אני בדיוק נכנס לשלושת החודשים הכי קשים בכול ה 12 שנים האלה, כמעט אין זמן לקרוא... בכול מקרה, אני עוד מעט מסיים את שוליית הרוצח ואז עובר ל... בא בסדרה, ששכחתי את השם שלו כרגע.

בכול מקרה, שאלה... עוד לא השגתי את החדש של מכ"ה, אבל כמו כולם אני רוצה לדעת אם ההקדמה שעשיתם תספיק באמת באמת בשביל לזכור את כל הדמויות וכל האירועים, כמה עמודים תהיה ההקדמה?

בכול מקרה, אני בינתיים לוקח כול פעם שאני בספרייה (ואין מה לעשות) ספר מהסדרה באקראי, פותח בקטע אקראי וסתם קורא, כדי לרענן את הזיכרון ולהיזכר בכול הדמויות מחדש.

האם יהיה צורך לקרוא את הסדרה מההתחלה? או אולי רק את הספר האחרון? או אולי באמת ההקדמה תספיק?

מחכה לעצות ^^

עד כמה שאני יכול לקבוע באופן לחלוטין לא אובייקטיבי- התקצירים שכתבנו אמורים להספיק. אם אני לא טועה מדובר בכ-15 עד 20 עמודים של תקצירים.

מנהל הפורום
250+

צועד בדרך האפלה מכל...

:P

שד הספאם-אדום זה קול emo_25.png

אגה לבנהאבל מתי הייתי הגיוני?האנשים ההגיוניים היחידים שפגשתי היו כל כך משעממים עד שיכולת להירדם רק מהתבוננות בהם

The best way to a man's heart is to saw his breast plate open

Remember-everyone seems normal until you get to know them

עדיין בשולית הרוצח לא מוצאת מספיק זמן לקרוא:(

משה אתה אוהב את נורל הזה? הוצאתי את כרך א' מהסיפריה קראתי איזה 300/400 עמודים ולמרות שמאד אהבתי את הסגנון כתיבה הבנתי מהר מאד שאני דוחפת את עצמי להמשיך הלאה בלי להנות באמת מהספר משהו שם לא הספיק לי וזהו זה....

אמא שלי קנתה לי ספר של דוגאלס ניילס Darkenheight זה ניראה די מפוקפק אבל לא הראתי לה את האכזבה שלי...זה לא המעשה זה המחשבה נכון?   emo_07.png           מישהו פה מכיר תספר הזה?

“Laugh whenever you can. Keeps you from killing yourself when things are bad. That and vodka.”  - jim butcher , dresden files

אם את מדברת על ג'ונתן סטריינג' ומר נורל...אני לא הצלחתי לצלוח את מחצית הכרך הראשון.

"פחד חותך עמוק מחרבות"

"עד שלא יהיה עוד צל, עד שלא יהיו עוד מים, אל תוך האופל בשיניים חשופות,

צורחים בהתרסה עם הנשימה האחרונה, לירוק בעיניו של מסמא-עין ביום האחרון"

הראשון טוב מאוד, חוש הומור מאוד מיוחד וכן- קטעים קשים..

הבני שהשני הרבה יותר..איטי.. אבל אנסה בכל זאת...

שד הספאם-אדום זה קול emo_25.png

אגה לבנהאבל מתי הייתי הגיוני?האנשים ההגיוניים היחידים שפגשתי היו כל כך משעממים עד שיכולת להירדם רק מהתבוננות בהם

The best way to a man's heart is to saw his breast plate open

Remember-everyone seems normal until you get to know them

כל הכבוד על הסבלנות;)

“Laugh whenever you can. Keeps you from killing yourself when things are bad. That and vodka.”  - jim butcher , dresden files

אנשי המשמר... כי המוח של כל טרול טיפש מסתיר מחשב שלא מסוגל לתפקד בגלל חימום יתר ...

שלג! אל תהיה ממזר, חיי זקנו של מרלין! אתה לא יכול להינות מכל העולמות תמיד!!! 

עדיין בשולית הרוצח לא מוצאת מספיק זמן לקרוא:(

משה אתה אוהב את נורל הזה? הוצאתי את כרך א' מהסיפריה קראתי איזה 300/400 עמודים ולמרות שמאד אהבתי את הסגנון כתיבה הבנתי מהר מאד שאני דוחפת את עצמי להמשיך הלאה בלי להנות באמת מהספר משהו שם לא הספיק לי וזהו זה....

אמא שלי קנתה לי ספר של דוגאלס ניילס Darkenheight זה ניראה די מפוקפק אבל לא הראתי לה את האכזבה שלי...זה לא המעשה זה המחשבה נכון?   emo_07.png           מישהו פה מכיר תספר הזה?

לא קראתי את הספר, אבל ניילס לא נחשב לאחד הסופרים הכי טובים (אבל אם יש קרבות- אז הוא כותב אותם טוב)

מנהל הפורום
250+

זה מה שחשבתי....נירא לי שאקרא אותו בריפרופ והגיד לאימי שהוא היה נחמד...או שאני מקוה שעד שהגיע לספר הזה אמא שלי תשכח שהיא קנתה אותו....

סיימתי בשעה טובה את שוליית הרוצח, עכשיו אני הולך לספרייה לקחת משהו כדי שיהיה לי מה לקרוא אחרי רוצח מלכותי.

Hear Me Roar

גורלו של רוצח? (כלומר- הספר השלישי)

מנהל הפורום
250+

שליחותו של רוצח  (הרואים למרחק)
גורלו של ליצן... (טרילגיית האיש הזהוב)

שלג! אל תהיה ממזר, חיי זקנו של מרלין! אתה לא יכול להינות מכל העולמות תמיד!!! 

מתחיל את הספר השלישי בטרילוגיית טאלאדס!!

מנהל הפורום
250+

סיימתי את השישי של מאלאזן. הוא היה מאוד מספק, והייתה התמקדות מאוד נחמדה במארינס, שהם קבוצה משעשעת במיוחד ללא כל ספק. השיא היה פחות גדול ומרגש מבספרים קודמים, אבל עדיין טוב מאוד. אני צריך להגיע לספריה כדי להמשיך לשביעי ולהשיג ספרים חדשים כך שנכון לעכשיו אני 'מובטל'.

"פחד חותך עמוק מחרבות"

"עד שלא יהיה עוד צל, עד שלא יהיו עוד מים, אל תוך האופל בשיניים חשופות,

צורחים בהתרסה עם הנשימה האחרונה, לירוק בעיניו של מסמא-עין ביום האחרון"

אוי... מסכן...

אני סיימתי את 'ינדי', מכאן אני כנראה עובר ל'טקלה' ואחר כך לחלום קדחת... תנו לי חודשיים...

"אין לנו ברירה, זה עניין של כבוד"

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

עבור לעמוד
... , , , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר