חוויות מאייקון!

אז לחלק היה עמוס יותר ולחלק פחות, אבל אין ספק שאייקון זו החוויה האולטימטיבית לכל גיק מתחיל, ממוצע או כבד.

אז ספרו חוויות!
ובעיקר, רכש מלאי.

אני הייתי קצת בערב ביום ראשון, רק כדי לעשות סיבוב ענק כדי לגלות שחסמו שוב פעם את הכניסה והעבירה אותה למקום אחר (כל שנה משנים, בחיי).

ביום שני הגעתי עם חברה ועוד לפני שהספקתי להגיד שלום לאנשים כבר רצתי להרצאה.
היה פאנל של "כשל לוגי" שהיה מאוד מצחיק.. בעיקר המנחה. זה היה כמו שעשועון כזה עם 3 אנשים ששאלו אותם שאלות וציטוטים והם היו צריכים להגיד מה הכשל לוגי שקיים בציטוט... וכמובן שהיה אפשרות לגלגלי הצלה ביניהם עזרה מהקהל, שנתנו לו לצעוק מה שרוצים.

אח"כ הלכתי להגיד שלום לאנשים כמו שצריך, פגשתי את צ'יף אחרי מיליון שנה שלא פגשתי אותו רק כדי לגלות שהשיער שלו התארך יותר, שהוא עובר אותי בעוד כמה סנטימטרים ושצץ לו זקן.

הלכנו ללמעלה לשחק במשחקי הכס באדיבות נאור, שכבר נהיה צרוד אחרי שעה של הסברים - רק כדי לעבור מקום כי אנחנו הפרענו שם.
וכמובן שאני קיבלתי בתחילת המשחק את כס הברזל, ולא אני לא מרשעת למרות שהרוב הצביעו בעד.
[ונאור - מוריין מחוץ לתחום במשחק ריפוי / פגיעה]

עוד אנשים, קצת אוכל בעזריאלי, חזרה לכנס - הסתובבות ומשחק מנצ'קין מוזר עם אנשים חדשים-ישנים.
כולל הפתעה של לפגוש מישהו ישן מאוד עוד מעידן MSN. (ועוד יותר מוזר שבאמת זכרתי את השם).

לבסוף ריצה שלי ושל נצר כדי להספיק לרכבת [מצטערים שלא יכולנו להיפרד מאנשים כמו שצריך] שם הספקנו לפתח שיחה שאפילו גרמה למישהו לידנו להתעניין ולשאול שאלות :)

וזהו עד כאן פחות או יותר.

כמובן שאתם אנשים מדהימים (טוב רובכם...) והיה לי כיף לפגוש אתכם בדיוק לפני תחילת הלימודים. (מה שאומר פחות זמן פנוי).

אייל ואבי - חבל שלא יצא לי לפגוש אותכם.
ג'וזה - נורא רציתי להגיע להרצאה אבל לא נשארו כרטיסים... שפעם הבאה ידאגו לשריין לך את האודיטוריום!
פיגלי וג'ורג'ט - לא יכולתי להגיע להרצאה אבל שמעתי שהיא הייתה מצויינת ומשעשעת.
שקד -תודה שקנית לי כרטיס בחירוף נפש והתאבדות על הקופות.
נעם - יישר כח על איסוף האנשים בעזריאלי.

כל השאר - נו טוב, אתם awesome!

אה ויצאתי קצת בנזק - נפלתי וקניתי את המשחק של משחקי הכס בגרסה העברית. 

עכשיו תורכם.

מוריין, שומרת הרשומות במגדל הלבן, משברת העולמות, המרשעת הקהילתית.
הצטרפו לפורום מדע-בדיוני ופנטזיה

הומר,עליך להקשיב ללב שלך, ולא לקולות שבתוך הראש שלך! 
מה שלא הורג אותך-עושה אותך מוזר יותר.. emo_26.png
סרטים לא הופכים אנשים לפסיכופטים, אלא הופכים אותם ליותר יצירתיים.

מנהל הפורום
250+

טוב... אחרי שהתווכחתי במליון שירשורים ובמלא מקומות עם דום, ועם צור.. היה נחמד לראות אותם פנים מול פנים...
שלג! קיוויתי שתגיע בכל זאת !

לגבי המשחק קופסא של שאוש"ק, אני בטוח שהוא שווה את ההשקעה והזמן אחרי שמשחקים בו פעם או פעמיים,אבל ההסבר היה ארוך ובחצי מההסבר כבר שכחתי מה נאמר בהתחלתו,ולא בגלל שההסבר לא היה טוב, חס וחלילה, פשוט כי הוא מסובך. נאור, עתודה על הנסיון!

בכל מקרה היה נחמד.

נ.ב.- לכל מי שאמר שהספר הרביעי בטרילגיית הירושה של כריסטופר פאוליני לא שווה את הקריאה, טוב, הסוף היה טיפה צפוי, אבל עדיין היה שווה לקרוא! 

שלג! אל תהיה ממזר, חיי זקנו של מרלין! אתה לא יכול להינות מכל העולמות תמיד!!! 

בסוף מצאתי זמן לכתוב...

אז הנה זה בא.....

לאחר ליל סבל בו (נצר) ישן אצלי יצאנו שנינו, עמוסים באוכל ובלבנו תקווה עמוקה למצוא סוכה באייקון לכיוון הרכבת.

אני (ונצר) יצאנו 8 דקות מוקדם המתפילה אבל זה לא עזר. מכונית אחרי מכונית חלפה על פנינו והזמן הולך ודוחק...

בסופו של דבר עצרה לנו מכונית ועלינו לרכבת בזמן.

הגענו לעזריאלי בסיבות 9:40 וחיפשנו מקום שצופה על המעליות, לא היה כזה. לא נורא.

בסביבות 10:00 (בזמן, איזו טעות..) נעמדנו ליד המעליות וחכינו, לארח ששיטת הבהייה באנשים לא עבדה החלטתי על רעיון גאוני. שלפתי ספר (אלים אמריקאים של ניל גיימן) וקראתי ממנו בקול (הסיפור על אנאנסי וביצי הנמר..) , כדי שהקבוצה החשודה שנעמדה לידנו תשים אלינו לב. הרעיון הגאוני שלי עבד ובחורה (חשודה למראה) ניגשה אלינו "אתם..." "כן!" "אתם מהקהילת מד"ב ופנטזיה?" "כן!" זו הייתה נועם ויחד עם יניב, יואל, ולנור (שאין לנקוב בשמה...) חיכינו לבת אל. וחיכינו. וחיכינו. בסוף נעם התקשרה לבת אל ולפי הרעש שהיה בטלפון החליטה שהיא דפקה לנו ברז והיא כבר באייקון. יאי.

התחלנו לצעוד לכיוון אייקון ובדרך פגשנו את ברק וצור והיהי מצחיק.

התחלנו לצעוד לכיוון אייקון- או במילים אחרות, להיאבד לכיוון אייקון תוך כדי דיון משעשע ותלנות בסגנון "אם בת אל הייתה באה הגדר הזאת לא הייתה פה" ו"אם בת אל הייתה באה יובל היה מצליח להחליק על הדשא".

אחרי וויכוחים ארוכים עברנו לצד של הצל-לכאורה (לא היה שם צל) חתכנו את\דרך הדשא, דירבנו על הרגליים\גרביים\מחסור בסנדלים של ברק ובקיצור נהנינו.

הגענו לאייקון (אחרי שהגאונים שקלו ברצינות לטפס על שער בדרך במקום ללכת מסביב ואפילו לחתוך דרך האייקון של הרעים) והתפזרנו. כולם הלכו למשמורת הדברים ואני (ונצר) התחלנו להסתובב באיזור. הייתי אישית די המום מהכל, הגיקים, התחפשות, הקהל הענק שנדחס לתוך הבניין הבינוני.

נכנסתי להרצאה מעניינת ומשעממת בו זמנית ואחרי שיצאתי הרגשתי אבוד לגמרי. למזלי מצאתי את עומר והחלטתי להתעלק עליו. זה עבד. הלכתי אחריו, פגשתי אנשים, השתתפתי בקרבות האדירים על המטה פיות\חץ שבור ובקיצור היה נחמד. אין שום דבר רע בלהיות נגרר (אבל להיות נגרר של נגרר זה ממש גרוע)

אח"כ הלכתי לקנות שתייה (עם נצר) ופגשתי את סילבר. הוא אמר לנו להיפגש איתו למעלה עוד מעט. עוד מעט עלינו למעלה וראינו אותו מדבר עם החבר האינקוויזיטור שלו. אז חיכינו קצת.

חיכינו קצת ואז חזרנו למעלה וראינו את סילבר יושב עם עם קבוצה של אנשים מוזרים. השגתי את תשוב\מת ליבו (הקריאה 'סילבר' עבדה לא רע..) ובמחזוות פנים ותנועות ידיים גסות (הוא לא הבין את אלו של האלפים האפלים, עלמות החנית או בני דרזניה) שאלתי אותו "מה לעזאזל אני עושה כאן?" התשובה שלו לא עזרה יותר מדי "אין לי מושג. לך." בשלב הזה הבחור שישב והסביר לכולם משהו רצה לסלק אותנו. אבל אז באה בת אל –יבורך שמה. והצילה את העניינים. ככה פגשנו את נאור, את צ'יף ועוד כמה ששיחקו במשחקי הכס (מה שהיה מאוד מגניב).

לאחר שגירשו אותנו פעמיים הם הלכו לאכול ולנו לא נשאר יותר מדי מה לעשות.

העברנו את הזמן (אני לא כ"כ זוכר איך) אבל אח"כ נועם ונצר הלכו מכות, פגשנו את נתנאל והיה נחמד.

הלכנו להצגת אימפרוביזציה (אילתור נצר, אילתור) שהייתה קורעת ביותר ונפגשנו עם כולם שוב.

לאחר דיון היסטורי קצר (שכלל בעיקר אותי את בת אל את גיא ואת נתנאל (ואת נצר)) התיישבנו ברחבה והסתכלנו באנשים מרביצים אחד לשני.

בשלב מסוים לנור החליטה לקחת את העניינים לידיים, תפשה חרב והתחילה להרביץ לנצר. ואז בלי חרב ואז שוב עם חרב עד שבא איזה ילד וקרע לשניהם את הצורה.

אחרי זה היה רב קרב נחמד בו פשוטי העם (לנור, נצר ועוד כמה) שעשעו את העצלנים...כלומר את הנעלים מהם... אני לא השתתפתי מסיבות דתיות..וגם כי אני עצלן.

בכל מקרה, אחרי זה כמה אנשים התחילו לרקוד גאנגמן סטייל, מה שהיה מאוד משעשע, חבל שבת אל לא הצטרפה אליהם בסוף....

אחרי זה נתנאל עשה קנוניה נגדי (כנראה בגלל שרציתי שיצטלם [במדים] כשהוא מרביץ לי) וגרם לכולם לרצות לנטוש אותי. יאי.

שיחקנו קצת במשחק הזה שנשמה כמו נונצ'אקו והיה נחמד. גיא ניצח. חבל.

למזלי הטרמפ שלי החליט לקחת את הזמן, אז ליוויתי את כולם חלק מהדרך לעזריאלי. ואז רצתי (?) עם נתנאל ולנור לתחנה של נתנאל ואז אני ולנור ליווינו את נתנאל לעזריאלי אחרי שהוא פיספס את האוטובוס. מי אמר שאני נוקם ונוטר?

אחרי זה חזרתי עם לנור בקצב הseven and eight  לכיוון אייקון, הפרחתי את השטויות בנוגע לאגו הגברי (אבל לא בנוגע לזה של לנור) בכך שביקשתי עזרה שנייה לפני שלנור גרמה לנו להיאבד.

וחזרתי הביתה שמן שמח וטוב לב!

יאי!

שד הספאם-אדום זה קול emo_25.png

אגה לבנהאבל מתי הייתי הגיוני?האנשים ההגיוניים היחידים שפגשתי היו כל כך משעממים עד שיכולת להירדם רק מהתבוננות בהם

The best way to a man's heart is to saw his breast plate open

Remember-everyone seems normal until you get to know them

טוב... אני רק אתן כמה הערות לסיפור של משה

1. אני לא הייתי המום, היה כיף

2. אני יצאתי מההרצאה - מראש משה גרר אותי אליה...

3. עומרהספיק קצת לחפור לנו בשכל (ועשה לי תחזית לעתיד)

4. אנחנו לא הלכנו מכות ! לכל היותר כמה חבטות חיבה (אבל אז זה מגע של חיבה - אז זה קצת בעייתי)

5. חחח מי גרר אותך להצגה הזאת ?! אני !

6. סליחה ? מה זאת אומרת 'תפסה חרב והתחילה להרביץ לנצר' ? מתוך הפעמיים שהיא הצליחה לפגוע ברגל פעם אחת היא אפילו לא נחתכה עד הסוף (לעומתי שהורדתי לה את הראש לפחות חמש פעמים)

משם אני ובת אל ברחנו לרכבת (כל אלה שבאו ללוות אותנו חוץ מנתנאל קצת זחלו) - אחרי הרבה לחץ ואוטובוס אחרון הגעתי הביתה...

מסקנה: היה כיף, מתי הפעם הבאה ?

"אין לנו ברירה, זה עניין של כבוד"

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

1. לא אמרתי שהיית המום

2.כן, זה נכון, נצר הוא אידיוט חסר השכלה :)

3. שזה היה נחמד

4. צודק. לא הלכתם מכות. היא הביצה לך ואתה ניסית להחזיר

5. לא נכון, אלו היו מוכרות הכרטיסים

6. בלהלבלהלבלהל

פשוט תודה שהיא והילד הקטן הרבציו ללך!

שד הספאם-אדום זה קול emo_25.png

אגה לבנהאבל מתי הייתי הגיוני?האנשים ההגיוניים היחידים שפגשתי היו כל כך משעממים עד שיכולת להירדם רק מהתבוננות בהם

The best way to a man's heart is to saw his breast plate open

Remember-everyone seems normal until you get to know them

הילד הקטן כן..... אבל היא ? מה פתאום ??

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

נראה שהיה ממש כיף השנה. הממ עכשיו אני אכול קנאה...נו שוין, נתגבר.

פעם ראשונה באייקון זה משהו מיוחד :)

"פחד חותך עמוק מחרבות"

"עד שלא יהיה עוד צל, עד שלא יהיו עוד מים, אל תוך האופל בשיניים חשופות,

צורחים בהתרסה עם הנשימה האחרונה, לירוק בעיניו של מסמא-עין ביום האחרון"

כן, אין ספק...

מצד שני, אם הפעם זאת הייתה פעם ממוצעת, אני כבר ממש מחכה לפעם הבאה - אולי יהיה טוב יותר...

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

הצטלמתי עם בחורה חשופת חזה !!!

ניצחתי במנצ'קין בזכות בת אל.

ונכנסתי להרצאה בחינם!!

היה שווה ביותר

שלא כמנהגי בימים עברו, אין לי כוח לחפירה רצינית, אז יש לי רק דבר אחד לכתוב:

נעם: "ראיתי את כל הסרטים של פוקימון, עד זה עם מיו ומיוטו"

ברק: "נעם, זה הסרט הראשון..."

רגע שיזכר לדורות

"אני הוא פלגולס אל הבמבוק ושיבולת השועל. הוי לטועים בו דמותי."

מתוך- טרוכיאון והימנה, מערכה III

אוקיי. חווית אייקון שלי בנקודות: הגעתי ביום השני. אנשים. חום. אנשים. חום. אנשים. חום. הגעתי למקום שבו יניב התנדב. אנשים. חום. אופטיקאי הוא אדם אמיתי ולא סיילון. שוק. הלם. ת-ד-ה-מ-ה. חום. משחקי הכס. להסביר בחמש דקות. בלתי אפשרי, נמשך חצי שעה. בלתי אפשרי, נמשך שעה. עוד אנשים. מבין שאנשים זה נצר ומשה. גיליתי של MISTBORN קוראים משה. חום!. מתחילים לשחק. בלתי אפשרי, עוברים החוצה. חום. חום. חום. מקבל את מארטל. אושר. מפסיקים את המשחק באמצע. בעסה. מסתובבים. דוכנים. אנשים. (מה הולך לבוא עכשיו? אתם במתח...) חום. הולכים הביתה מוקדם כדי לישון ולשחק עו. יניב עוצר ליד דוכן המשחקים. אני מבין שאני רוצה את כל הדוכן. המשחק שחפשתי חצי שנה שם. בהנחה. הוא זול. קניתי! אושר. הולך הביתה מאושר.

מגיע ביום שלישי. משחקי הכס. קיבלתי את סטארק. בעסה. כבשתי חצי ממלכה לפני שהייתי חייב ללכת עם ידידה שלי. גליתי ציירת מדהימה שפתחה דוכן. קניתי ציור מדהים שלה. אושר. הלכתי לעבודה. קיבלנו משלוח חדש של ספרים. אושר! עותקי קריאה וביזבוז כסף אחרון. אושר. מגיע הביתה. רואה את השלל. אושר. כותב הודעה. נרדם על המלקדתשןעםשריעשריעשוידעירשידועששששששששששששששששששששששששששולללללללללללללללללל.

מתעורר.

רושם שלל והולך לישון:

משחקי לוח וקלפים:

-ELDER SING

-APPLE TO APPLES: JEWISH EDITION

ספרים:

-מקום לעוף בו.

-נער, דרקון.

-עיר של זכוכית

-עידן הגיבורים

-משחבות נסתרות.

-שקרן, שחמטאי ומטבע זהב (ספר חידות מהעבודה)

-קוקולוגיה (ספר פילוסופיה מהעבודה)

פיצ'יפקס:

-סימניה מצופה זהב של לאניסטר.

-ציור מדהים לחדר.

-מלא קומיקסים לבניית הכיסא שלי.

-עייפות יתר.

לילה טוב.

"...Fate is the word COWARDS use,

to describe the things they're too WEAK to change..."

(Professor Charles Francis Xavier)

אהה...חוויתי מהאייקון.....בתמונות

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151429514973942.572197.527693941&type=1

למה אתם חושבים שלדפוק את הראש בקיר זה לא עוזר אם לא ניסיתם?

דמיינו את התמונה הזאת כחלק מהחתימה :P

סטאורבאק... לו הייתי יודע שאתה חושב שאני סיילון, הייתי מוכיח לך את הכשל הלוגי בהנחה הזו לפני הרבה מאוד זמן:
שום סיילון לא היה מתווכח מול יצור כל כך הרבה זמן.
לפיכח, או שהיצור הוא גם סיילון, או ששנינו אנושיים. 

לנור... אודה אם אשאר לא מתוייג שם. 

שלג! אל תהיה ממזר, חיי זקנו של מרלין! אתה לא יכול להינות מכל העולמות תמיד!!! 

היה נחמד לפגוש את מי שלא ראיתי מלא שנים ואת מי שלא הכרתי בכלל. היה אייקון מעולה! רציתי לשחק במשחקי הכס, לעזאזל, לא יצא לי..

רגע, מי אתה ?

בכל זאת יצאו אחלה תמונות emo_01.png

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר