מילת מפתח

בבית הקודם שלנו היה בפורום יוצרים נושא די מצליח בשם 'מילת מפתח' ואני רוצה לחדש אותו כאן. החוקים די פשוטים, הנושא מתחיל במילת מפתח ראשונה והמגיב הבא צריך לכתוב קטע קצר (נניח, משהו כמו חמישים עד מאה מילים) מכל סוג (שיר, סיפור וכד'), שמכיל את מילת המפתח בדרך כלשהי (כתיב, הטיה, אווירה, תיאור וכד'). בנוסף צריך המגיב לתת מילת מפתח חדשה למגיב הבא, וחוזר חלילה.

אני רק אפתח את הנושא עם המילה הראשונה - מפתח

הוא הכניס את המפתח למנעול, מסובב בשקט, מנס לא לחרוק יותר מדי..הוא לא רצה להעיר א אחד.

הוא לא התכוון חזור כ"כ מאוחר, אבל לא נורא, זה כבר קרה בעבר.

הוא סובב את המפתח וולחץ על הידית כשיד הונה על כתפו.

הוא קפץ "מה?"

"אז כשקמתם הדלת הייתה פתוחה והמפתח היה במנעול?"

השוטר הביט מסביב לבית. "הוא לא השאיר מכתב או משהו?"

החיפשים נמשכו כל היום, עד רדת הערב.

הוא התכונן להיכנס לבית כדי להגיד שהחיפוש יימשך מחר.

"אני יודע איפה הוא" קול מלחשש אמר ליד כתפו, בדיוק כשהוא התחיל לפתוח את הדלת.

הוא הסתובב "מה?"

המילה הבאה- עט

שד הספאם-אדום זה קול emo_25.png

אגה לבנהאבל מתי הייתי הגיוני?האנשים ההגיוניים היחידים שפגשתי היו כל כך משעממים עד שיכולת להירדם רק מהתבוננות בהם

The best way to a man's heart is to saw his breast plate open

Remember-everyone seems normal until you get to know them

הוא נשך את העט, כשחשב. הוא לא הצליח לכתוב. המשימה היתה פשוטה: לכתוב קטע קצר בכתב יד, על העת האחרונה.
כתיבה , מבחינתו זה על המחשב, לא על נייר, אבל הדרישה היתה ברורה, בכתב ידו, ולכן הוא לקח את העט.
זו היתה עט נובעת, זאת אומרת איך שנגע בנייר הדיו יצא, אבל הבעיה היתה שלא ידע מה רצה לכתוב בעט על העת הזו.
מה ראוי או שווה איזכור מהימים האחרונים? והאם עדיף לכתוב את הפרטים הקטנים, או לתת תמונה כוללת ורחבה יותר והרבה פחות מפורטת? הוא התמקד בעט, והחליט לכתוב על העט בעת הזו. הרי זה לא התקופה שבה העט היה נוצה שטבלו בדיו, אלא עט מאוחרת הרבה יותר, שנועדה לתת את אותו סיגנון כתיבה, עט עם ציפורן.
הוא החליט שעבור המשימה הזו הוא יכתוב פסקה קצרה על העט בעת הזו, בכתב ידו.

שלג! אל תהיה ממזר, חיי זקנו של מרלין! אתה לא יכול להינות מכל העולמות תמיד!!! 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר