האם אני יכול לבנות על זה שיהיה לי מה לקרוא בחול המועד???

אני מקווה....

אם הכל יילך טוב, ההפצה תתחיל לפני החג

מנהל הפורום
250+

גם אני התחלתי לקרוא את הסדרה ב-1998. היא סדרת הפנטזיה הטובה ביותר בנכתבה, לדעתי. כן, גם יותר משר הטבעות או הטרגדיה היוונית שנקראת "שיר של אש ושל קרח" שאנשים משום מה מאוד אוהבים.

אני לא אפרסם ספויילרים על הספר האחרון (שכמו רבים אחרים כאן קניתי בקנייה מוקדמת בסטימצקי ואני חושש להגיד כאן שאני כנראה הייתי הסיבה שהפסיקו למכור אותו מוקדם יותר בארץ... פרסמתי את העובדה שקניתי אותו בפורום מעריצים רשמי בחו"ל וההודעה הועברה להוצאה לאור, שכנראה מיד העבירה מסר להוריד את הספרים מהמדפים, כי ביום ראשון (קניתי ביום שישי) כבר אמרו שהמכירה הופסקה).

תהיתי אם יש בארץ קהילת מעריצים גדולה של הסדרה. אני שמח לראות שאני לא היחיד שקורא את זה.

יש מישהו מבין הקוראים שגם משחק מו"ד במקרה? אם כן - אני מת להתחיל חבורת משחק של מחזור כישור הזמן. מכשפי החוף הוציאו בזמנו משחק, שעל בסיסו תהיה החבורה (עם שינויים מסוימים לחוקי התיעול וכו', שלא הגיוניים כל כך) לפי הספרים. הייתי שמח לשה"ם לקבוצה כזו.

אם מישהו מעוניין במשחק, או בהצטרפות לקהילת מעריצים ענקית ומעולה בחו"ל, או סתם אוהב לדבר על הסדרה ואין לו עם מי, אתם מוזמנים ליצור איתי קשר: nimrod_yanai@hotmail.com.

בעיקרון הקהילה הזו מורכבת מכמה קהילות קודמות, אחת מהן של חובבי מכ"ה (וגם אני ביניהם) אבל הרוב נעלמו מכאן זה מכבר. ככה שיש קהילת מעריצים, אבל גדולה- היא לא.

על איזו קהילת מעריצים בחו"ל אתה מדבר? אולי נבדוק אותה...שים קישור :)

נ.ב. גם ששאו"ק מעולה. 'אנשים' (אני) אוהבים אותה מסיבה טובה.

"פחד חותך עמוק מחרבות"

"עד שלא יהיה עוד צל, עד שלא יהיו עוד מים, אל תוך האופל בשיניים חשופות,

צורחים בהתרסה עם הנשימה האחרונה, לירוק בעיניו של מסמא-עין ביום האחרון"

יצא לנו לראות היום סקיצה ראשונה של הכריכה, היא מדליקה- מקווה ששבוע הבא יהיה אפשר לפרסם אותה פה.

מנהל הפורום
250+

חשיפה ראשונה- כריכת כרך א, כרך ב יהיה עם גוון שונה

מנהל הפורום
250+

כריכה יפה אבל השחור לפי דעתי היה נראה יותר טוב מהכחול

כריכה יפה אבל השחור לפי דעתי היה נראה יותר טוב מהכחול

זו תמונה מקורית של הכריכה האלקטרונית-

http://2.bp.blogspot.com/_ZeyRZCPNvi8/TIO0wSGfQmI/AAAAAAAAB1A/yBEnw_YNY_M/s1600/WOT12_Storm_final_rev_150_C.jpg

כל מה שהיה אפשר זה לשחק עם הגוונים.

מנהל הפורום
250+

טוב אני רואה אבל עדיין הכחול הוא לא בהיר מדי זה נראה יותר מדי בוהק אם שואלים אותי אבל זה לא ממש משנה מה שמשנה בעיקר זה שסוף סוף תרגמתם את הספר, מחכה לו בקוצר רוח.

טוב אני רואה אבל עדיין הכחול הוא לא בהיר מדי זה נראה יותר מדי בוהק אם שואלים אותי אבל זה לא ממש משנה מה שמשנה בעיקר זה שסוף סוף תרגמתם את הספר, מחכה לו בקוצר רוח.

emo_04.png

מנהל הפורום
250+

כחול וצהוב, הם הצבעים ההפוכים או המשלימים, אין קונטרסט חזק מהם... אם תהיה כריכה כחולה מדי וכתב צהוב מדי, זה פשוט יקשה על הקוראים להסתכל על הכריכה לאורך זמן... ורק לשם ההוכחה:

כחול וצהוב, הם הצבעים ההפוכים או המשלימים, אין קונטרסט חזק מהם... אם תהיה\ כריכה כחולה מדי וכתב צהוב מדי, זה פשוט יקשה על הקוראים להסתכל על הכריכה לאורך זמן...

שלג! אל תהיה ממזר, חיי זקנו של מרלין! אתה לא יכול להינות מכל העולמות תמיד!!! 

סגנון שונה לגמרי ממה שהיה עד עכשיו, גם בציור וגם בכותרת, נחמד..

אני מסכי בנוגע לצבע, הכהה יותר יותר יפה לדעתי.

שד הספאם-אדום זה קול emo_25.png

אגה לבנהאבל מתי הייתי הגיוני?האנשים ההגיוניים היחידים שפגשתי היו כל כך משעממים עד שיכולת להירדם רק מהתבוננות בהם

The best way to a man's heart is to saw his breast plate open

Remember-everyone seems normal until you get to know them

טוב אנשים,

קיבלתי את הספר לאחר עריכה והגהה למעבר אחרון. במקביל הספר גם מתחיל תהליך עימוד כדי להאיץ את ההוצאה. (עימוד זה התהליך שבו מתוך קובץ הוורד מייצרים את ה PDF שכולל מספרים עמודים, פרקים- והוא בעצם מה שבית הדפוס מדפיס).

מנהל הפורום
250+

סיימתי מעבר על חלק ראשון, חלק שני צפוי להסתיים הלילה, ותיקון הערות אחרונות- מחר

מנהל הפורום
250+
עבור לעמוד
... , , , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר