טרילגיית איי מונשיי ,האלף האפל, סדרת ההרפרים , סדרת מורשת האלף האפל, ממלכות נשכחות, טרילגיית בקעת רוח הכפור.

שלג! אל תהיה ממזר, חיי זקנו של מרלין! אתה לא יכול להינות מכל העולמות תמיד!!! 

ה״קורבן״ הנןכחי שלי המיועד להימור...) היא בחורה בת 20 שבעיקר אוהבת דרמות כבדות ומתח...

“Laugh whenever you can. Keeps you from killing yourself when things are bad. That and vodka.”  - jim butcher , dresden files

אה וגם יש לה חוש הומור טוב... מזה אומר שהגעתי לוואלה ראשי? 

“Laugh whenever you can. Keeps you from killing yourself when things are bad. That and vodka.”  - jim butcher , dresden files

תיכנסי לעמוד הראשי של וואלה, דגללי עד למטה- יש שם המלצות על נושאים בפורומים (כמעט הכי למטה)

בכל אופן...הדבר הראשון שעולה לי בראש כדרמה כבדה זה מה שכבר הזכרתי- הטרילוגיות של הוב. אני מניח שגם ששאו"ק יכולה להיות סבירה. ואולי חרב האמת? תלוי כמה היא אוהבת את הדרמות שלה עם רומנטיקה.. ומתח... לא יודע, אולי תיקי דרזדן? עדיף שמישהו שמכיר יותר טוב ממני יענה כאן. אני חושב שגם שם הרוח יכול להיות מאוד נחמד.

"פחד חותך עמוק מחרבות"

"עד שלא יהיה עוד צל, עד שלא יהיו עוד מים, אל תוך האופל בשיניים חשופות,

צורחים בהתרסה עם הנשימה האחרונה, לירוק בעיניו של מסמא-עין ביום האחרון"

אם היה את תיקי דרזדן בעברית זה היה הבחירה שלי בטוח אני חושבת שהיא היית אוהבת את הארי;) בנתיים ההתלבטות הגדולה שלי היא בין משחקי הכס למשחק  של אנדר (על שם הרוח גם חשבתי) משחקי הכס זה אחלה ספר אבל אני לא יודעת אם יש לה תקיבה לכל הרוע השחיתות והדם שהולך שם...היא אוהבת לרדת על פנטזיה אבל היא כבר הביאה לי תמילה שלה שהיא תנסה ספר אחד שהביא לה מתחילה ועד הסופ....

פסח שמיח  לכל אנשים מדינת ישראל

אני ההייתי הולך על המשחק של אנדר. למשחקי הכס לוקח זמן להכנס ויש המון פרטים שצריך לעכל בבת אחת מה שיכול להרתיע אנשים, המשחק של אנדר כתוב בצורה מאד מעניינת וקלה לקריאה והמדע בדיוני שם יחסית דליל.

כל הכבוד מאב!
הנושא הגיע לדף הראשי של הפורומים בוואלה.emo_01.png

אגב, הזכרתם לי כמה שיחות יותר הזויות באוטובוסים/רכבות על ספרים ופנטזיה.
אין כמו לראות מישהו לידך מוציא אחד מהספרים היותר חביבים עליך ומתחיל לקרוא.

גם לכם היו מקרים כאלה?

מוריין, שומרת הרשומות במגדל הלבן, משברת העולמות, המרשעת הקהילתית.
הצטרפו לפורום מדע-בדיוני ופנטזיה

הומר,עליך להקשיב ללב שלך, ולא לקולות שבתוך הראש שלך! 
מה שלא הורג אותך-עושה אותך מוזר יותר.. emo_26.png
סרטים לא הופכים אנשים לפסיכופטים, אלא הופכים אותם ליותר יצירתיים.

מנהל הפורום
250+

לא חושב שהמשחק של אנדר יעשה את זה לבחורה בת עשרים שאוהבת דרמות כבדות.

"פחד חותך עמוק מחרבות"

כל הכבוד מאב!
הנושא הגיע לדף הראשי של הפורומים בוואלה.emo_01.png

אגב, הזכרתם לי כמה שיחות יותר הזויות באוטובוסים/רכבות על ספרים ופנטזיה.
אין כמו לראות מישהו לידך מוציא אחד מהספרים היותר חביבים עליך ומתחיל לקרוא.

גם לכם היו מקרים כאלה?

תודה. לדאבוני לא יצא לי אם במקרי מקרים אני רואה מישהו קורה על האוטובוס (זה דבר נדיר)...בדרך כלל לא יוצא לי לראות מה הם קוראים, למרות שתמיד מסקרן אותי מה...בכל מיקרה אני לא חושבת שהייתי אומרת משהו גם אם הייתי רואה מישהו קורה את אחד מהספרים האוהבים עלי....קרא לי פעם בתיכון שראיתי בחורה קוראת ספר שאלתי אותה מה זה ומכל הספרים בעולם זה היה "העידן שחזר" הייתי בשוק טוטאלי לא ממש דיברנו על זה כי היא הייתה בראשון ואני כבר הספקתי לקרוא את כל הספרים שיצאו פעמיים..

אני חושבת שאתן לה לקרוא את משחקי הכס היא כניראה לא תואהב את זה... אבל בכל מיקרה אני יצא מנצחת: אם היא תאהב את זה זה יהיה אדיר! ואם היא לא תאהב את זה אני אפיק הנאה זדונית מלראות אותה סובלת....emo_25.png

אם היא לא תאהב אז בשביל מה? זו סדרה מוחצנת מאוד. תשקלי לתת לה את שם הרוח, במקרה כזה גם אם היא תאהב את הספר היא תסבול- כי לא יתרגמו לעולם את ההמשכים שלו emo_25.png

"פחד חותך עמוק מחרבות"

חחחח אני אוהבת תכיוון חשיבה שלך שלג;) אני אשקול את העניין אני לא ממש מכירה תטעם שלה מספיק כדי להחליט כמו שצריך...

לפי התיאור שלך שם הרוח נראה לי הכי מתאים.

יש בו דרמה, רומן מצוין (בעיקר בשני עם דנה..) והרבה רגש.

הוא מרתק, מעניין ומכניס את הפנטזיה בצורה כזו שגם מי שלא אוהב אותה מלכתחילה ייכנס פנימה.

אותו דבר בנוגע לאנדר, אבלפחות כי יש הרבה כאלה שקראו רק אנדר ולא המשכיו הלאה- כי המד"ב הוא בכלל לא חלק עקרוני שם.

בת אל- זה מזכיר לי ת מה שעשיתי באייקון, חכינו בעזראילי, הייתה קבוצה שחשדתי שהיא משלנו אבל לא הייתי בטוח, אז הוצאתי את אלים אמריקאיים והתחלתי לקרוא (את הסיפור של אנאסי והנמר...)

שד הספאם-אדום זה קול emo_25.png

אגה לבנהאבל מתי הייתי הגיוני?האנשים ההגיוניים היחידים שפגשתי היו כל כך משעממים עד שיכולת להירדם רק מהתבוננות בהם

The best way to a man's heart is to saw his breast plate open

Remember-everyone seems normal until you get to know them

רגלי, שכחת עוד משהו- אנדר ממש נחמד והכול, אבל הוא בכל זאת מיועד לגילאים צעירים יחסית- בחורה בת עשרים שכבר קוראת כמות מכובדת של מיינסטרים כנראה לא תתלהב מאוד מאנדר. אגב, גם אני מאלו שנטשו את ההמשכים באמצע הספר השלישי.. (אם כי קראתי את הצל של אנדר המעולה)

"פחד חותך עמוק מחרבות"

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר