סיימתי עם ההערות ל"זכרון האור"...

מנהל הפורום
250+

מה הספרים היותר טובים של גיימן ?

• "אפשר לדבר על רציפי נמל. אפשר לדבר על שום. אפשר לדבר על צרפת. אפשר לדבר ולדבר ולדבר, אבל כל עוד לא מריחים את אנק-מורפורק ביום לוהט, לא יודעים סרחון אמיתי מהו."

מעניין שאתה שואל... בדיוק לקחתי את "אלים אמריקאים" לקרוא אחרי גורלו של ליצן, זה גם הניל גיימן הראשון שלי... הבנתי שהוא בין הטובים שלו.

Hear Me Roar

לדעתי לעולם-לא-עולם יותר טוב. אם אפשר להחשיב את בשורות טובות אז גם הוא. ולאבק כוכבים יש לי מקום שמור בלב.

אלים אמריקאים פחות או יותר אותו סגנון של בני אנאסי אבל אני חושב שבני אנאסי היה יותר טוב למרות שאני לא לגמרי זוכר. פשוט אלים אמריקאים היה אולי קצת יותר מעורפל בשבילי.

חבל שאני לא מכיר יותר פנטזיה אורבנית טובה.

לניל גיימן יש שתי אסכולות (לפחות)- האחת שאוהבת את עולם-לא-עולם ואבק כוכבים, והשנייה שאוהבת את האלים האמריקאים ובני אנאנסי.

מנהל הפורום
250+

אני ממש אהבתי את בני אנאסי 
איזה עוד ספרים של גיימן הם בסגנון הזה?

• "אפשר לדבר על רציפי נמל. אפשר לדבר על שום. אפשר לדבר על צרפת. אפשר לדבר ולדבר ולדבר, אבל כל עוד לא מריחים את אנק-מורפורק ביום לוהט, לא יודעים סרחון אמיתי מהו."

עד עכשיו שמתי לב שאל רוב הסגנונות של צ'ייד בספרים אני די מתחבר, ככה שאחרי אלים אמריקאים אני אנסה את בשורות טובות/לעולם-לא-עולם, כול זה אחרי שאני אסיים את רובין הוב.

Hear Me Roar

ואל תשכח את אבק כוכבים....

מנהל הפורום
250+

נחמד לדעת שיש מישהו שמתחבר לסגנון שלי. כנראה שבהתאם אני צריך להקשיב גם להמלצות שלך באותה מידה.

השגתי גם את שלישית "ראי קירה" וגם את שני הספרים של דרך המלכים! מצפה לי מסע ארוך... (והתלבטות נצחית מה להתחיל קודם)

סיימתי עכשיו ספר שמועמד חזק מאוד אצלנו לתרגום. בינתיים הוא מוביל חזק מאוד. ספר פנטזיה משובח ביותר עם סוף מוצלח מאוד. עובר למועמד הבא שלנו.

emo_01.png

מתחיל לקרוא ספר מד"ב של סופר לא מוכר.

מנהל הפורום
250+

סיימתי את "גורלו של ליצן" ובכך סיימתי את כול ספרי רובין הוב (עד שיתרגמו את שאר הטרילוגיות), כאב לי קצת על הסיום עם הליצן, אבל אני מניח שזה עדיף מאשר האופציה השניה :(

כרגע בערך בעמוד 100 של "אלים אמריקאים", עוד לא ממש גיבשתי דעה...

Hear Me Roar

אני לקראת סיום של "דרך המלכים". הרבה זמן לא קראתי ספר מושקע כל כך. הוא הטביע את כל חלומותי להיות סופר.

אגב, סחטיין גדול לצפריר ולאייל על התרגום. במיוחד השיר בעמוד המצויר האחרון (לפני הטבלה).

אני אשתדל לכתוב את הערותי כשאסיים.

בנתיים יש לי את ראי קירה וקיבלתי מהספריה גם את האימפריה האחרונה (הראשון של הערפילאים) אני ממש משלים פערים [:

הללויה... אחרי 4 ימים שלמים בלי תגובה אחת. הגיע הזמן :(

אני כבר מחכה להשיג את דרך המלכים... אבל אני מניח שייקח הרבה זמן עד שהוא יגיע לספריה. קנית אותו? או שאליכם כבר הגיע...?

אני בכול מקרה די תקוע באלים אמריקאים, זה די זרם בהתחלה אבל עכשיו אני ב- 170 בערך בלי ממש מוטיבציה לקרוא.

מחכה לשמוע את דעתך על הערפילאים...

Hear Me Roar

אני סוף סוף התחלתי את סדרת המוסד  
סיימתי את הראשון ואני ממשיך לשני 

ביינתים זה מדהים 

עבור לעמוד
... , , , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר