אני עוזב את דרקולה לכמה ימים לטובת רומאן מסויים

מנהל הפורום
250+

אנחנו מחכים ליבקורת מפורטת על דרקולה (או שלא תלכלך כי אתה נוגע בדבר? :P )

סיימתי את חנן פורת, ספר מעורר השראה, אין מה להגיד. מליץ גם לי שלא מסכים עם דרכו (וחבל שרוב אלו לא נמצאים כאן כבר).

ממשיך במרץ (כמה שאפשר להיות נמרץ בתקופת הבגרויות..) את מכ"ה. 

שד הספאם-אדום זה קול emo_25.png

אגה לבנהאבל מתי הייתי הגיוני?האנשים ההגיוניים היחידים שפגשתי היו כל כך משעממים עד שיכולת להירדם רק מהתבוננות בהם

The best way to a man's heart is to saw his breast plate open

Remember-everyone seems normal until you get to know them

כמה שאפשר להמשיך במרץ סדרה כמו מכ"ה....

"אין לנו ברירה, זה עניין של כבוד"

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

אנחנו מחכים ליבקורת מפורטת על דרקולה (או שלא תלכלך כי אתה נוגע בדבר? :P )

סיימתי את חנן פורת, ספר מעורר השראה, אין מה להגיד. מליץ גם לי שלא מסכים עם דרכו (וחבל שרוב אלו לא נמצאים כאן כבר).

ממשיך במרץ (כמה שאפשר להיות נמרץ בתקופת הבגרויות..) את מכ"ה. 

זה הספר השלישי בסדרה, דרקולה צ'ה צ'ה צ'ה.

מנהל הפורום
250+

לקחתי מהספרייה את ההוביט, הלהב עצמו, ואת גבעת ווטרשיפ (אני לא ממש יודע מה זה, אני די בטוח שזה לא מהז'אנר... אמא שלי דחפה לי ליד)

התחלתי את הלהב עצמו שדווקא התחיל לא רע, (אגב, לקחתי אותו רק עקב המלצות מכאן, וה"מאחורה" הממש מגניב שלו) אבל פתאום נתקלתי ביוטיוב בטריילר של ההוביט (ראיתי את הסרט כבר מזמן) והחלטתי שבא לי יותר עליו, אז התחלתי אותו :)

לרוב אני לא מתחבר לטולקין, עם שר הטבעות היו לי שני ניסיונות ששניהם לא עברו בהצלחה. אבל ההוביט לא רע בכלל בינתיים.

- האשכול הזה כמעט עבר לעמוד הבא, מישהו היה חייב להגיב בו :) -

Hear Me Roar

המממ... טוב, ליד המיטה עומדים לי משחקי הכס העידן שחזר(לא יודע למה הוא שם), מכ"ה 15 ששמו לא זכור לי, זן ואומנות אחזקת האופנוע המשחק של אנדר הצל של אנדר the god delusion, אומנות המלחמה ספר כלשהו על פילוסופיה שאני לא אקרא לעולם אבל אבא שלי חושב שאני קורא... פעם בשלושה ימים הכל נופל מהשידה לריצפה.
אבל אני קורא את הצל של אנדר באנגלית. בוקריפורט. עד שלא גומר את זה לא חוזר לקרוא ספרות :/

הרגע סיימתי את ההוביט. היה מצוין! לרוב אני לא מתחבר לטולקין אבל זה היה באמת מהנה.

אגב, יצא כבר הטריילר לסרט השני בסדרה:

http://www.youtube.com/watch?v=fnaojlfdUbs

הוא יצא השנה ב 13 לדצמבר. נראה מצוין :)

Hear Me Roar

אני באמצע "ערפד הערפילים" - הביקורת הקצרה שלי בינתיים: הספר טוב מאוד ב"לספר את הסיפור" ככה שהספר ממש טוב בשלוש-רבע ממנו, עד שהוא באמת מגיע לעלילה המרכזית ואז הוא נהיה קצת קלאסי... ספר מעולה emo_02.png

משם, לאביר הוורד\רוח הוורד - הראשון מביניהם

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

עובר על כל מיני ספרים, מחפש את היהלום בין כל הבררה.

ו..... סיימתי

הסוף מאוד צפוי. אבל בסופו של דבר נהנתי מהספר

צפריר, אני לא מבין מדוע אתה נושא את שמו של סטראד בגאווה, לפי ערפד הערפילים סטראד הוא נבל מאוד קלאסי ומשעמם... אפשר לומר חסר השראה

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

ב"ערפד הערפילים" אכן קשה להבין בעצם מיהו סטראד. ב"אביר הוורד השחור" הוא דווקא מוצג כאסטרטג טוב.

העיקר שנהנת

מנהל הפורום
250+

בתקופה שקראתי את ערפד הערפילים לראשונה (1991), סטראד היה הדבר הכי מגניב שיש היום בשוק. הוא לא היה רווי בכל הערפדים שיש היום. ומלבד זאת, כשהייתי שה"מ, החבורה שלי הייתה ברייבנלופט, ואז סטראד היה באמת מגניב.

אני מתחיל היום ספר שצפריר מאוד המליץ עליו, מז'אנר שונה.

אם זה יילך טוב- אופוס תיכנס כנראה גם לזה....

מנהל הפורום
250+

בכל מקרה, בספר הוא לא כזה מגניב...

התחלתי את אביר הוורד השחור. שזה סות'. שזה כבר טוב.

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

קראתי בזריזות את הפסיפס הסרניטני..נמשיך במכ"ה?

שד הספאם-אדום זה קול emo_25.png

אגה לבנהאבל מתי הייתי הגיוני?האנשים ההגיוניים היחידים שפגשתי היו כל כך משעממים עד שיכולת להירדם רק מהתבוננות בהם

The best way to a man's heart is to saw his breast plate open

Remember-everyone seems normal until you get to know them

עבור לעמוד
... , , , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר