"הפינה"

זו "הפינה". פה כל אחד ממליץ על כל דבר בערך שהוא רוצה. סרט, סדרה, משחק מחשב, משחק לא מחשב וכו'. העיקר לא ספרים כי לזה יש נושא משלו. כמובן לספר קצת על הסדרה בלי להרוס כמובן לשאר האנשים. לא אכפת לי כמה ראיתם מזה, את הטוויסטים בעלילה תשאירו לעצמכם. העניין הכי טוב, לספר למה. ככה אנשים יוכלו להחליט אם זה מתאים להם או לא. אני מניח שאני אהיה ראשון.

אני ממליץ בחום רב עד מאוד על סדרה שנקראת Once Upon A Time. הסדרה כרגע בעונה השנייה שלה והיא בערך מה שהיא נשמעת- סדרה על הדמויות מהאגדות (שלגייה, עמי ותמי וכו'). יותר מזה אני לא אגיד ואשמור לכם לגלות בעצמכם, אבל אני כן אגיד מספר דברים נוספים: 1. הסדרה מלאה טוויסטים. העלילה הולכת ומסתבכת כמו בכל דבר טוב. 2. אני לא אדם של סדרות, אבל אפילו אני רואה אותה. 3. הסדרה עשויה טוב בניגוד לדברים אחרים שהחליטו לעשות אותם בצורה מעאפנה (AKA מלחמת האופל הראשון). אני מאחל לכם צפייה נעימה:)

in the game of thrones you attack Naor, or you die!

Cards Against Humanity.

אין שום דרך בעולם לתאר את המשחק הנוראי והגאוני הזה. פשוט חובה לכל מי שיש לו הומור שחור. אני יודע שלי אף-פעם אין יותר מדי ממנו.

http://cardsagainsthumanity.com/

"Guards! It seems that Syl forgot how to use the door! Please show her how, before i forget myself."

(Sheogorath, prince of madness)

משחקי הכס ? חחח

אני אמליץ ברשותכם על שלושת סרטי XMAN (נוסטלגיה...), חזרתי עליהם בזמן האחרון וגם במבט מההווה הם סרטים נהדרים, קצת צפויים, קצת ילדותיים - אבל ממש טובים.

"אין לנו ברירה, זה עניין של כבוד"

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

משחקי הכס ? חחח

אני אמליץ ברשותכם על שלושת סרטי XMAN (נוסטלגיה...), חזרתי עליהם בזמן האחרון וגם במבט מההווה הם סרטים נהדרים, קצת צפויים, קצת ילדותיים - אבל ממש טובים.

היי! אל תשכח את X מן ההתחלה! סרט מעולה מכל הבחינות.

בעצם כל מה שקשור לX מעולה ומגניב :).. כולל הסדרה המצויירת ששודרה בערוץ 1.

מוריין, שומרת הרשומות במגדל הלבן, משברת העולמות, המרשעת הקהילתית.
הצטרפו לפורום מדע-בדיוני ופנטזיה

הומר,עליך להקשיב ללב שלך, ולא לקולות שבתוך הראש שלך! 
מה שלא הורג אותך-עושה אותך מוזר יותר.. emo_26.png
סרטים לא הופכים אנשים לפסיכופטים, אלא הופכים אותם ליותר יצירתיים.

מנהל הפורום
250+

שכחתי :) אבל דווקא וולברין (XMAN המקור) לא משו...

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

אני ממליצה את הסרט ״מלחמת האופל״ למי שלא מכיר זה סרט אקשן ואימה (למרות שאני לא חושבת שהוא אימה ככה כתוב...) הסרט מתרחש בעולם שבו ערפדים ואנשי זאב הנלחמים ביניהם כשקיומם אינו ידוע על ידי בני אדם, סלין (קייט בקינסל)- הדמות הראשית ערפדית שצדה אנשי זאב, היא מנסה להבין למה האנשי זאב מראים התעניינות בבן אנוש ו....זה סרט אקשן טוב ואני מאד נהנתי מהסרט וגם מהשני והשלישי השלישי היה החי טוב...

“Laugh whenever you can. Keeps you from killing yourself when things are bad. That and vodka.”  - jim butcher , dresden files

כל סרט של כריסטופר נולאן...

הוא פשוט גאון!

(השגתי את ממנטו עכשיו ואני מחכה לטרוף אותו...)

חוץ מזה, בי קשר, אני ממליץ על סדרת הטלוויזיה "המפץ הגדול" (the big bang) סדרה קורעת על חבורת גיקים גאונים...

שד הספאם-אדום זה קול emo_25.png

אגה לבנהאבל מתי הייתי הגיוני?האנשים ההגיוניים היחידים שפגשתי היו כל כך משעממים עד שיכולת להירדם רק מהתבוננות בהם

The best way to a man's heart is to saw his breast plate open

Remember-everyone seems normal until you get to know them

מיסטבורן...." ! geology isn't even a real science   " ....
הסרטים של collegehumor לא רק על משחקי הכס, עונות אחת ושתיים,ולא רק למה גיבורי RPG הם חמורים...
http://www.youtube.com/watch?v=8U0POLfr46A

שלג! אל תהיה ממזר, חיי זקנו של מרלין! אתה לא יכול להינות מכל העולמות תמיד!!! 

אני ממליץ על Arrow, סדרה מעולה.

"...Fate is the word COWARDS use,

to describe the things they're too WEAK to change..."

(Professor Charles Francis Xavier)

מצטרף להמלצה על ARROW. הסדרה מראה פוטנציאל מעולה. 

"פחד חותך עמוק מחרבות"

"עד שלא יהיה עוד צל, עד שלא יהיו עוד מים, אל תוך האופל בשיניים חשופות,

צורחים בהתרסה עם הנשימה האחרונה, לירוק בעיניו של מסמא-עין ביום האחרון"

לכל אלה שאוהבים לכתוב פנטזיה או שמעניין אותם הליכי הכתיבה ...פאטריק רותפוס התחיל תוכנית שמשדרים פעם בחודש שהוא מדבר בגוגל לייב עם עוד 3 סופרי פנטזיה והם מדברים על נושא מסוים ודנים בו אני עצמי לא כותבת אבל אני מאד נהנתי מזה יצא 3 פרקים עד כה והוידיו שהדבקתי פה זה הפרק השלישי שבה הוא מדבר עם ברנדון סנדרסון וטרי ברוקס

http://www.youtube.com/watch?v=aDuVVmEeH6k

“Laugh whenever you can. Keeps you from killing yourself when things are bad. That and vodka.”  - jim butcher , dresden files

http://www.writeaboutdragons.com/home/brandon_w20

זה הרצאות שברנדון סנדרסון מסר באונברסיטה שבה הוא מלמד איך ליהיות סופר פנטזיה הם מאד מעניינים (חוץ מהאלה שעמדברים על הותאת ספריםת עריכה וכד')

מצטערת אבל זה באנגלית.....

מגניב, את יודעת איפה אפשר למצוא את הפרקים הראשון והשני של רותפוס?

"פחד חותך עמוק מחרבות"

"עד שלא יהיה עוד צל, עד שלא יהיו עוד מים, אל תוך האופל בשיניים חשופות,

צורחים בהתרסה עם הנשימה האחרונה, לירוק בעיניו של מסמא-עין ביום האחרון"

יוטוב

אם כבר ראיתי X-MAN אז המשכתי לכל הסרטים האחרונים של marvel - כל עניין הנוקמים.

אז חוץ מהסרט של HULK הסרטים עצמם ממש ממש טובים, כמובן שהנוקמים הוא אחד הסרטים היותר טובים בשנים האחרונות.

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר