סגרתי את צבא האבדון, מכאן לאגדת הומה (נוסטלגיה...), למרות שאני לא מצפה לסיים את האגדה בזמן הקרוב

"אין לנו ברירה, זה עניין של כבוד"

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

סגרתי את צבא האבדון, מכאן לאגדת הומה (נוסטלגיה...), למרות שאני לא מצפה לסיים את האגדה בזמן הקרוב

ואולי תוכל לענות גם אתה על השאלה הנצחית - נכון שצבא האבדון יותר טוב מאגדת הומה?

ועידכון אצלי: מאז נשמת הרוח -  עשיתי חזרה על המשחק של אנדר, והאקדוחן (המגדל האפל).

בתכנון לעשות חזרה על ששאו"ק. וניסיון למצוא מישהו שישאיל לי את החמישי.

טוב נו על מי אני עובדת.. אני חורשת על מתמטיקה אין מצב שאצליח לקרוא משהו נורמאלי בקרוב.

(וגם מחסור בספרים משווע גורם לי לתכנן שופינג-ספרים נוסף בקרוב).

מוריין, שומרת הרשומות במגדל הלבן, משברת העולמות, המרשעת הקהילתית.
הצטרפו לפורום מדע-בדיוני ופנטזיה

הומר,עליך להקשיב ללב שלך, ולא לקולות שבתוך הראש שלך! 
מה שלא הורג אותך-עושה אותך מוזר יותר.. emo_26.png
סרטים לא הופכים אנשים לפסיכופטים, אלא הופכים אותם ליותר יצירתיים.

מנהל הפורום
250+

לא יודע, לדעתי שני הספרים משתמשים בסגנון ממש דומה ומציגים את הרמה הטובה של רומח הדרקון.

סיימתי את אגדת הומה, מכאן אני כבר לא יודע לאן...

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

עובד חזק על משתה לעןרבים ומצפה להתחיל היום או מחר את ריקוד עם דרקונים...

עובד חזק על משתה לעןרבים ומצפה להתחיל היום או מחר את ריקוד עם דרקונים...

ברוררררר שצבא האבדון הרבה יותר טוב משיעמהומה...איך אפשר בכלל להשוות? האחד בין הגרועים, השני בין אלו שאני הכי אוהב ברומח.

בשבת שברתי מחסום קריאה שהיה לי בספר השני של מאלאזן- כבר 3-4 חודשים שאני תקוע בסביבות עמוד 80 ועכשיו אני בערך ב- 350 ודוהר במלוא הקיטור...רק חבל שעוד רגע טירונות ככה שאני כנראה לא יגמור אותו בקרוב. כמה תהיות קיומיות: emo_79.pngבית גבוה צללים משחק תפקיד נכבד בעלילה. הוא מעורב בכל דבר, מושך בחוטים- הוא בעצם מניע חלק מאוד גדול בסיפור. לבית גבוה אופל הייתה נוכחות בספר הראשון ובית גבוה מוות מוזכר כל הזמן- גם אם לא בתור שחקן ישיר, המוות תמיד נמצא בשוליים. אבל מה עם בית גבוה חיים ובית גבוה אור? לא שמענו ולא ראינו...מעניין מתי הם יופיעו. מה שבטוח- לפחות אם אריקסון לא ישנה לפתע את כל הסגנון והעלילה- כאן אין חלוקה בין הבתים לטובים ורעים. רחוק מכך. ואם עד כה יש הזדהות עם צללים ואופל (בעיקר צללים)- מעניין מה יקרה עם חיים ואור...מה שבטוח- מעולם לא קראתי סדרה עם כל כך הרבה שאלות ומסתורין שאני משתוקק לחשוף כמו זאת. ואני רק בשליש השני של הספר השני... emo_79.pngוף emo_79.pngפוילעארס

"פחד חותך עמוק מחרבות"

"עד שלא יהיה עוד צל, עד שלא יהיו עוד מים, אל תוך האופל בשיניים חשופות,

צורחים בהתרסה עם הנשימה האחרונה, לירוק בעיניו של מסמא-עין ביום האחרון"

מוריין, אם את רוצה באנגלית... יש לי את החמישי... 

שלג! אל תהיה ממזר, חיי זקנו של מרלין! אתה לא יכול להינות מכל העולמות תמיד!!! 

אני עכשיו בחזרה על ששאוש"ק עם עימות המלכים. יש לי את כול הסדרה+התוספים להשאלה למעוניינים. כמו שיניב אמר יש לי הרבה ספרים חחחח....

"...Fate is the word COWARDS use,

to describe the things they're too WEAK to change..."

(Professor Charles Francis Xavier)

אני חזרתי לכישור הזמן אחרי סוף שבוע שהוקדש לאימפריות הים, נמצא לקראת סוף הכרך התשיעי.

מנהל הפורום
250+

אני התחלתי את אש וקרח מהתחלה לכבוד ריקוד עם דרקונים, אין מה לעשות, אני חייבת כול פעם מחדש להתחיל מהתחלה כשספר חדש יוצא לסדרה, אחרי זה בטח באר האלוהות, יחי סנדרסון.

האלפית הגולה

אם זה ייקח לך חודשיים, יכול להיות שתסיימי כשגיבור העידנים כבר ייצא...

מנהל הפורום
250+

סיימתי.... מה עושים עכשיו ?

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

לא ידוע, אבל אני מתחיל את הכרך ה-11 של הכישור...

מנהל הפורום
250+

אני קורא ספר פנטזיה נהדר ולא שגרתי - האמן ומרגריטה של מיכאיל בולגקוב. ולכל התוהים- זה שהספר מתרחש ברוסיה לא הופך את זה לפחות פנטזיה (:

בינתיים יש שם יותר קסם מאשר בהארי פוטר...

"אני הוא פלגולס אל הבמבוק ושיבולת השועל. הוי לטועים בו דמותי."

מתוך- טרוכיאון והימנה, מערכה III

ולמרות זאת- הרבה אנשים ייפגעו אם תקרא לו ספר פנטזיה...

מנהל הפורום
250+
עבור לעמוד
, , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר