מלחמת הכוכבים- ההמשך בדרך

הי,

למי שלא יודע, דיסני רכשו את לוקאספילם בסכום של יותר מ-4 מיליארד דולר. הכוונות המוצהרות שלהם הם להמשיך להוציא את סרטי מלחמת הכוכבים, כרגע הפרק השביעי (ההמשך לשובו של הג'דיי) מתוכנן ל-2015

מנהל הפורום
250+

יאפ, זה רץ ברשת עכשיו :) נראה מה יהיה...

"פחד חותך עמוק מחרבות"

"עד שלא יהיה עוד צל, עד שלא יהיו עוד מים, אל תוך האופל בשיניים חשופות,

צורחים בהתרסה עם הנשימה האחרונה, לירוק בעיניו של מסמא-עין ביום האחרון"

הרעיון עצמו מגניב (בניגוד לרעיון שכל סדרת סרטים צריכה להפסיק איפה שהוא) עכשיו צריך לראות איך יעשו את זה. אם זה יהיה כמו הטרילוגיה החדשה אז אני ארוץ לקולנוע כשזה יצא

in the game of thrones you attack Naor, or you die!

כמה שזה יהי טוב- המון אמריקאים עדיין ישנאו אותם (כמו שהיה בסדרה החדשה)

ולי אני אפילו אראה את שאר הסרטים..(כן, ראיתי רק את 4, shame on me...)

חשוב לזכור שגם בלי הסרטים העיסקה הזו  היא רווחית בטרוף, הם קנו באותה הזדמנות גם את חברת האפקטים של לוקס (הגדולה בעולם) ואת חברת ההקלטות שלו (לסרטים- גם בין הגדולות).

דיסני היא עכשיו מעצמה בכל תחום בדיוני- ילדים (דיסני) ספרים (היפריון) סרטי קומיקס וקומיקס (מרוול) ועכשיו גם מד"ב ואפקטים.

מזכיר קצת את ביבי :P

ולא לשכוח את שאלת השאלות-מי יחיה ומי מי ימות? או במילים אחרות- מתי יתרחש הסרט? איפה? מי יהיו השקחנים? מי יהי הבמאי? כותב? מלחין? מעצב קולות?- כל מי שנגע בסרטים הקודמים של מלחמת הכוכבים הפך לאגדה במקצועו, חלקם מתים, חלקם זקנים בפרישה מלאה או חלקי וחלקם עובדים במקוםאחר, האם הם יחזרו? אני מניח שאת זה נדע בפרק הבא של רוקדים עם כוכבים, כלומר, המלחמה על הכובים, כלומר, מלחמת הכוכבים.

שד הספאם-אדום זה קול emo_25.png

אגה לבנהאבל מתי הייתי הגיוני?האנשים ההגיוניים היחידים שפגשתי היו כל כך משעממים עד שיכולת להירדם רק מהתבוננות בהם

The best way to a man's heart is to saw his breast plate open

Remember-everyone seems normal until you get to know them

מה שבטוח, כל אלו שמתלוננים עכשיו ירוצו גם הם לקולנוע...הם לא יצליחו להתאפק XDD

"פחד חותך עמוק מחרבות"

"עד שלא יהיה עוד צל, עד שלא יהיו עוד מים, אל תוך האופל בשיניים חשופות,

צורחים בהתרסה עם הנשימה האחרונה, לירוק בעיניו של מסמא-עין ביום האחרון"

אני אהיה שם XD

מישהו בכלל מכיר את העלילה של ה7 ? זה קיים בספר ?

האמת שעם הסרטים האחרונים של דיסני כנראה יש למה לצפות.....

"אין לנו ברירה, זה עניין של כבוד"

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

אני אהיה שם XD

מישהו בכלל מכיר את העלילה של ה7 ? זה קיים בספר ?

האמת שעם הסרטים האחרונים של דיסני כנראה יש למה לצפות.....

אז ככה, ישנם ספרים, אבל העלילה לא תהייה קשורה באופן ישיר אליהם. מהסיבה הפשוטה- עברו שלושים שנה והשחקנים כבר לא ממש נראים צעירים..

אני מקווה שיהיה קשר כלשהו לספרים של טימותי זאהן, שעד לשבוע שעבר נחשבו והוגדרו כהמשך הרשמי לסרטים...

מנהל הפורום
250+

ועל מה הם מדברים ?

"אין לנו ברירה, זה עניין של כבוד"

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

כחמש שנים לאחר אירועי "שובו של הג'דיי"- גראנד אדמירל טרוון, המבריק מבין מפקדי הקיסר המת יוצא להילחם ברפובליקה החדשה. האם יצליחו הגיבורים- ליאה, לוק והאן להתמודד מול אחד טרוון?  קראתי רק ספר ראשון- והוא לא האוייב שהייתי רוצה להתמודד מולו....

מנהל הפורום
250+

לפי מה שהבנתי שהם אמרו, הסדרה החדשה לא תהיה מבוססת (ישירות לפחות) על שום ספר...

חוץ מזה, שכבר לפני הרבה זמ נודע שהייתה תוכנית של ג'ורג' לוקאס לעוד סידרה, השאלה היא האם ישתמשו בה...

השמועה הנוכחית אומרת שזה יהיה על הבן של לוק וככה יצא שכל סדרה מדברת על דור של סקייוקרים..

אגה לבנהאבל מתי הייתי הגיוני?האנשים ההגיוניים היחידים שפגשתי היו כל כך משעממים עד שיכולת להירדם רק מהתבוננות בהם

ברור שזה יהיה חייב להיות לפחות על דור ההמשך, אבל מעבר לזה- הכל ניחושים emo_01.png

מנהל הפורום
250+

שהם החלק הכי כיף...

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר