לעזאזל. זה נכון. הוא זמין בסטמצקי. קניתי אותו כרגע בתל אביב! אני פשוט לא מאמין!

שאשרף!  איך אני מחכה להניח את ידי על הדבר הזה! למרות שהמחשבה שזה נגמר קצת מחרידה ...P

“Laugh whenever you can. Keeps you from killing yourself when things are bad. That and vodka.”  - jim butcher , dresden files

גם אני קניתי את זה לפני יימיים בבילו סנטר

עכשיו זה הזמן לשאול שאלות

איך? למה? מי? מתי איך?!

אחותי רצתה לקנות לי תספר כמתנה עברה מחנות סטימצקי אחת לאחרת עד שבשלישית אמרו לה שיש להם את זה אבל היה פאדיחה והם לא אמורים למכור את זה עד לשמיני לינואר ההוצאה היו עצבניים... ולא הסכמו למכור לה (אפילו תמורת תוספת שוחד...;))

“Laugh whenever you can. Keeps you from killing yourself when things are bad. That and vodka.”  - jim butcher , dresden files

הבנתי- כלומר אלו שכבר מכרו פספסו את זה שאסור היה להם למכור....

מנהל הפורום
250+

חהחה איזה צוחקים שאני קניתי את הספר לא אמרו לי כלום פשוט קניתי וזהו אפילו לא שמו לב איזה ספר זה המוכר. חהחהחה

מי שקנה את זה עד עכשיו הרוויח...הקטע הוא שראיתי את זה אצל דני ספרים ביום חמישי מעניין אם הוא עדיין מוכר אותם או ש...האמת שלא התכוונתי לקנות את זה פה בארץ אלה להזמין את זה באמזון ב20 דולר....תלוי כמה יעלה דמי משלוח לנויורק (לבית של דודה שלי שמגיע לבקר בקרוב ותוכל להביא לי את זה) בכל מקרה לקנות את זה עכשיו יהיה טעות בשבילי יש לי יותר מידי מבחנים על הראש ואם זה ישב אצלי בבית אני לא יעמוד בפיתוי...

מי שקנה את זה עד עכשיו הרוויח...הקטע הוא שראיתי את זה אצל דני ספרים ביום חמישי מעניין אם הוא עדיין מוכר אותם או ש...האמת שלא התכוונתי לקנות את זה פה בארץ אלה להזמין את זה באמזון ב20 דולר....תלוי כמה יעלה דמי משלוח לנויורק (לבית של דודה שלי שמגיע לבקר בקרוב ותוכל להביא לי את זה) בכל מקרה לקנות את זה עכשיו יהיה טעות בשבילי יש לי יותר מידי מבחנים על הראש ואם זה ישב אצלי בבית אני לא יעמוד בפיתוי...

סיימתי את הספר, מרהיב!

אכן מתנת יום הולדת מוקדמת מושלמת :)

סיימתי את הספר, מרהיב!

מזל טוב! אל תגלה דברים אבל אני רוצה לדעת אם חשבת שהיו ארועים בלתי צפויים והאם הסופ היה מספק ומשביע רצון? 

וסתם תוהה האם אחרי שסיימת ישבת לזמן מה וניסית להעכל שזהו נגמר? זה מה שקורה לי כשאני מסיימת סידרת פנטזיה ארוכה אני יושבת ובוהה בחלל ומנסה לעכל שהעולם ששקעת והתחברת אליו לאורך כזה הרבה זמן נגמר זה כמו התעוררות מחלום מוזר ושונה כל כך מהמציאות כך שלזמן מה אתה חושב שהמציאות היא הדבר המוזר והשונה....אני בטוחה שאני לא היחידה שמרגישה ככה....

סיימתי את הספר, מרהיב!

מזל טוב! אל תגלה דברים אבל אני רוצה לדעת אם חשבת שהיו ארועים בלתי צפויים והאם הסופ היה מספק ומשביע רצון? 

וסתם תוהה האם אחרי שסיימת ישבת לזמן מה וניסית להעכל שזהו נגמר? זה מה שקורה לי כשאני מסיימת סידרת פנטזיה ארוכה אני יושבת ובוהה בחלל ומנסה לעכל שהעולם ששקעת והתחברת אליו לאורך כזה הרבה זמן נגמר זה כמו התעוררות מחלום מוזר ושונה כל כך מהמציאות כך שלזמן מה אתה חושב שהמציאות היא הדבר המוזר והשונה....אני בטוחה שאני לא היחידה שמרגישה ככה....

היו אירועים בלתי צפויים, ללא ספק. בנוגע לסוף... אני לא אגיב, זה ישאר לך לגלות ;)

כשסיימתי את הספר, אשכרה ישבתי וחייכתי, אני את הסדרה הזאת התחלתי ב2003-4, פאקינג 10 שנים! זה פשוט מוזר לחשוב שזה נגמר...

עכשיו רק לחכות שאני אפסיק לחשוב באנגלית

סיימתי את הספר, מרהיב!

היו אירועים בלתי צפויים, ללא ספק. בנוגע לסוף... אני לא אגיב, זה ישאר לך לגלות ;)

כשסיימתי את הספר, אשכרה ישבתי וחייכתי, אני את הסדרה הזאת התחלתי ב2003-4, פאקינג 10 שנים! זה פשוט מוזר לחשוב שזה נגמר...

עכשיו רק לחכות שאני אפסיק לחשוב באנגלית

אני התחלתי ב-1998, לא ממהר לסיים כי זה כבר יהיה עידן אחר :-)

מנהל הפורום
250+

וואו רק התחלתי לפני 4ֿ או 5 שנים מעניין כמה פעמיים קראתם הסידרה הזאת,  ראיתי פעם שאיזה מעריץ קרא את הסידרה 15 פעמיים כמעט נפלתי מהכיסא....

הממ. הוממ. אני אצטרף להשיג את הספר איפשהו. לקנות? תקציב מוגבל. אולי יגיע לספריה. אולי אני כן אקנה. נראה. לא לחוץ יותר מדי, בכל מקרה אין הרבה זמן לקרוא. אולי עדיף אפילו לקרוא לדחות את הקריאה עד פסח, שלא יפגע בלימודים. אאאעהעאה עד פסח?! ובינתיים אני אקנא בכם?! ההתלבטות קשה. עד להחלטה נתנחם במאלאזן.

"פחד חותך עמוק מחרבות"

"עד שלא יהיה עוד צל, עד שלא יהיו עוד מים, אל תוך האופל בשיניים חשופות,

צורחים בהתרסה עם הנשימה האחרונה, לירוק בעיניו של מסמא-עין ביום האחרון"

עבור לעמוד
... , , , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר