למה ? מה בעצם מגדיר פנטזיה ? למה אנחנו מנסים להגדיר את הדומים לנו במושגים כה כולאים ? האם אנחנו סתם מפתחים את ריגשותינו לשלול את כל הדברים הנכללים במושג מבלי יכולת לתייג אותם כמשהו אחר ?

טוב, אני כבר סיימתי לפני כמה ימים את אגדת הומה ואין לי מה לקרוא..... אולי אני אתחיל מחדש את באר האלוהות

"אין לנו ברירה, זה עניין של כבוד"

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

האמת שזה רעיון טוב לנושא חדש:)

אני סיימתי את האש הקדושה. מאכזב משהו. אני התחלתי ספר שהוא לא פנטזיה, אבל הרבה זמן כבר חיכיתי לקרות אותו- ג'ינגאס חאן. יש לי משהו עם היסטוריה אז חיכיתי כבר לקרוא אותו ובנתיים הוא בהחלט עונה לציפיות.

in the game of thrones you attack Naor, or you die!

אני באמצע ספר שנקרא 'סיפורה של ליסי' של סטיבן קינג, זה אמור להיות ספר אימה אבל עדיין לא מצאתי בו אימה (איך כותבים ספר אימה?). סך הכל סגנון שאני לא רגיל אליו, די מעניין בינתיים.

סיפורה של ליסי הוא בסדר ואין בו אימה (לדעתי)

סיפור אימה אמור להיות משהו מפחיד, שמחביא בתוכו דברים מאיימים.... אני תמיד חשבתי שספרי אימה הם ספרים לא מפחידים - לכן גם לא טובים....

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

במקביל לג'ינגאס חאן, אני התחלתי את הספינה המשוגעת מסוחרי הספינות החיות

השבוע סיימתי את "פגיון החלומות", הכרך ה- 11 של כישור הזמן. זה די עצוב, שמייד אחרי שסוף סוף יצא לו ספר מעניין, הסופר הלך לעולמו. וטוב שהוא הספיק לכתוב את הספר הזה, שהעיר מחדש את הסדרה: יש לי תחושה שאם רוברט ג'ורדן היה מת אחרי הספר העשירי העלוב ("צמתי הדמדומים", אחת מספרי הפנטזיה הגרועים שקראתי בחיי) - אף אחד לא היה טורח להטריד את סנדרסון ובזה הסאגה היתה מסתיימת.

בניגוד לכל הספרים הקודמים, הפעם ממש *מעניין* אותי לדעת איך זה ממשיך. אני אתחיל את הספר ה- 12 באוגוסט 2013.

אני עכשיו עובר לבאר האלוהות ולדרקונים של מג שעון החול במקביל, נראה מה יצא מזה...

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

אני באמצע ספר שנקרא 'סיפורה של ליסי' של סטיבן קינג, זה אמור להיות ספר אימה אבל עדיין לא מצאתי בו אימה (איך כותבים ספר אימה?). סך הכל סגנון שאני לא רגיל אליו, די מעניין בינתיים.

האמת שהוא טיפה שיעמם אותי..

ופחות אימה ממה שהוא כותב בדרך כלל.

אממ אני מחפשת המלצות לספרים מעניינים וטובים בעברית. לא בא לי להתחיל סדרות.. מחפשת משהו יותר קליל. יש רעיונות?

מוריין, שומרת הרשומות במגדל הלבן, משברת העולמות, המרשעת הקהילתית.
הצטרפו לפורום מדע-בדיוני ופנטזיה

הומר,עליך להקשיב ללב שלך, ולא לקולות שבתוך הראש שלך! 
מה שלא הורג אותך-עושה אותך מוזר יותר.. emo_26.png
סרטים לא הופכים אנשים לפסיכופטים, אלא הופכים אותם ליותר יצירתיים.

מנהל הפורום
250+

מוריין, חיזונות מסוכנים... אוסף של סיפורי מד"ב קצרים על עתיד דיסוטופי. 
במקור נערך ע"י הארלן אליסון. אני אישית קראתי אותו ונהניתי מאוד. 

חזיונות מסוכנים (Dangerous Visions)
עורך: הארלן אליסון (Harlan Ellison)
כולל סיפורים מאת הארלן אליסון, לסטר דל ריי, רוברט סילברברג, פרדריק פול, פיליפ חוזה פארמר, מרים אלן דה'פורד, רוברט בלוך, בריאן אולדיס, פיליפ ק. דיק, לארי ניבן, פריץ לייבר, פול אנדרסון, קרול אמשווילר, תיאודור סטרג'ן, ר.א. לאפרטי, ג'ון בראנר, נורמן ספינרד, רוג'ר זלזני, סמואל ל. דילייני, דיימון נייט, ג'ון סלאדק, ג'יי ג'י באלארד ועוד
תרגום: אורי שגיא
הוצאת אופוס, 2004
568 עמודים

שלג! אל תהיה ממזר, חיי זקנו של מרלין! אתה לא יכול להינות מכל העולמות תמיד!!! 

בת אל, את רוצה רק פנטזיה או שספרים רגילים גם טוב לך?

אני קורא כרגה חוק הקסמים 4 מקדש הרוחות

בקרוב מסיים את הספר השני של משחקי הרעב ונתחיל את השלישי!!

לא ממש מתחבר לטרילוגיה כנראה בגלל שאני לא מתחבר לריאלטי!!!

מה נקרא אחרי השלישי?! לא יודע.

בת-אל אולי כדאי לך לנסותאת חרבות נגד המוות- אוס סיפורי פנטזיה כיפיים...

שד הספאם-אדום זה קול emo_25.png

אגה לבנהאבל מתי הייתי הגיוני?האנשים ההגיוניים היחידים שפגשתי היו כל כך משעממים עד שיכולת להירדם רק מהתבוננות בהם

The best way to a man's heart is to saw his breast plate open

Remember-everyone seems normal until you get to know them

אחד הדברים הכי נחמדים בלקטורה של מד"ב ופנטזיה הוא שאתה מקבל ספרים עוד לפני שהם יוצאים לחנויות. כמה מהם פשוט גרועים, השם ישמור, איך אנשים מוציאים ספרים כאלו, וכמה מהם חמודים. אני עדיין מחפש את המגניב ביותר.

עבור לעמוד
, , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר