תיקי דרזדן, ימים קרים

http://www.jim-butcher.com/books/dresden/cold-days-14/cold-days-ch-1

לכל אלה מכם שאוהבים את תיקי דרזדן וקראו את כל ה13 ספרים בסידרה יש את הפרק הראשון של cold days  באתר של ג'ים בלינק שמעל, הספר עצמו יוצא ב27 לנובמבר.

“Laugh whenever you can. Keeps you from killing yourself when things are bad. That and vodka.”  - jim butcher , dresden files

http://www.jim-butcher.com/books/dresden/cold-days-14/cold-days-ch-1

לכל אלה מכם שאוהבים את תיקי דרזדן וקראו את כל ה13 ספרים בסידרה יש את הפרק הראשון של cold days  באתר של ג'ים בלינק שמעל, הספר עצמו יוצא ב27 לנובמבר.

מעניין, ידוע אם יש לסדרה ספר סופי?

מנהל הפורום
250+

הוא תיכנן מהתחלה ליצור כ20 ספרים עם טרילוגיה שתסיים את כל העסק לא הבנתי אם הטרילוגיה תיהיה חלק מה20 או לא.

אני אישית מפסוטה מהעניין הסידרה ניהית מעניינת יותר ויותר וג'ים בוטצ'ר תמיד מוצא דרכים חדשות ומעניינות להתעלל בהארי;)

חוץ מזה שהוא תחת חוזה אז אפשר להנות מהעובדה שהוא יוציא תספרים שלו בקצב מספק...

“Laugh whenever you can. Keeps you from killing yourself when things are bad. That and vodka.”  - jim butcher , dresden files

אף פעם לא התלהבתי מדי מתקי דרזדן. אני יותר אוהב שמשולב יותר קסם בעלילה וזה חסר לי פה. אבל תהנו =]

"...Fate is the word COWARDS use,

to describe the things they're too WEAK to change..."

(Professor Charles Francis Xavier)

אף פעם לא התלהבתי מדי מתקי דרזדן. אני יותר אוהב שמשולב יותר קסם בעלילה וזה חסר לי פה. אבל תהנו =]

כמה ספרים ניסית לפני שזרקת אותם? הסידרה לא מראה את פרצופה האמיתי עד ספר 3/4...)

חחחחח 2

"...Fate is the word COWARDS use,

to describe the things they're too WEAK to change..."

(Professor Charles Francis Xavier)

אני אנסה את זה....מתישו :P

שד הספאם-אדום זה קול emo_25.png

אגה לבנהאבל מתי הייתי הגיוני?האנשים ההגיוניים היחידים שפגשתי היו כל כך משעממים עד שיכולת להירדם רק מהתבוננות בהם

The best way to a man's heart is to saw his breast plate open

Remember-everyone seems normal until you get to know them

מנהל הפורום
250+

אם מישהו מעוניין בספרים בפורמציה של epub או mobi אני אשמח לשלוח לכם באימל:)

אנסה קודם את הראשון בעברית שיותר נוח לי emo_01.png

מנהל הפורום
250+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר