אוה, הוא טוב, אבל למען האמת- לא מתקרב להמשכים שלו. אני חושש שנצר חוזר עליו בניסיון לפצות על ההמשכים הנמצאים מחוץ להישג ידו. ייתכן מאוד שזה יקרה גם לך.

ההמשכים שלו לא תורגמו בדיוק מאותה סיבה שהמשך של שם הרוח לא תורגם...

"פחד חותך עמוק מחרבות"

"עד שלא יהיה עוד צל, עד שלא יהיו עוד מים, אל תוך האופל בשיניים חשופות,

צורחים בהתרסה עם הנשימה האחרונה, לירוק בעיניו של מסמא-עין ביום האחרון"

חחח...

לא בדיוק, פה הההוצאה גם פשטה את הרגל...

עשיתי הפסקה קצרה עם מכ"ה ואני קורא עכשיו את הביוגרפיה על חנן פורת, מעניין מאוד, בנתיים.

שד הספאם-אדום זה קול emo_25.png

אגה לבנהאבל מתי הייתי הגיוני?האנשים ההגיוניים היחידים שפגשתי היו כל כך משעממים עד שיכולת להירדם רק מהתבוננות בהם

The best way to a man's heart is to saw his breast plate open

Remember-everyone seems normal until you get to know them

לא שלג, אני לא הולך לקרוא אותו.

למען האמת עלה לי רעיון מעניין שאתה הולך לתקצר לי את השני.

"אין לנו ברירה, זה עניין של כבוד"

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

אני בטוח בסופו של דבר אתה תעבור לקרוא באנגלית, לכן לא אספיילר לך אותו.

"פחד חותך עמוק מחרבות"

אני לעולם לא אעבור לקריאת אנגלית... אתה יכול לשאול את משה (או אותי, אם ברצונך חפירה ארוכה ולא חשובה במיוחד) על הנסיונות שלי לקרוא אנגלית

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

כן, ברצוני בחפירה ארוכה.

"פחד חותך עמוק מחרבות"

חפש אותי בפייסבוק.

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

שלג, הוא טיפש. עזוב את זה.

בא נגיד שאחרי חמישה נסינות לפחות שלו לקרוא את הראשון של פרסי ג'קסון (אחרי שהוא קרא אותו בעברית) אז גם אני די התייאשתי..

שד הספאם-אדום זה קול emo_25.png

אגה לבנהאבל מתי הייתי הגיוני?האנשים ההגיוניים היחידים שפגשתי היו כל כך משעממים עד שיכולת להירדם רק מהתבוננות בהם

The best way to a man's heart is to saw his breast plate open

Remember-everyone seems normal until you get to know them

משה... אני לפחות לא ברחתי לארץ אחרת וניתקתי קשר עם כל אדם בערך....

אני ממש קרוב לסיום גני הירח, מנסה למשוך את הספר עוד קצת ועוד קצת..

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

אני קורא את גני הירח עכשיו בפעם הראשונה, עמוד 170 בערך... באמת לא מבין על מה כול ההתלהבות, בינתיים מרגיש לי בינוני מינוס.

Hear Me Roar

אתה חמוד :)

אבל באמת, אין סיכוי להבין את ההתלהבות של המתלהבים בלי לצלול הרבה יותר עמוק אל תוך הסדרה. אני אישית המשכתי אל הספר השני לא בגלל שכל כך התלהבתי מהספר הראשון, אלא בגלל שראיתי מספיק אנשים שקראו כמה ספרים ממנה וטענו שזו אחת הסדרות הכי טובות שהם קראו, אם לא הטובה ביותר. ואם זה מרגיש לך בינוני מינוס אתה צריך לחכות להתחלה של השני- כמעט נשברתי מרוב שיעמום. לקראת סוף השליש הראשון של השני זה התחיל להיות מעניין, לקראת הסוף שלו התחלתי להתלהב ואת הגאונות והיופי האמיתי של הסדרה התחלתי להפנים רק בספר השלישי. להרבה אנשים אין מספיק סבלנות, אבל אני אומר- בשביל דברים טובים צריך להשקיע, ואוה כמה שהם טובים. עכשיו באמצע הספר השביעי אני אומר ללא ספק שזו הסדרה הטובה ביותר שקראתי.

בסופו של דבר זה עניין של מה אתה אוהב וכמה סבלנות יש לך. אבל אני כן חושב שמי שאהב את הסדרות היותר כבדות של הז'אנר- יש סיכוי גדול מאוד שהוא יאהב גם את הסדרה הזו. מי שכוס התה שלו היא סדרות קלילות יותר...ובכן, אני לא בטוח שיש לו מה לחפש כאן.

"פחד חותך עמוק מחרבות"

בלי קשר לעומק/כובד של הספר... אין שם משהו שממש לא אהבתי, פשוט אין שם דברים שאני כן אוהב XD

ברצינות, אני לא מוצא שם כלום, הבנתי מה שאתה אומר שזאת ההתחלה וזה משתפר, אבל לפי התגובה של נצר (קורא בפעם הכמה את הראשון?) יצאתי מנקודת הנחה שזה מתחיל מדהים וממשיך מדהים... בקיצור, אם לא ממשיכים לאנגלית אין למה לקרוא? ^^

Hear Me Roar

נצר מכור לספר הראשון, אבל כן- לדעתי החלקים הבאמת טובים מגיעים רק בהמשך, כשכל מיני פרטים ורמזים מתחילים להתחבר לתמונה הגדולה מסך חלקיה. ובכל מקרה, אם אתה לא ממשיך לאנגלית אני חושב שעדיף לא לקרוא גם אם אתה תאהב את הספר- אולי אפילו בעיקר אם כך, אחרת גם אתה תהיה מסכן כמו נצר...

"פחד חותך עמוק מחרבות"

ממה שזכור לי- צריך לקרוא לפחות עד עמוד 200 כדי להתחיל להינות

מנהל הפורום
250+

זה תלוי מה גורם לך להנות

עבור לעמוד
... , , , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום: