בתור התחלה, לאוהבי משחקי המחשב שבנינו (וגם לאלו שלא....ואני אומר בתור אחד לא..) אני ממש ממליץ על סרטוני literal שלוקחים טריילרים ו...טוב תראו.. (זה הכי טוב לדעתי)..

http://www.youtube.com/watch?v=kKrtbUinWOU

חוץ מזה יש את הסרטונים האלו (5+2 שירים) שאני לא מש יודע איך להגדיר אותם (יציאות?) אבל בהחלט שווים צפייה...בעיקר אם בא לכם מצב רוח טוב..

http://www.youtube.com/watch?v=IYnsfV5N2n8

שד הספאם-אדום זה קול emo_25.png

אגה לבנהאבל מתי הייתי הגיוני?האנשים ההגיוניים היחידים שפגשתי היו כל כך משעממים עד שיכולת להירדם רק מהתבוננות בהם

The best way to a man's heart is to saw his breast plate open

Remember-everyone seems normal until you get to know them

אני מצטרף להמלצה על ASDF

"איים א סטגוזוראס !!" חחחח

"אין לנו ברירה, זה עניין של כבוד"

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

הפרק הרביעי שלי THE STORYBOARD  יצא אתמול  הסידרה של רותפוס יוצאת ביום שלישי הראשון של כל חודש...הנושא לא מעניין אותי במיוחד זה על כתיבת RPG ...יש את זה ביוטוב לכל המעוניינים אורחים: פיטר ווי בריט ,נעמי נובק ועוד אחד שאני לא זוכרת

“Laugh whenever you can. Keeps you from killing yourself when things are bad. That and vodka.”  - jim butcher , dresden files

תודה על כל ההמלצות! אני חייב לחלוק על דעתך, נצר. הסרטים של מארוול מלבד הנוקמים ו-X מן הם על הפנים. הם לא הצליחו במיוחד, הביקורות שחטו אותם ותכלס גם העלילה והביצוע לא משהו. אפילו מארוול אמרו שהם הוציעו את הסרטים האלה רק כדאי לתת הקדמה לנוקמים. טוב נו, איירון מן היה סבבה.

אני בהחלט מתכוון לראות את התוכנית של פטריק רותפס, אבל אני מחכה שגם יהיה זמן.

in the game of thrones you attack Naor, or you die!

סרטי איירון מן (בייחוד הראשון, אבל גם השני) הם הסרטים הכי טובים של מארוול. אני לא אשמע שום טענה אחרת.

ברור שיותר טובים מאקס מן ומהנוקמים הצפויים להחריד והעמוסים באפקטי יתר.

וכמובן שאין מה לדבר על קפטן אמריקה והענק הירוק, ת'ור הוא נחמד.

אגה לבנהאבל מתי הייתי הגיוני?האנשים ההגיוניים היחידים שפגשתי היו כל כך משעממים עד שיכולת להירדם רק מהתבוננות בהם

X-man הכי טובים. אחריהם איירון מן. אל תתווכח איתי.

"פחד חותך עמוק מחרבות"

"עד שלא יהיה עוד צל, עד שלא יהיו עוד מים, אל תוך האופל בשיניים חשופות,

צורחים בהתרסה עם הנשימה האחרונה, לירוק בעיניו של מסמא-עין ביום האחרון"

איירון יותר מצחיק, מגניב ומשכנע.

האפקטים והשחקנים יותר טובים.

איפה אקסמן מוביל?

יניב - דווקא XMAN פחות טוב מאיירון מן (זה בטוח)

קפטן אמריקה זה סרט צפוי וברור, אבל בכל זאת נחמד איכשהו.

את ת'ור ממש אהבתי (ולא בגלל שהוא מתוחכם - כי הוא לא).

הענק הירוק.... טוב, זאת באמת נפילה...

איירון מן, ת'ור והנוקמים. בלי שום ספק.

"אין לנו ברירה, זה עניין של כבוד"

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

ת'ור? ממש ממש לא...

X-man יותר כיפי מאיירון מן. ככה זה. יודע מה? אולי באיירון מן יש שחקנים יותר טובים ואפקטים יותר טובים, אבל העלילה והיחסים בין דמויות- הסיפור עצמו- הרבה יותר טובים ב- x-man.

"פחד חותך עמוק מחרבות"

איפה יש כיף באקסמן? כל הדמויות אפורות ומבאסות- אולי חוץ מוולברין...

מבחינת עלילה סיפורית אולי אקסמן יותר טוב, אבל זה לא הופך אותו לטוב. מבחינת דמויות, איירון מן לוקח בגדול. הדילמות שלו, הצורה שהוא מציג את עצמו מבחוץ לעומת איך שהוא מאגיש- הרבה יותר משכנע מהאהבות הטינייג'ריות ומהדמויות הרדודות באקסמן (אולי חוץ מהסרט החמישי).

זהו, שבדיוק להיפך- איפה בדיוק יש דילמות ועומק באיירון מן? שלא תטעו, גם אני מת עליו- הוא כיפי ושנון, אבל ת'כלס רוב הסרט זה מכות ופיצוצים. באקסמן הדילמות, כל עניין המוסר וראיית העולם, והעומק של הדמויות הרבה יותר גדול מבאיירון מן. כל אקס-מן סובב סביב דילמות מוסריות ואנושיות. באיירון מן הדילמה הכי גדולה היא אם להעביר את החליפה לצבא ארצות הברית או לא. (גם כן דילמה עמוקה...) ואם כבר, הדמויות באקס-מן רחוקות מאוד מלהיות רדודות. לכל אחד שם יש את העבר שלו, את הרצונות והמניעים שלו, את הדילמות והמוסר שלו. ממש קשה לי לראות באיירון מן אפילו בר השוואה לאקס-מן מהבחינות האלו.

"פחד חותך עמוק מחרבות"

העומק באקסמן הוא עומק דמה טינייג'רי קלאסי. עושים את הדמויות עצובות ומסכנות, מסתירים סוד אפל בעברם, מערבבים קצת אהבה וזורים קצת שוקולד מריר וכהה מעל כל הסיפור ו...ואללה! יש לנו אשליית עומק מצוינת.

ברור שאיירון מן לא מתקרב לעומק בסרטים עמוקים באמת (כאלו של נולאן, לדוגמה), אבל יש בו עומק. הוא מצוי כל הזמן בדילמה, האם להסיר את המסכה העשירה-רברבנית-לא אכפתית שהוא עטה על עצמו, זאת שמגינה עליו ועל הסובבים אותו מפגיעות פיזיות ורגשיות, או שלא.

אף אחד לא משווה את אקס-מן ליצירה של דוסטויבסקי, אבל כן- יחסית לסרטים ז'אנריים של גיבורי על יש שם עומק. ולא רק מזויף. כי באקס-מן תמיד מרחפת מעל הדילמה- מה המוטנטים צריכים לעשות, להילחם על זכויותיהם או להסתתר? ובעוד שבסדרה הדיעה של פרופסור אקסבייר מוצגת כדיעה ה'נכונה', זה ממש לא מובן מאליו וגם אצל הצופה (לפחות אצלי) תמיד מנקרת השאלה איזו דרך נכונה? מי צודק? והאמת, אני עדיין לא יודע. כל הסדרה סובבת סביב הדילמה הזו, והקשר הקדום בין מגנטו לצ'ארלס מוסיך לסיפור עוד נופך. לכן, זה עומק שאין בסרטי גיבורי על ז'אנריים נפוצים, ובטח לא באיירון מן.

"פחד חותך עמוק מחרבות"

טוב, פה אנחנו לא מסכימים (אתי להגיד חולקים... :P ) אני לא מסכים שזה עומק.

ממליץ עlegend of the seeker

זה בעצם סדרה על סדרת הספרים חרב האמת של טרי גודניקר

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר