פינגווין? יש לי תחושה שזה משהו שאני אמור לזכור אבל אני לא זוכר ^^

כפי שהבטחתי לצייד, המשך תגובתי משירשור הסקיצות:
צייד, אין לי בעיה כפי שראית בשירשור הסקיצות עם דעתך שהסיכום שלי הוא לא אובייקטיבי, אבל לדעתי זה לא הוגן לטעון שהוא מגמתי. (בין אם וולקני או פלוטוני . וולקני זה הלבה שמגיעה לפני השטח, או סמוך אליה... שפכי בזלת למשל, דייקים, אפר וולקני, וטוף שנפלטים מהר געש. ) (פלוטוני זה גוף מגמתי שלא מגיע קרוב לפני השטח, אלא נשאר קבור בעומק הקרקע... קצת חפירות גיאולוגיות .)

מדוע לדעתי הסיכום אינו מגמתי ?

1.  הצעתי לשלג, שניהל איתי כמה ויכוחים בפלטטפורמות קודמות, שיעבור עליו, מלפני שידעתי באיזה רעיון הוא תומך סופית . "שלג... בתור זה שעקב וספר שיש 4 רעיונות, אתה מוזמן ללבדוק אם ההסברים שלי פה נאמנים למציאות, וברורים דיים ."
  2. "היה רעיון של ייצוג של גזעים שונים, שאיני זוכר מי העלה אותו, ועמו הסליחה והוא מוזמן לתקן או להסביר טוב יותר את הרעיון הזה. הרי יש גמדים, אלפים,  טרולים, דרקונים, רובוטים במלא סדרות או ספרים שונים." אם אני קורא למי שהעלה את הרעיון לסביר אותו, איך ההצגה שלי מגמתית ? קראתי לאדם שהעלה אותו שיסביר אותו בעצמו, כי יודע למה התכוון.
  3. "היה את הרעיון של 5 סמלים או גילדות, וה6 יהיה  QR  שהעלה פלגולס. לא הבנתי אותו עד הסוף... מעין חולצת חסויות, שהסמלים שיש בה זה נגיד פונדק הדוב המרקד וכאלו!? אם לא הבנתי את זה נכון, אנא הסבירו אותו שנוכל להצביע." גם כאן, זה פניה לפלגולס שהעלה אותו שיסביר אותו טוב יותר.
  4. לאחר שכתבתי את ארבעת הרעיונות, כתבתי בנפרד מה היתרונות ומה החסרונות של כל רעיון, מעבר לסיכום עצמו. כעת, כשערכתי את הודעתי בשירשור הסקיצות צייד, הבהרתי והוספתי שזה דעתי על הרעיונות.
  5. "שוב, מי שהעלה רעיון ומרגיש שלא הבנתי או שלא הסברתי אותו שוב, אנא שיכתוב ואתקן פה שנוכל להגיע להחלטה... לפני שנשגע את מי שמוכן לנסות לצייר!" אני פונה פעם נוספת לכל מי שמרגיש שהסיכום שלי לא עושה חסד עם רעיונו שיכתוב ואתקן את זה בהודעה עצמה,אז זה לא מתאים לעיקרון של כתיבה מגמתית, כי אני משאיר פתח להכנסת זווית ראיה אחרת צ'ייד, להצגה אחרת של המצב..
  6. לאור הדבר האחרון שכתבתי בהודעת המקורית,:"ד.א.- כל מי שרוצה להיכנס בי על סיגנון הכתיבה של הודעתי הזו, מוזמן אבל אנא לשירשור הספאם או בשירשור חדש, ולא בשירשור הזה.כל מי שרוצה להביע תמיכה או הסכמה או הבנה , או הזדהות לנוכח מה שכתבתי בהודעתי הזו, מוזמן גם כן בשירשור הספאם, או בשירשור חדש." , ההסבר  המלא והארוך שלי מדוע הסיכום איננו הודעה מגמתית,  הועלה לפה.

שלג! אל תהיה ממזר, חיי זקנו של מרלין! אתה לא יכול להינות מכל העולמות תמיד!!! 

זה נורא דפוק. אני קורא דברים שאם לא היה כתוב למעלה שהם ספויילרים הייתי מדלג הלאה. יש לי חולשה ללהרוס לעצמי ספרים אומשהו? XD
אני מסרב לקרוא את הספויילר הזה.
אני לא אקרא אותו.
לא.
לא הפעם.
*חורק שיניים*
אוף אוף אוף
תאחלו לי בהצלחה? XD

בהצלחה קרייזי!
אתה מוזמן להיכנס לקישור הבא... זה ספוילר עצום על הספר הבא של ג'ורג' מרטין!!!!!!
http://9gag.com/gag/aKz4o5b?ref=fb.s

לעזאזל, אני לא רואה את הקישור..

פיגווין- תמונת האווטאר לשעבר שלך שזיכתה אתך בכינוי מסוים..

שד הספאם-אדום זה קול emo_25.png

אגה לבנהאבל מתי הייתי הגיוני?האנשים ההגיוניים היחידים שפגשתי היו כל כך משעממים עד שיכולת להירדם רק מהתבוננות בהם

The best way to a man's heart is to saw his breast plate open

Remember-everyone seems normal until you get to know them

היה לי אווטר של פינגווין? *מבולבל*
טוב, אם אתה אומר.
הפעם לא התעצלתי והכנתי לעצמי אווטר על בסיס האווטר המקורי 3:
הכי כיף ^^

אני והאווטר שלי אפילו לובשים חולצות תואמות היום.

יאפ. מקסים האווטאר. תחליף אותו.

שד הספאם-אדום זה קול emo_25.png

אגה לבנהאבל מתי הייתי הגיוני?האנשים ההגיוניים היחידים שפגשתי היו כל כך משעממים עד שיכולת להירדם רק מהתבוננות בהם

The best way to a man's heart is to saw his breast plate open

Remember-everyone seems normal until you get to know them

למה?!
יש לו צווארון. צאוורון זה סקסי.
צווארונים ARE COOL.

אתה לא מעריך את כישרון העריכה בצייר המהמם שלי T__T
(אני ממש חייב להשיג פוטושופ אומשהו)

החלפתי. חה.
אני אשא'מן עכשיו.
אשא'מן ARE COOL TOO.
*עד שימאס לי XD*

קרייזי בקופסא... לפחות בשיער תשים כמה פסים עם מברשת דקה בגוון טיפה שונה... לאף אחד אין שיער שנראה אחיד בצבע בהכל...
ואת האף אפשר ליצור ע"י תחימת הצורה וגרדיינטשל שני גוונים  או אזורים כהים ובהירים בשוליו עם הSPONGE או DODGE...

אם הייתי מבין מילה ממה שאמרת על האף, בטו הייתי עושה את זה XD
לגבי השיער- נו, אחרי המתכונת בהיסטוריה או אם אני שוב אתייאש מללמוד היסטוריה ואחליט ללמוד פוטושופ במקום. (או ללמוד לתכנת [לא להתקיל אותי זה לא ממש תכנות וזה היה שבוע ולא יודע אם זה ג'אווה או ג'אווה סקריפט, קיי?] או ללמוד נוירולוגיה או פסיכולוגיה או סוציולוגיה או תורת המשחקים או רטוריקה או דמגוגיה או -משהו שקשור בדת כלשהי לפי מי שעיצבן אותי- או משפטים או...)

מקווה שזה שינויים מספיק עדינים אבל לטובה\ טעמך.

אע הבנתי.
לגבי האף אני אשאיר אותו ככה נראלי כי אחרת אני גם אצטרך לעשות פה נורמלי ואינלי כוח XD
אבל סנטר זה נחמד P: נראה לי שאני אאמץ את זה.
*אבל אני אערוך בעצמי כי זה פאקינג כיף אז מה אם זה יוצא עלוב? XD*

אע הבנתי.
לגבי האף אני אשאיר אותו ככה נראלי כי אחרת אני גם אצטרך לעשות פה נורמלי ואינלי כוח XD
אבל סנטר זה נחמד P: נראה לי שאני אאמץ את זה.
*אבל אני אערוך בעצמי כי זה פאקינג כיף אז מה אם זה יוצא עלוב? XD*

היי, גם אם תנסה ותחליט להשאיר ככה, לפחות מהנסיונות הללו תכיר טיפה טוב יותר עוד כלי או שניים, שאולי תנצל לדבר הבא שיראה טוב יותר... ומעבר לזה... אתה תמיד יכול לאמר מי שלא עושה לא טועה... נכון!?

עבור לעמוד
... , , , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר