גם אתם ראיתם את זה, או שזה רק אני?

מי שלא הבין מהכותרת (שלא כל כך ברורה) אני מדבר על אימה. כן, סרטי/משחקי/ספרי/אנשי אימה. כל הסרטים שלא רוצים לראות כשחשוך ושקט בחוץ (חוץ מביום שישי ה-13) או המשחקים שאסור לשחק לבד בבית בלילה. למה? אז קודם כל, האם יש משהו שהפחיד אותכם? יש משחק/סרט שאתם רוצים להמליץ עליהם? למה כולם חוזרים על המוטיבים הרגילים כל הזמן והאם אפשר לעשות את זה טוב יותר?

זה המקום לכל מה שמוזר/ מפחיד. אמיתי או סתם לא. יאללה אני רוצה לשמוע!

in the game of thrones you attack Naor, or you die!

אני מתעב סרטי אימה. כולם כאחד פשוט סרטים גרועים עם יותר מדי כסף מושקע בעריכה ותסריט שכמעט ולא קיים.

לעומת זאת אני מאוד מעריך משחקי אימה (אני לא משחק בהם, אני רוצה לחיות!). אני רואה המון כאלה ביוטיוב וזה נורא נחמד לראות אנשים משתינים במכנסיים במקומי.

יש לי המון משחקי אימה שאני יכול להמליץ עליהם: Amnesia, Penumbra, Afraid Of Monsters, Cry Of Fear וכ'ו וכ'ו.

"Guards! It seems that Syl forgot how to use the door! Please show her how, before i forget myself."

(Sheogorath, prince of madness)

לא מתקרב לאימה. לא משחקים לא ספרים ולא סרטים...זה מפחיד אותי יותר מדי P:

"פחד חותך עמוק מחרבות"

"עד שלא יהיה עוד צל, עד שלא יהיו עוד מים, אל תוך האופל בשיניים חשופות,

צורחים בהתרסה עם הנשימה האחרונה, לירוק בעיניו של מסמא-עין ביום האחרון"

האמת שאני מאוכזב. הייתי מצפה מכם לקצת יותר:P מסכים עם זה שסרטי אימה הם ז'אנר שאפשר להשוות רק לעצמו, אחרת לא הוא לא היה עובר את אחוז החסימה. אבל עדיין יש בזה משהו שמושך הרבה אנשים. אולי זה הרצון לפחד. איתי, המשחקים האלה, הם ישנים?  שווים קנייה? לא צריכים קנייה כי אפשר להוריד אותם?

חחחחח אני לא מתקרב לסרטי אימה.... ספרי אימה זה לא מפחיד - ובגלל שזה לא מפחיד זה די משעמם, משחקי אימה... טוב הם פשוט משחקים בעולם אפל.... למרות שת'כלס גם את זה אני לא אוהב...

"אין לנו ברירה, זה עניין של כבוד"

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

שטויות מטומטמות ורדודות

גם אם אתה נהנ שמקפיצים  אותך (למה? מה כיף בזה?) הסרטים האלו לא מצליחים לעשות את זה ב90 אחוז מהזמן....

בערך באותה הרמה של הסרטים שנצר רואה :P

שד הספאם-אדום זה קול emo_25.png

אגה לבנהאבל מתי הייתי הגיוני?האנשים ההגיוניים היחידים שפגשתי היו כל כך משעממים עד שיכולת להירדם רק מהתבוננות בהם

The best way to a man's heart is to saw his breast plate open

Remember-everyone seems normal until you get to know them

סליחה ? אפילו אתה מסכים שסרטי 'כושים צועקים' (שאגב זה לא כל הסרטים שאני רואה) לא דומים לאימה...

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

מסיבה לא ברורה אני לא מסוגלת להחסף לכל חומר שקשור לרוחות רפאים\על טיבעי מהצד האפל.

פעם אחרונה שראיתי משהו על רוחות היה פרק ב "על טבעי" על בלאדי מרי. אחרי זה חודשים חשבתי שכשארים את הראש להסתכל במראה אחרי ששתפתי פנים אראה מאחורי דמות מפחידה. כנ"ל ספרים :S

למרות שאין לי בעיות עם רוצחים סדרתיים\מפלצת מפחידות לא יצא לי לראות סרטים מהז'אנר כבר המון שנים.

מה מי לא אוהב כשמקפיצים אותו? :O הכי כיף להבהיל אנשים, לערוב להם בחדר חשוך ולקפוץ עליהם עם מסכה מפחידה.

למה אתם חושבים שלדפוק את הראש בקיר זה לא עוזר אם לא ניסיתם?

דמיינו את התמונה הזאת כחלק מהחתימה :P

יש את קיוב, לא יודע אם הוא מוגדר אימה, אבל שווה צפייה. גם ההמשך שלו לדעתי. 

שלג! אל תהיה ממזר, חיי זקנו של מרלין! אתה לא יכול להינות מכל העולמות תמיד!!! 

כושים מקללים, אני מבקש.

אבל זה רדוד באותה המידה

שד הספאם-אדום זה קול emo_25.png

אגה לבנהאבל מתי הייתי הגיוני?האנשים ההגיוניים היחידים שפגשתי היו כל כך משעממים עד שיכולת להירדם רק מהתבוננות בהם

The best way to a man's heart is to saw his breast plate open

Remember-everyone seems normal until you get to know them

סליחה באמת...

רדוד בצורה אחרת....

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

טוב, אתם פשוט מאכזבים... קודם כל, אז הסרטים לא מפחידים. נכון כי הם כנראה לא עושים את זה מספיק טוב... אבל אני חושב שכולם בערך מתעלמים משאר השאלות ששאלתי. סרטי כושים צועקים לא הייתי רואה גם אם היו משלמים לי (לפי איך שזה נשמע). נצר, משחקים בעולם אפל זה הכי, אחי. איזה משחק טוב לא נמצא בעולם אפל? יש שני משחקים שאני יודע שאסור לשחק אם אתה עומד ללכת לישון. הראשון הוא FEAR (ר"ת) והוא אחלה משחק לא לבעלי לב חלש. השני הוא משחק חינמי שנקרא Slender ואותו אשכרה שיחקתי (בראשון לא שיחקתי אבל הצלחתי לצפות ויש לי חברים שמשחקים) ולא הצלחתי לישון הרבה אחרי זה.

אגב, יש שלושה מוטיבים שחוזרים על עצמם יותר מידי בעשור האחרון. הראשון הוא שהכוח העל טבעי הוא ילדה קטנה. לא נמאס לאנשים מזה? השני הוא מים. מי שראה את 'הצלצול', 'הטינה' ו'מים אפלים' (ושות') יכול להבין על מה אני מדבר. השלישי הוא הרבה יותר כללי והוא הקטע עם מראות. בסרט אימה סביר להניח שבמראה הגיבור יראה את הדבר המפחיד עומד מאחוריו ואז יסתכל אחורה ולא יהיה שם כלום. זה היה אחלה ב-10 הפעמים הראשונות, אבל אני חושב שאפשר לעבור הלאה.

לסיכום, כמו שאמרתי: אתם פשוט מאכזבים:)

המשחקים הכי טובים הם משחקי אסטרטגיה. נקודה.

זה כי התחום לא מתפתח, והאמת היא שאלו הדברים המפחידים - למרות שהקטע של ילדה קטנה הוא בגלל התמימות לכאורה (כל מי שיש לו אחות קטנה יודע שזה לא כך), על בסיס אותו דבר יש הרבה סרטים של תינוקות מרושעים, נזירים וכאלו

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

למרות שהקטע של ילדה קטנה הוא בגלל התמימות לכאורה (כל מי שיש לו אחות קטנה יודע שזה לא כך)

נכון בהחלט XD

"פחד חותך עמוק מחרבות"

"עד שלא יהיה עוד צל, עד שלא יהיו עוד מים, אל תוך האופל בשיניים חשופות,

צורחים בהתרסה עם הנשימה האחרונה, לירוק בעיניו של מסמא-עין ביום האחרון"

משחקי אסטרטגיה הם אמנם אחלה שם דבר, אבל הם לא תמיד המשחקים הכי טובים... יש הרבה RPG שלוקחים בהליכה כמה מהמשחקים הטובים באסטרטגיה. אני מסכים שהסרטים לא כל כך מפחידים, אבל משחקים כמו Silent hill הם קלאסיקות בדיוק כמו age of empire ושות'

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר