משחקי הכס: משחק הלוח

אני שמח להודיע ( או מזועזע, עדיין לא החלטתי) שמחקי הכס, משחק הלוח, עובר בימים אלו גיור לעברית כדין וכהלכה.

המשחק בעברית יהיה על בסיס המהדורה השניה של המשחק בעברית ויכלול את החוקים המלאים בעברית ואת 2 ההרחבות של משחק הבסיס.

הצפי עדיין לא ידוע, אבל החלה מכירה מוקדמת בפריק.

ואפשר גם לראות את הכריכה (המזעזעת לדעתי)

http://www.freak.org.il/Product.asp?Pid=0908201201&Cat2Cat1ID=15&Cat2ID=207

"...Fate is the word COWARDS use,

to describe the things they're too WEAK to change..."

(Professor Charles Francis Xavier)

האמת שתמיד רציתי לראות אותו, אף פעם לא יצא לי לשחק בו ותקציב אין הרבה....

איך המשחק עצמו ?

"אין לנו ברירה, זה עניין של כבוד"

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

המשחק אחלה! ביחוד אם יש לך 6 אנשים שישחקו בו. אם לא, תשיג:)

in the game of thrones you attack Naor, or you die!

אין לי ואין מאיפה..... השאלה הקשה אם המחיר הלא-כל-כך-נמוך יהיה שווה את זה

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

מישהו יכול להביא אותו לאייקון?

AKA

יצור

insert name here

רייבן

אין לי אותו. אפשר לשחק אותו גם בשלושה אנשים, אבל זה הרבה פחות טוב. בקשר להאם המשחק שווה: זה תלוי רק בך, אז תעשה את השיקולים שלך בנוגע להאם כדאי לך לקנות את המשחק

נייטשייד - אתה שוכח שבלי ההרחבות זה רק עד 4 אנשים (גרייג'וי, לניסטר, ברת'יאון וסטארק).

בהרחבות נוספים טיירל ומארטל.

מה גם שציפור קטנה לחשה לי שבאיקון זה יימחר ב200 שקל במחיר מיוחד לרגל ההוצאה אז כרגע אין כל כך טעם לקנות בפריק (אלא אם סתם בא לכם להוציא כסף).

אם זה אכן יהיה באייקון ב200 ש"ח זה שווה כול שקל! משחק אדיר!

אני אביא לאייקון כנראה את הגרסה האנגלית הטובה (מהדורה שניה עליה מתבסס המשחק בעברית) וסילבר: המשחק הוא כולל ההרחבות, מקביל למהדורה השניה באנגלית כך שהוא אכן 3-6 שחקנים. והמשחק לוח הכי אדיר שיש לי בנתיים (ויש להמון משחקי לוח חחחח). יעידו על כך חברי הפורום מואהאהאהאהאהאאה....

זה כולל את ההרחבות O.ם? אז יש מצב גם אני קונה :):):)
אפילו שבין זה לגילד וורס 2 לא יישאר לי כלום לאיקון.. ועוד צריך לקנות מג'יק :(:(:(

אני לא יודע נאור - לדעתי המשחק קופסא של באטלסטאר גלקטיקה (גם אם המערכת של איך לזוז על פני הלוח קצת מסורבלת) מתחרה בזה. אל תשכח את היותי הסיילון הכי טוב בהיסטוריה.

האמממ... סילבר בדיוק בגלל זה אני אמרתי שזה לשישה אנשים. גם פחות אפשר, אבל זה לא אותו הדבר. אגב, המשחק אכן מצוין (כמובן שתלוי גם בשחקנים). אי אפשר לנצח בלי באמת להראות שאתה יודע איך לשחק במשחקי הכס:)

אני אישית פחות אוהב אותו (אולי כי כל פעם שאני משחק נאור מזמבר אותי לחלוטין), אבל הוא באמת שווה 200 שקל. אגב, אם אי פעם תשחקו, אל תתמקמו ליד נאור, כי גם אתם סביר להניח תהנו מהתבוסה אותה נחלתי מספר פעמים

אני חייב לצאת הגנתי כאן. אני , כשאני משחק במשחקים, אני לא מוכיר טובות לאף אחד. ככה המשחק יותר מהנה. אני אותה דמות/בית שאני משחק ולא נאור הרגיל וזה... אמנם חבל, שלעיתים אנשים נרסים בדרך לניצחון אבל המטרה מקדשת את האמצעים. אני חושב בכללי שאסור לשחק במשחקים (ובמשחקי הכס במיוחד) עם רגשות חברות וזה, אם החלטתם לשחק - כל החברויות בצד. כמו שאמרה סרסיי המדהימה שלי ( כי אני לרוב לאניסטר או טיירל) "...when you play the game of thrones you win or you die..." אין כל דרך אחרת emo_25.png

אך.. לו רק היה לי עם מי לשחק...

לפעמים נידמה שאני לבד בכל האזור הזה..

אם כי דיי קשה למצוא עמיתים למשחק אם לא יוצאים מהבית וצופים בסרטים כל היום

למה אתם חושבים שלדפוק את הראש בקיר זה לא עוזר אם לא ניסיתם?

דמיינו את התמונה הזאת כחלק מהחתימה :P

אני חייב לצאת הגנתי כאן. אני , כשאני משחק במשחקים, אני לא מוכיר טובות לאף אחד. ככה המשחק יותר מהנה. אני אותה דמות/בית שאני משחק ולא נאור הרגיל וזה... אמנם חבל, שלעיתים אנשים נרסים בדרך לניצחון אבל המטרה מקדשת את האמצעים. אני חושב בכללי שאסור לשחק במשחקים (ובמשחקי הכס במיוחד) עם רגשות חברות וזה, אם החלטתם לשחק - כל החברויות בצד. כמו שאמרה סרסיי המדהימה שלי ( כי אני לרוב לאניסטר או טיירל) "...when you play the game of thrones you win or you die..." אין כל דרך אחרת emo_25.png

כל מילה בסלע. וזה למה כשיחקתי נגדך גרמתי לכל השא לתקוף אותך כשאני יושב מאחורה ואוגר כוחות. אה ואז פולש אליהח כשהם חלשים :)

כל מילה בסלע. וזה למה כשיחקתי נגדך גרמתי לכל השא לתקוף אותך כשאני יושב מאחורה ואוגר כוחות. אה ואז פולש אליהח כשהם חלשים :)

טוב..... מאתיים שקל ? אולי ננסה לחפור קצת...

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר