים בצבע, מעט כל פעם. ברור שפרטים קטנים אי אפשר להשיג בטכניקה הזו, אבל היא זולה יחסית לאופציות האחרות.

שלג! אל תהיה ממזר, חיי זקנו של מרלין! אתה לא יכול להינות מכל העולמות תמיד!!! 

לא שזה לא רעיון נחמד. אבל אני חושב שיש סיכוי גדול יותר שאלבש חולצה עם הדפסה איכותית. מה גם שלא כתבת עד כמה זה שורד כביסות.

תעלו רעיונות אנשים!

אולי ציור של יצורים "מצטלמים" (אתם יודעים, כמו כל מיני תמונות קבוצתיות למינהן) ביחד כדי לייצג את הקהילתיות ואת הפזנטיה? אפשר שאלה יהיו דמויות מספרים.

אני מניח שיש גם פייסבוק לקהילה. מישהו מעוניין לפרסם שם? (אין לי פייסבוק)

אופטיקאי... אם כבר, אז למה לא להשקיע קצת ?

דרך אגב, אני התכוונתי לשאול אם יש פה מישהו שיכול לצייר משהו... אחרי הכל, אנחנו מתהדרים במיטב המוחות והיוצרים לא ?

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

הי, בעיקר כי לא כולם היו כשדיברנו על זה בכנס, אני אחזור שוב על מה שאמרתי:

יש שתי אופציות להדפסה מקצועית באיכות טובה: דפוס משי וגיהוץ

גיהוץ - יתרונות: הגלופה היא פשוט קובץ jpeg רגיל, צבעוני, QR בלי בעיה, לא מסובך

חסרונות: טיפה פחות עמיד, יקר - 35-40 ש"ח לכל חולצה, צריך למצוא מקום שמוכן להדפיס על חולצה צבעונית, כי אני לא מכיר

דפוס משי - יתרונות: זול (20-30 ש"ח לחולצה), איכותי ועמיד, בית עסק שאני מכיר - יש להם חולצות צבעוניות

חסרונות: הגלופה פשוטה יותר, רק בצבע לבן, QR אפשרי ע"י הרעיון הגאוני של נתנאל, אבל מזה שהוא לא הבין את הרעיון של עצמו אתם מבינים שזה קצת מסובך וידרוש ממני שבירת ראש מסויימת...

לגבי עיצוב - אני לא יודע לצייר. בכלל. אני *כן* יודע לעבוד מצויין עם תמונות במחשב. אם מישהו יכול לצייר, אני מוכן לעבד את הציור במחשב כדי שיצא יפה בתור גלופה. אם לא, אני יכול להכין גלופה במחשב. אבל תגידו מה רוצים שיהיה מצויר!

"אני הוא פלגולס אל הבמבוק ושיבולת השועל. הוי לטועים בו דמותי."

מתוך- טרוכיאון והימנה, מערכה III

הרעיון של ה-QR די פשוט. מכינים QR ומוסיפים לגלופה רק את חלקי הרקע (החלקים הלבנים) ואולי גם מסגרת למרות שלא בטוח שצריך. בהנחה שהחולצה בצבע כהה כלשהוא זה אמור לעבוד סבבה.

אנחנו כן דנו בזה בכנס (דבר שלא אומר שזאת ההחלטה, כמובן) והגענו למסקנה שעדיף דפוס-משי, מה גם שמדובר בחולצות עמידות-כביסה יותר ונראות יותר יפה מאשר הגיהוץ.

אני מציע שנפתח נושא נושא-פרסים להצעות לגלופה.

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

לי יש מעט כישורים בציור. אני מוכנה לנסות כל עוד יש לי זמן ואפ אחד לא בונה עלי...

“Laugh whenever you can. Keeps you from killing yourself when things are bad. That and vodka.”  - jim butcher , dresden files

אבל תעלו רעיונות אפילו קווים כללים לגלופה שיהיה לי עם מה להתחיל, ואני צריכה לדעת אם יש משהו שלא יעבוד, אם כותבים דברים זה לא צריך ליהיות הפוך אם משהו כזה נכון...?(וכמובן לא לבנות עלי;))

“Laugh whenever you can. Keeps you from killing yourself when things are bad. That and vodka.”  - jim butcher , dresden files

אני ממש אשמח לקנות גם במחיר יותר גבוה (30+)

בכל מקרה. אני חושב שצריך לשים דגש על משפט שנון ותמונה חמודה (לא משהו אומננותי כ"כ) שיתאום אותה.

אז כולם לחשובל רעוניות למשפטים- ציור אפשר להתים (אני דוס, יצא לי להוציא חולצות :P)

היה את הסמל הישן ההוא של הדרקון אפשר לשתמש בו (מקדימה בקטן משמאל?) אם רוצים.

אם נשים את הסמל של וואללה, אפשר לנסות להשיג מימון :P

אה...ואני יודע שאתם לא זכורים אבל הרעיון של הQR ההפוך היה שלי..

שד הספאם-אדום זה קול emo_25.png

אגה לבנהאבל מתי הייתי הגיוני?האנשים ההגיוניים היחידים שפגשתי היו כל כך משעממים עד שיכולת להירדם רק מהתבוננות בהם

The best way to a man's heart is to saw his breast plate open

Remember-everyone seems normal until you get to know them

אני לא בטוח בכלל שאני רוצה חולצה הומוריסטית. דווקא הייתי מעדיף חולצה מרשימה. נאמר, דרקון בוקע מספר פתוח? זה יכול להיות נחמד :)

"פחד חותך עמוק מחרבות"

"עד שלא יהיה עוד צל, עד שלא יהיו עוד מים, אל תוך האופל בשיניים חשופות,

צורחים בהתרסה עם הנשימה האחרונה, לירוק בעיניו של מסמא-עין ביום האחרון"

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר